Idle Monster TD Evolved Mega Hileli MOD APK [v66]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Monster TD Evolved Mega Hileli MOD APK [v66] 1 Idle Monster TD Evolved Mega Hileli MOD APK [v66] 2 Idle Monster TD Evolved Mega Hileli MOD APK [v66] 3 Idle Monster TD Evolved Mega Hileli MOD APK [v66] 4 Idle Monster TD Evolved Mega Hileli MOD APK [v66] 5

Idle Monster TD Evolved Mega Hileli MOD APK [66] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bölgeyi insan kuvvetlerinin işgalinden korumak için yüzlerce farklı canavarı kontrol edebileceğiniz yerdir. Güçlerinizi birleştirmek ve birlikte savaşmak için bir strateji geliştirin.


Idle Monster TD Evolved 66 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENU
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Uzun Vuruş
  4. Daima Kritik Atış
  5. Mega Saldırı Hızı
  6. Tüm Karakter Seviyesi 999

Not : Bazı özellikler yalnızca bunları başlangıç ​​ekranında etkinleştirirseniz çalışır.

Idle Monster TD Evolved, oyuncuların taktik oynanışla kule savunma savaşlarına katılmasına olanak tanır. Yüzlerce kahraman canavarın kontrolünü elinize alın ve dünyayı insan istilasına karşı savunmak için onlara katılın. Tüm canavarların kilidini açtığınızda oyuncular mülkiyeti alır; yükseltmek için öğeleri kullandığınızda güçleri çok daha güçlü hale gelir.


Idle Monster TD Evolved v66 MOD APK


Tüm savaşı kazanmanıza yardımcı olacak önemli bir faktör canavarların gücünü doğru konuma getirmek için benzersiz bir strateji geliştirin. Yeni bir dünyaya giriyorsunuz canavarları kontrol ederken ve birlikte dünyanın işgaline karşı savaşırken Idle Monster TD Evolved dünyası.


Idle Monster TD Evolved Para Hilesi


Bu oyuna gelince, oyuncular 40'tan fazla farklı canavar kulesini kontrol etme şansına sahip olacaklar ve her kule tipi size çeşitli bireysel canavarlar verecek. Bu oyunda, oyuncunun canavar kulelerinin kilidini nasıl açacağını ve tamamen fethedeceğini hesaplaması ve düşünmesi gerekiyor. Her kule, birçok benzersiz güce ve beceriye sahiptir.


Idle Monster TD Evolved Hasar Hilesi


Her canavar kule tipinin gücünü öğrenin; kulelerin gücünü nasıl birleştireceğinizi bildiğiniz zaman daha da güçlenecektir. Tabii ki Idle Monster TD Evolved, oyuncuların yeterli yetenek ve eşyaya sahip olduklarında canavar kulelerinin gücünü yükseltmelerine olanak tanır. Ancak lütfen her canavar türünün daha güçlü hale gelmesi için en fazla 3 evrime sahip olduğunu unutmayın. Gücünü nasıl geliştireceğini bildiğinde kudretlidirler.


Idle Monster TD Evolved Vuruş Hilesi


Savaşlara güvenle girebilmek için, zaferi kendi tarafınızda tutmak istiyorsanız savaşa başlamadan önce stratejiler geliştirin. Kiminle ve hangi ortamda savaşırsanız savaşın, 10 canavar kulesinin maksimum gücünü birleştirmek zorunludur. Güçlü yönler ve dövüş becerileri arasında birleştirildiğinde etkiyi belirlemenize yardımcı olur. Ayrıca birleştiğinizde gelecekteki savaşlarda öngörülebilirliğinizi artırabileceksiniz.


Idle Monster TD Evolved Apk Hile


Bildiğiniz gibi Idle Monster TD Evolved'da savaşlar, birçok takım ve düşmanın katılımıyla birçok farklı ortamda gerçekleşiyor. Oyunculara savaş alanlarında 5 farklı harita türü sağlayacağız. Haritanın türüne bağlı olarak, farklı stratejiler veya saldırılar bulmalısınız. Her ortamda çeşitli güçlü düşmanlarla karşılaşacaksınız ve onlar da sizi yok etmeye hazır.


Idle Monster TD Evolved Apk indir


Bu oyun, oyunculara her zaman birçok farklı sürpriz sunar ve oyunun ne hakkında olduğunu hem deneyimleyebilir hem de keşfedebilir ve sahip olabilirsiniz. Oyuncular, bu oyunda bulunan ve canavarlarınızın gücünü ve dövüş becerilerini artıran birçok gelişmeyi keşfedebilir. Araştırmalar, yükseltmeler, her türden eşya olabilir... Hepsinin amacı, canavarlarınızın gücünün daha da güçlenmesine yardımcı olmaktır.


Idle Monster TD Evolved Elmas Hilesi


Oyuncuların sayısız sayıda canavarı yükseltmek için kullanabileceği kaynak türlerine ek olarak. Sonra Idle Monster TD Evolved ayrıca size farklı boyutlarda ve sayıda düşmanla bir dizi farklı savaş verir. Ayrıca haftada iki kez düzenlenen rekabetçi etkinlikleri de içerir. Bunlar, oyuncuların çeşitli ünlü ve etkili oyunculara karşı doğrudan yarışacağı gerçek zamanlı PvP savaşlarıdır. Bu, yeteneklerinizi ve rekabetçi zihniyetinizi geliştirmeniz için mükemmel bir fırsattır.


Idle Monster TD Evolved Enerji Hilesi


En hızlı büyümek için güçlerini birleştiren farklı güçlere sahip yüzlerce güçlü canavarla 40 eşsiz canavar kulesinin tamamının kilidini açın. Canavarları en fazla 3 kez evrim geçirerek geliştirirken güçlendirmek mümkündür; o zaman, güç son derece güçlü hale gelebilir. 10 canavar kulesinin maksimum gücünü aynı anda birleştirerek mükemmel stratejiyi yapın, bu da kulelerin savunmasının ve saldırısının daha hızlı gerçekleşmesine yardımcı olur.


Idle Monster TD Evolved indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android uygulama KineMaster PRO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar