Fly Corp Havayolu Yöneticisi Para Hileli MOD APK [v0.9.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fly Corp Havayolu Yöneticisi Para Hileli MOD APK [v0.9.12] 1 Fly Corp Havayolu Yöneticisi Para Hileli MOD APK [v0.9.12] 2 Fly Corp Havayolu Yöneticisi Para Hileli MOD APK [v0.9.12] 3 Fly Corp Havayolu Yöneticisi Para Hileli MOD APK [v0.9.12] 4 Fly Corp Havayolu Yöneticisi Para Hileli MOD APK [v0.9.12] 5 Fly Corp Havayolu Yöneticisi Para Hileli MOD APK [v0.9.12] 6

Fly Corp Havayolu Yöneticisi Para Hileli MOD APK [0.9.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyundaki faaliyet alanı, herhangi bir bölge ile sınırlı olmayan tüm dünyayı kapsar.


Fly Corp Havayolu Yöneticisi 0.9.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.
Her zaman kendi havalimanınıza sahip olmayı hayal ettiyseniz, Fly Corp Airline Manager sizin için ilk tercihtir. Bu dünyada, şehirler arasında yüzlerce hava ulaşım ağı geliştirmek zorunda kaldığınızda, havalimanı kodamanlarının misyonunu taşıyorsunuz. Bununla da kalmayıp, iyileştirilmesi gereken yepyeni uçaklarla yeni havalimanları da açabilirsiniz.


Fly Corp Havayolu Yöneticisi v0.9.12 MOD APK


Fly Corp Havayolu Yöneticisi oyunundaki faaliyet alanı, herhangi bir bölge ile sınırlı olmayan tüm dünyayı kapsar. Binlerce şehrin varlığına paralel olarak yaklaşık 200 ülke ile bu koca dünya sizin oyun alanınız oluyor. Bu oyun alanı ile kendi havalimanınızı inşa etme, kendi havayolunuzu kurma ve onu yeni zirvelere çıkarma özgürlüğüne sahip olursunuz, bu da sizi tarihteki en klasik havacılık cennetinin kurucusu yapar.


Fly Corp Havayolu Yöneticisi Para Hilesi


Bununla kalmayıp, bu alanda en iyi olmak istiyorsanız, oyuncuların en iyi yönetim becerilerine sahip olması gerekir. Gideceğiniz ve havalimanı inşa etmeye başlayacağınız her şehrin doğal ve sosyal koşulları farklı. Avrupa'da, şehirler arasındaki seyahat mesafeleri oldukça kısa olduğu için müşteri akışı yönetimi sorunu burada çok daha kolay; aksine, Atlantik'te farklıdır.


Fly Corp Havayolu Yöneticisi Uçak Hilesi


Sadece bu da değil, Fly Corp oyunculara havalimanını sınırsız uçakla paralel olarak tasarlama ve yükseltme kapısını açıyor. Şehrin nüfus koşullarına güvenerek, öncelikli ihtiyaçlarını, nereden nereye gidileceğini, hangi stratejilerden yola çıkarak daha doğru ve uygun uçuş rotaları belirleyeceğinizi kavramanız gerekecek. Aynı zamanda, havalimanlarını ve uçakları iyileştirmenin yanı sıra müşterileri çekebilmek için olayları ele alma becerisi de aynı derecede önemlidir.


Fly Corp Havayolu Yöneticisi Hile Apk


Kendinizi bir hava yolu kralı olma yolculuğuna bırakın ve dünyadaki her havalimanını kontrol edin. Müşterilere coşkulu hizmetler sunarken onları yönetme becerinize meydan okuyun. Müşteri akışlarını şehirler arasında sabit rotalar üzerinden kontrol edin ve dağıtın. 


Fly Corp Havayolu Yöneticisi Apk indir


Kazanılan kârları havalimanını yükseltmek için kullanın. ve sürekli en modern uçaklar. Doğal afetler, müşteri şikayetleri gibi rastgele olaylar sizin için eşsiz bir meydan okuma olacaktır.


Fly Corp Havayolu Yöneticisi indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun World War 2 Reborn APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar