Scary Horror 2 Escape Games Mega Hileli MOD APK [v2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Scary Horror 2 Escape Games Mega Hileli MOD APK [v2.0] 1 Scary Horror 2 Escape Games Mega Hileli MOD APK [v2.0] 2 Scary Horror 2 Escape Games Mega Hileli MOD APK [v2.0] 3 Scary Horror 2 Escape Games Mega Hileli MOD APK [v2.0] 4

Scary Horror 2 Escape Games Mega Hileli MOD APK [2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Odaları keşfederken ve ardışık odaların kapılarını açan çeşitli anahtar öğeleri bularak, özgürlüğe kaçamamış talihsiz cesetlerle karşılaşacaksınız.


Scary Horror 2 Escape Games 2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. İpucu Hilesi

Scary Horror Escape Games – ilginç bulmacalar, birçok oda ve korkunç bir hikaye içeren heyecan verici bir korku oyunu. Bilinmeyen kişi kahramanınızı yakaladı, kafasına bir çuval geçirdi ve onu bir yere sürükledi. Daha sonra nerede olduğunu ve ne amaçla burada olduğunu anlamadan aklı başına gelir. Penceresiz ve kilitli kapısı olmayan eski püskü duvarları olan loş bir odaya benziyor. Şimdi senin görevin dışarı çıkmanın bir yolunu bulmak. Oyun, korku filmlerindeki gibi korkunç bir atmosfere sahip. Zor bulmacalarla dolu ve çoğu standart dışı çözümler gerektiren inanılmaz bir maceraya başlayın.


Scary Horror 2 Escape Games v2.0 MOD APK


Bilinmeyen kişiler Scary Horror 2'nin ana karakterini kaçırdılar. Artık tek bir küresel hedefiniz var birçok odası ve görevi olan gizemli bir binadan kaçmak. Bilinmeyen bir yere geldiğinizde, ilk bakışta anlaşılmaz olan nesnelere ve cihazlara hemen rastlayacaksınız. Paniğe gerek yok, belki de bu gösterinin bir parçası, bu yüzden etrafa dikkatlice bakın ve yararlı öğeler bulun. Bir levye yardımıyla demir çubukları açın. Sırt çantasını bıçakla kesin. Her konum benzersizdir ve kapıyı açmak, kodu veya anahtarı bulmak için biraz zihinsel çaba gerektirir.


Scary Horror 2 Escape Games Para Hilesi


Oyunun tüm eylemleri, çeşitli sırlar, gizemler ve korkularla dolu gizemli bir odada gerçekleşir. İlk dakikadan itibaren baskıcı bir atmosfer ve sürekli bir tehdit duygusu, sayısız imtihan ve tehlike peşini bırakmaz. Odaların her biri, bir çözüme doğru atılan yeni bir adım, bilinmeyenle yeni bir çatışmadır. Her şey ana karaktere gelen bir SMS ile başladı. Bir toplantı için işe gitme talebiydi, ardından biri onu kaçırdı. Gizemli bodruma girdikten sonra bir çıkış yolu bulmaya çalışır ve yine de birçok odası arasında dolaşır.


Scary Horror 2 Escape Games İpucu Hilesi


Oynamayı daha da ilginç hale getirmek için Scary Horror 2'nin geliştiricileri, oyun boyunca kullanıcıyı merakta bırakan, kullanıcılar için heyecan verici bir hikaye hazırladı. Seni kim kaçırdı? Neden ihtiyaçları vardı? Gizli servislerin bununla ne ilgisi var? Son olarak – esaretten nasıl çıkılır? Tüm bu sorulara bir cevap alın, oyunu sonuna kadar tamamlayın.


Scary Horror 2 Escape Games Apk Hile


Odaları keşfederken ve ardışık odaların kapılarını açan çeşitli anahtar öğeleri bularak, özgürlüğe kaçamamış talihsiz cesetlerle karşılaşacaksınız. Garip bir parıltı ve hayaletler, duvarlarda kan lekeleri görecek ve bir dizi korkunç olaya tanık olacaksınız. Her adımda, hiçbir yerden yankılanan hışırtılar, inlemeler ve ayak sesleri ve bilinmeyen, görünmez ama çok yakın bir şeyin sürekli hissi ile musallat olun. Bu sınavın üstesinden gelip sinirlerinizi yumruk haline getirerek sona ulaşabilecek misiniz? Tüm bu korkuların üstesinden gelebilecek kadar güçlü müsün? Oyun gösterecek.


Scary Horror 2 Escape Games Apk indir


Scary Horror 2, bu tür oyunlar için standart olan statik grafikleri kullanır. Ekranda olup biten her şey, yalnızca nesnelerle etkileşiminizden sonra değişir. Muhteşem ve ürkütücü atmosferden daha önce bahsetmiştik, bu yüzden buraya başka bir şey eklemek zor.


Scary Horror 2 Escape Games indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Smiling X 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar