Steel And Flesh 2 New Lands Para Hileli MOD APK [v1.4]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Steel And Flesh 2 New Lands Para Hileli MOD APK [v1.4] 1 Steel And Flesh 2 New Lands Para Hileli MOD APK [v1.4] 2 Steel And Flesh 2 New Lands Para Hileli MOD APK [v1.4] 3 Steel And Flesh 2 New Lands Para Hileli MOD APK [v1.4] 4 Steel And Flesh 2 New Lands Para Hileli MOD APK [v1.4] 5 Steel And Flesh 2 New Lands Para Hileli MOD APK [v1.4] 6

Steel And Flesh 2 New Lands Para Hileli MOD APK [1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ortaçağ 3D aksiyon ve stratejisinin bir karışımıdır.


Steel And Flesh 2 New Lands 1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Ücretsiz alışveriş hilesi
  3. Reklamsız
Steel And Flesh 2, savaşın genellikle büyük ölçekte gerçekleştiği ortaçağ ortamında geçen taktiksel bir aksiyon oyunudur. Bu oyun, oyuncuların orta çağda Avrupa'nın görkemli zamanlarına geri dönmelerine izin verecek. Özel olan şey, bu oyunun çok zengin bir oyun tarzına sahip olması, diğer birçok oyun türünün mükemmel bir kombinasyonu olması ve herkes için yeni, farklı ve çekici bir oyun yaratması.


Steel And Flesh 2 New Lands v1.4 MOD APK


Steel And Flesh 2 dünyasına giren oyuncular, oyuncunun tamamlaması gereken benzersiz görevi hemen tanıyacaktır. Savaşa girmek ve komutasındaki orduyla bir savaş tanrısı olmaktı. Bu savaşlar büyük ölçekte gerçekleşecek, bu nedenle oyuncuların birliklerine komuta edebilmeleri için iyi stratejik düşünme becerilerine sahip olmaları gerekiyor. Bu savaşların hepsi farklı topraklarda gerçekleşecek, bu nedenle arazi de savaşta önemli bir rol oynayacak. Kısacası bu oyunda oyuncular sürekli ordu komuta becerilerini gösterecek ve düşmanları yok edecekler.


Steel And Flesh 2 New Lands 1.4 Para Hile Apk


Ancak böylesine güçlü bir ordu oluşturmak için oyuncular paralı asker olarak başlayacak, arenada yapılan savaşlara sürekli katılarak küçük paralar alacaklar. Bu oyunun en önemli özelliği, her şeyin üçüncü bir bakış açısıyla gerçekleşeceği, oyuncuların karakterlerini hack 'n' slash kontrol stiliyle kontrol edeceği. Oradan, oyuncular savaşlar yoluyla asil bir kariyer inşa etmeye başlayacaklar. Oyuncunun her savaştan sonra kazandığı para, ekipmanı değiştirmek veya emri altında daha fazla paralı asker almak gibi birçok farklı şey için kullanılacak. Bazı kurtarma eşyaları satın alın veya bunları canlı eşyalara harcayın. Sanki bu oyunda yeni bir hayat oynanacak ve oyuncu onun merkezidir.


Steel And Flesh 2 New Lands Altın Hile Apk


Oyuncular istedikleri yere gitmekte özgürler çünkü bu oyunda açık dünya şeklinde tasarlanmış bir harita var. Böylece oyuncuların hiçbir şeye bağlı olmaktan endişelenmesine gerek kalmaz. Karakterler, özellikle oyuncular karakterlerini barışçıl bir yönde inşa edebildiklerinden, bireysel istatistiklere göre sayısız farklı silah kullanabilir. Yani, para kazanmak için silah kullanmak gerekli değildir, ancak para kazanmak ve paralı asker toplamak için başka yollar da kullanılabilir.


Steel And Flesh 2 New Lands Hile Apk


Bir ordu birçok farklı parçadan oluşacak ve hepsinin orduda özel bir rolü olacak. Oyuncular kadroyu düzenlemekte ve her bileşeni istedikleri şekilde sınıflandırmakta özgürdür. Oyuncunun uygun bir stratejisi olduğu sürece, zafer onların tarafında olacaktır. Oyunu zengin ve çekici kılmak için çok geniş bir silah sistemi ile gelecek. Yakın dövüş silahları veya menzilli silahlar gibi sayısız farklı silah türü vardır, oyuncuların bazı silahları kullanabilmek için karakterin indeksine bağlı olması gerekir. Oyuncunun seçtiği silaha bağlı olarak, buradan başlangıç ​​pozisyonu da sıralanacaktır.


Steel And Flesh 2 apk : oyun indir Club


Bu, savaş sırasındaki bir işlevdir, oyuncu üçüncü bir bakışla tüm orduyu kontrol edemez, ancak bu işlevle mümkündür. Oyuncuların savaş alanı haritasına ve her iki taraftaki ordunun konumu hakkında bilgilere erişmesine izin verecek. Burada oyuncu, ordusunu akıllı bir kontrol sistemi ile kontrol edebilir ve sipariş edebilir, savaş alanını alt etmek için mükemmel bir silah haline gelecektir.


Steel And Flesh 2 New Lands indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Score Hero 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar