Slap Kings Para Hileli MOD APK [v1.4.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 11)
Slap Kings Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 1 Slap Kings Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 2 Slap Kings Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 3 Slap Kings Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 4 Slap Kings Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 5 Slap Kings Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 6

Slap Kings Para Hileli MOD APK [1.4.9] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Değişik bir oyun türü olan tokat atma oyunu sizi çok eğlendirecek.


Slap Kings 1.4.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para
  2. Para Harcadıkça artar.

Slap Kings, oyuncuların uzun çalışma saatlerinden sonra stresi azaltmalarına yardımcı olmak amacıyla getirilen bir oyundur. Oldukça ilginç oyun temasıyla ve cihazın internete bağlı olmasını gerektirmeyen veya veri kullanmanızı gerektirmeyen oyun, bir seferde birçok oyuncu tarafından eğlence için bilgisayara indirildi. Bedava. Oyunun özel bir hikayesi yok ama sadece oyun geliştirmeye önem veriyor.


Slap Kings v1.4.9 MOD APK


Oyunun teması, “elin gücü savaşı” ile iki taraf arasındaki çatışma etrafında dönerken oldukça eğlenceli. Daha önce hiç tokat yarışmaları gördünüz mü? Bu yeni, değil mi? Slap Kings, her iki tarafın da sırayla tokat attığı sıra tabanlı bir dövüş oyununa sahiptir. İlk başladığınız zaman bir avantaja sahip olacaksınız. Vuruşu tamamladıktan sonra, rakip bir tokatla karşılık vermeye devam ediyor. Oyuncuların takip etmesi için her taraf kendi HP'sini gösterecektir. Önce HP'si biten parti doğal olarak kaybeden olur. Oyuncu orta ve isabetli bir kuvvet kullanırsa KO kesinlikle gerçekleşebilir. Aynı zamanda, karakter her seferinde geçici olarak kritik bir etki olarak anlaşılan çok güzel hareketler gerçekleştirecektir. Mükemmel seviyede, karakteriniz rakibe bir tokat atacak ve hatta rakibin tribünlerden uçmak gibi felaket bir şekilde sahneden çıkmasına izin verecektir.


Slap Kings Para Hilesi


Kazandıktan sonra oyuncular bir sonraki rakiple yüzleşmeye devam eder. Yapay zekanın zekasının yanı sıra zorluk seviyesi de giderek artacaktır. Aynı zamanda saatin hızı da hızla artacaktır. Bu yüzden, tekrarlayan oyun nedeniyle değil, oyun oyuncular için sıkıcı.


Slap Kings apk hile indir


Bu kadar basit bir oyun ile kontroller de çok basit olacak. Karmaşık kombinasyonlar yapmayı gerektirmez, ancak oyuncuların yalnızca doğru şekilde hizalanması ve ardından ekrana dokunması yeterlidir. Böylece aksiyon aşaması yapılacaktır. Doğruluk seviyesine bağlı olarak, kuvvet keskin veya zayıf bir şekilde değişecektir. Dikey yönlendirmeyle tasarlandığında oyunu oynamak daha kolaydır, yani oyuncu dokunmak için yalnızca bir elini kullanabilir.


Slap Kings Apk indir


Oyun güzel bir tasarım ve eğlence ile getirildi. Yüz kası hasarının derecesinin detayları eğlenceli bir şekilde dikkat çekiyor. Ek olarak, Slap Kings ayrıca çok zengin karakterlerden oluşan bir sistem getiriyor. Oyuncuların karşısına çıkan rakip karakterlerin yanı sıra diğer karakterler de seyirci olarak karşımıza çıkıyor. Her maçın heyecanını ve coşkusunu getiren onlardır. Etkileşim ve seyirci etkileri olmadan oyun çok sıkıcı olacak.


Slap Kings Apk Oyun indir Club


Sağ! Açıkçası, insanların yüzlerine alkışlar ya da tezahürat seslerini duymak çok eğlenceliydi. Aslında birinin yüzüne tokat attığınızı hissettirir. Genel olarak, oyun oldukça eğlenceli ve yeni bir oynanışa sahip. 


Slap Kings Hile


Ayrıca grafikler de renkli ve eğlenceli bir hava katıyor. Dolayısıyla, Slap Kings kesinlikle oyuncuların yüksek stresle başa çıkmalarına yardımcı olma yeteneğine sahiptir. Ancak, biraz şiddet içeren içeriklerde ebeveynler çocuklarının oynamasına izin vermeyi düşünmelidir. 


Slap Kings İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun The Sims Mobil APK sayfasını burdan ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 11 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar