Cooking Fest Para Hileli MOD APK [v1.77]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cooking Fest Para Hileli MOD APK [v1.77] 1 Cooking Fest Para Hileli MOD APK [v1.77] 2 Cooking Fest Para Hileli MOD APK [v1.77] 3 Cooking Fest Para Hileli MOD APK [v1.77] 4 Cooking Fest Para Hileli MOD APK [v1.77] 5

Cooking Fest Para Hileli MOD APK [1.77] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yemek pişirme becerilerinizi sergileme ve bekleyen tüm konukları memnun etme şansınız olan bir yemek pişirme oyunudur.


Cooking Fest 1.77 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Cooking Fest, oyuncuların yemek dünyasını keşfetmelerini sağlar, burada tarifleri kendiniz okuyabilir ve lezzetli yemekleri tamamlayabilirsiniz. Oyuncu, bir şef ve restoran yöneticisi rolünü üstlenir. Bir çok yazıda göründüğünüzde kendi markanız ve popülariteniz var; bu yüzden müşteriler her zaman size gelir ve bekler. Her konuk aynı anda birçok yemek sipariş edebilir. Zaman baskısı, zorluğun karmaşık olduğunu hissetmenizi sağlayacaktır. Ancak endişelenmeyin, istediğiniz zaman size yardımcı olabiliriz.


Cooking Fest v1.77 MOD APK


Cooking Fest'in sizin için zorluğu, restoranın popülerliğini korumaktır. Gelen tüm misafirlere leziz yemekler coşkuyla servis edilir. Ancak zorluk, ekrandaki koşu süresi göstergelerinde kendini gösteriyor. Misafirlerin sabrı yoktur ve bir an önce servis edilmesini isterler. Oyuncuların bu mücadeleyi tamamlamak için bir dizi hızlı el hareketine ihtiyacı var.


Cooking Fest Para Hilesi


Bazen boş masalar müşterileri daha uzun süre bekletir, onları harika fırsatlarla yatıştırır. Yemeklerin her zaman kendine has bir çekiciliği vardır. Beş yıldızlı bir restoranda çalışan, menüyü geliştiren ve müşterilerinize daha lezzetli yemekler sunan profesyonel bir şefsiniz. Seviye yükseldikçe bulaşıkların maliyeti değişebilir. Cebinde daha fazla jeton olacak ve iş fırsatlarınızı genişletebilirsiniz.


Cooking Fest Apk Dayı


Cooking Fest'te görünen tüm yemekler son derece popüler. Bu oyunu deneyimlerken pişirebilirsiniz. Tariflerini hatırlamıyorsanız endişelenmeyin, kolayca tamamlamanız için bir malzeme listesi ve belirli adımlar sunuyoruz. Her yemeğin kendi tadı vardır ve fiyatı da benzersizdir. 


Cooking Fest Hile Apk


Becerilerinizi geliştirirken satış fiyatını artırın ve daha fazla para kazanın. Oyuncular sadece birkaç saatlik çalışmayla hatırı sayılır bir servete sahip şefler olacaklar.Müşteri tarafından sipariş edilen yiyecekleri dikkatlice gözlemlemelisiniz. Çok fazla misafirin varlığı kafanızı karıştırabilir. Hız ve doğruluk gerektiren birçok farklı zorluk getiriyorlar.


Cooking Fest Apk indir


Müşterileri memnun ettikten sonra yeni yemekler araştırmaya ve menüye eklemeye devam edin. Oyuncu müşterinin isteğini yerine getiremezse, uzaklaşır ve restoranınıza düşük bir puan verir. Bu olamaz çünkü kimse kötü bir restorana gitmek istemez!


Cooking Fest indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Solitaire Tripeaks Diary APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar