Epic Raft Para Hileli MOD APK [v1.0.16]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Epic Raft Para Hileli MOD APK [v1.0.16] 1 Epic Raft Para Hileli MOD APK [v1.0.16] 2 Epic Raft Para Hileli MOD APK [v1.0.16] 3 Epic Raft Para Hileli MOD APK [v1.0.16] 4 Epic Raft Para Hileli MOD APK [v1.0.16] 5 Epic Raft Para Hileli MOD APK [v1.0.16] 6

Epic Raft Para Hileli MOD APK [1.0.16] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Denizdeki zor hayatı birebir yaşayın.


Epic Raft 1.0.16 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Her Şey 
  3. Herşey sınırsız olacak, yeteri kadar paranız olmasa bile herşeyi alabilirsiniz.

Deniz, Dünyamızın çoğunu oluşturur. Ve deniz yaşamını keşfetmeyi hiç düşündünüz mü? İlk başta bu oldukça tuhaf bir fikir ama düşünürseniz bazen doğayı seven ve büyülü dünyamızı keşfetmek isteyen insanlar için harikadır. Epic Raft bunu yapabilir. Bu oyuna gelen oyuncular küçük bir sal üzerinde yaşayacak ve açık denizde hayatta kalmaya çalışacak. Deneyimin demosunu indirmek için bize katılın ve oyunun mükemmel bir versiyonunun kullanıcıya sunulması için önerilerde bulunun.


Epic Raft v1.0.16 MOD APK


Bildiğiniz gibi şu anda indirebileceğiniz Epic Raft: Fighting Zombie Shark Survival versiyonu bir deneme sürümüdür, bu yüzden kesinlikle hatalar çıkacaktır, umarım oyuncular affeder ve yorum bırakırlar. Erken bir test olarak, oyunla ilgili deneyiminiz önemli bir aktivitedir ve oyun, oyuncunun yorumlarına uyacak şekilde olumlu bir şekilde gelişmeye devam etmek için oyuna dayalı olacaktır. Oyuna gelince, oyuncu ilk olarak ana karakterinizin yaşaması ve en temel aktivitelere sahip olması için yeterli küçük bir sal alacak. Sal, yan yana birleştirilen 4 küçük ahşap parçadan oluşur. Karakteriniz oyuna elinde bulunan bir kanca ile başlayacak. Oyuncular için "Epic Raft: Fighting Zombie Shark Survival" dan özel bir iyiliktir. Sadece küçük bir kancayla, salınızı terk ederseniz, okyanus sömürüsü tehlikesizce oldukça kolaydır. 


Epic Raft 1.0.16 Para Hile Apk


Okyanus yüzeyinin yüzeyini keşfederken, suda yüzen bir şey bulabilirsiniz. Belki de büyük teknelerin düşürdüğü yedek tankları kolayca bulacaksınız. Kancanız, bu hayatta kalmaya devam etmeniz için size yiyecek getirmeye hazır olacak. Yüzen kutuların yanı sıra başka ne bulabilirsiniz? Suyun yüzeyinde yüzen tahta parçaları da salınıza çekebileceğiniz bir şeydir. Tahtalar oldukça küçük görünüyor, ancak oldukça iyi kullanımları var. Küçük odun parçalarını birleştirerek büyük bir tahta parçası elde edeceksiniz. Ve oradan, salın alanını artırmak için onu küçük salınızla eşleştirmeye çalışın. Dalgaların karaya attığı odunun yanı sıra ince metal parçaları, hafif hindistan cevizi ağacı dalları, kuru dallar da var.


Epic Raft APK Son sürüm indir


Göze çarpan bir özellik, en sevdiğiniz arkadaş türlerini seçebilmenizdir. Kendi salınızı inşa etmek için gereken malzemeleri bulmaya çalışın. Birçok tasarım, oyuncuların inşa etmesini bekleyen "Epic Raft: Fighting Zombie Shark Survival" olarak tasarlandı. Talimatlara dayanarak, istediğiniz salı tamamlamak için neye ihtiyacınız olduğunu tam olarak bileceksiniz. Bir parça kağıt alın, not alın ve aramanıza devam etmek için kancayı kaldırın. Yeterince ahşap, metal vb. Veya hayalinizdeki sal yerine getirilecek diğer malzemeleri arayın. Arama ve inşaat becerilerinizi görelim!


Epic Raft Hile Apk


Bu bir test oyunu olduğu için Epic Raft: Fighting Zombie Shark Survival, oyuncuların daha sonra deneyimleyebilecekleri birçok heyecan verici özelliği araştırıyor. Gözlemci bir insansanız, salınızın altında bazen ileri geri yüzen köpekbalıkları olduğunu fark edebilirsiniz, değil mi? Ve bir sonraki güncellenmiş versiyonda, onlara daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bu vahşi köpekbalıkları saniyeler içinde salınızı atlayacak ve parçalayacak. Gökyüzünde uçan bir yerde yiyecek çalmayı bekleyen martılar uçuşurdu. Bir süredir denizde dolaştıktan sonra, büyük olasılıkla başka uzak yerlere sürükleneceksiniz. Ve “Epic Raft: Fighting Zombie Shark Survival” oyuncuları adalara birçok bulmaca ve düşmanla götürecek. Oyuncuların hayatta kalma macerasında yemeyi çeşitlendirmeleri için binlerce yemek tarifi de hızla piyasaya sürülecek.


Epic Raft Full Apk indir


Kancadan başka bir şey olmadan denizde seyir halinde, hayatta kalmak için denizde heyecan verici bir maceranın tadını çıkaracaksınız. İlginç arpacık güdümlü karakterlerle oluşturulan geniş bir dünya ile "Epic Raft: Fighting Zombie Shark Survival", mobil cihazınızla size harika eğlence anları getirecek.


Epic Raft'ı İndir (MOD, Sınırsız Para / Ölümsüzlük)


Bir önceki android oyun MARVEL Strike Force APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar