AirTycoon 4 Hileli MOD APK [v1.4.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
AirTycoon 4 Hileli MOD APK [v1.4.7] 1 AirTycoon 4 Hileli MOD APK [v1.4.7] 2 AirTycoon 4 Hileli MOD APK [v1.4.7] 3 AirTycoon 4 Hileli MOD APK [v1.4.7] 4 AirTycoon 4 Hileli MOD APK [v1.4.7] 5 AirTycoon 4 Hileli MOD APK [v1.4.7] 6

AirTycoon 4 Hileli MOD APK [1.4.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünya çapında oyuncular tarafından sevilen 'Air Tycoon Online 2'ye dayalı otantik sıra tabanlı havayolu yönetimi simülasyonu tek oyunculu oyun.


AirTycoon 4 1.4.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık
AirTycoon 4, eğlenceli oyun türündeki oyunlardan biridir; mobil kullanıcıların zevklerini karşılamak için yayınlanan gerçek uçuş yönetimi sürecini simüle eder. Oyuncular, bir havayolu inşa etmek, yolcuları almak ve bırakmak, uçakları özelleştirmek ve havacılık ile ilgili konuları yönetmek gibi görevleri yerine getirecekler. Sizin için işleme işlerine katılırken oyuncular için heyecan verici bir deneyim olacak. 


AirTycoon 4 v1.4.7 MOD APK


Oyun sıra tabanlı olarak tasarlanmıştır; oyundaki ayarları veya diğer özellikleri özelleştirebilirsiniz. Katılabilecek maksimum oyuncu sayısı 24 oyuncudur; Oyundaki 3B grafik platformu, oyuncuların seçmesi ve kullanması için 150'den fazla uçak modeli de dahil olmak üzere ince ve canlı bir şekilde inşa edilmiştir. Dünyanın birçok yerinden 500'den fazla havalimanı da dahil olmak üzere çok sayıda havalimanıyla, oyuncular birçok güzergahta havalimanlarını ve uçuş segmentlerini yönetecek.


AirTycoon 4 Para Hilesi


Oyuncular havalimanını tercihlerine göre yükseltebilir, havalimanındaki altyapıyı değiştirebilir, havayolunuza bağlı olarak uçuş sayısını artırmak için birçok uçak alıp satabilir. AirTycoon 4 oyuncuların deneyimlemesi, havalimanları inşa etmesi ve oraya gidiş-dönüş uçuşları ayarlaması için birçok harita türü sağlanmıştır. Ek olarak, oyuncular malları ve yolcuları diğer ülkelere taşıyan rotaları da yönetebilirler. Oyun, oyuncunun oyunu oynamak için İnternet bağlantısına sahip olmasını gerektirmez.


AirTycoon 4 Altın Hilesi


Dünyanın birçok ülkesinde hava yolu kurmaya karar verir ve bunu planlarken, o havayolundaki tüm operasyonların yöneticisi olacaksınız. Oyuncuların havalimanında gerçekleşen faaliyetleri gözlemleyebilmesi ve koordine edebilmesi için istatistiksel tablolar ekranda ayrıntılı olarak görüntülenir. Çok sayıda yolcusu olan yolcular uçağınıza binmeye hazırdır; olası müşteriler, kurduğunuz havayolunun hizmetlerini öğrenme ve kullanma eğilimindedir. İşinizi geliştirmek için, meşhur kara şehirlerine turlar, kıtalararası uçuşlar gibi yeni rotalar açın. Müşterilere en iyi deneyimi sağlamak için lütfen reklam önlemlerinden en iyi şekilde yararlanın, havayolunun imajını tanıtın ve hizmetlerini iyileştirin. Havayolu için maksimum seyahat aktivitelerini artırın, pilotları için uçuş programları hazırlayın, çok büyük satışlar kazanın.


AirTycoon 4 Uçak Hilesi


Eksik unsurları tamamlayarak, havalimanındaki uçakların bakımını yapma, ekipman ve altyapıyı onarma ve yükseltme görevini unutmayın. Müşterilere en fazla memnuniyeti sağlamak için hataların üstesinden gelmek, sürekli olarak altın rotaları, gökyüzündeki kullanılmayan rotaları kullanmak. Uçaklara yakıt tasarrufu sağlayan cihazlar takmak, çalışan ücretlerini uygun bir limite düşürmek gibi maliyet tasarrufu sağlayan yöntemler kullanın.


AirTycoon 4 Hile Apk


Bu oyundaki görüntüler, oyunculara en fazla memnuniyeti sağlamak için özenle düzenlenmiştir. Farklı uçak türleri, çeşitli havaalanları ve havalimanınızı inşa etmek için aralarından seçim yapabileceğiniz birçok güzel konum ile gerçekçiliği hissedin. Yeni duyguları deneyimlemek için lütfen oyunu hemen telefonunuza indirin; Herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen doğrudan posta kutusuna gönderin, hızlı bir şekilde alacağız.


AirTycoon 4'ü İndirin (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Karate King Fight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar