Angry Birds Blast Para Hileli MOD APK [v2.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Angry Birds Blast Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 1 Angry Birds Blast Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 2 Angry Birds Blast Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 3 Angry Birds Blast Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 4 Angry Birds Blast Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 5 Angry Birds Blast Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 6

Angry Birds Blast Para Hileli MOD APK [2.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Belirli hedeflere ulaşmak ve patlatmak için renkli baloncukları kullanırsınız.


Angry Birds Blast 2.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Angry Birds Blast, genç ve sevimli "kızgın" kuşlarla heyecan verici bir baloncuk macerası getiriyor. Senin görevin sevimli baloncuk patlamaları yaratmak ve en sevdiğin "Kızgın" kuşların güçlü patlamalarını serbest bırakmak. Zorlukları aşmak, harika ödüller kazanmak ve sayısız rüya gibi seviyeyi tamamlamak için genç "Kızgın" kuş sürüsüne katılmaya hazır olun.


Angry Birds Blast v2.3.0 MOD APK


Angry Birds Blast, ünlü Angry Birds'de çok ilginç bir deneyim getiriyordizi. Göreviniz, her şeyi havaya uçurmak için doğru baloncuk gruplarına dokunmak, hepsi çok kolay. Rüya baloncukları yerçekimine göre serbestçe düşecek ve yeni patlayıcılar yaratacaktır. Her seviyenin kendine özgü hareketi, özgünlüğü ve eğlencesi olacak. Sınırsız eğlenceniz var ve heyecan verici seviyelerde yeni şeyler, yeni etkinlikler yapmaya hazırsınız. Oyun sezgisel, ilginç bulmacalar ve tamamen ilgi çekici dinamik bir oyun sunuyor. Rüya Dünyasında uyuyan kuşlarla tanışıyorsunuz. Böylece siz de rüya gibi bir maceraya atılmış olursunuz. Domuzların kilidini açmak ve heyecan verici seviyeleri geçmek için Rüya Baloncuklarını patlatmaya çalışın. Haftalık heyecan verici zorlukların üstesinden gelmek için arkadaşlarınızla takım oluşturabilirsiniz. Oyun harika yerler, çok sayıda eğlenceli bulmaca ve balon patlatma macerasında harika etkinlikler içeriyor.


Angry Birds Blast Para Hilesi


Angry Birds Blast, ilginç bir fantezi dünyasında sevimli karakterler ve dinamik görseller gibi "Angry" serisinden büyüleyici öğelerle doludur. Oynanış basittir ve sadece balon patlatma yapbozuna ihtiyacınız vardır. Her şey çok rahatlatıcı ve her zaman, her yerde oynaması kolay. En sevdiğiniz "Kızgın" kuşların özel güçlerini açığa çıkarmak için uygun baloncukları düşünür, seçer ve parçalarsınız. Oradan, çevrimdışı modda harika bulmacaları çözebilir veya çevrimiçi görevlerde arkadaşlarınızla takım kurabilirsiniz. Oyun, harika bulmacalarla 5000'den fazla heyecan verici seviyeye sahiptir. Eşleşen Dream Bubble'ı çevirerek puan sınırlarına ulaşmak için kendinize sorun. Kırmızıyı yapmak için dört veya daha fazla jöleden eşleşen sonuçlar yaratırsınız. Chuck'ı almak için iki Red'i veya bir Bomba almak için iki aynayı birleştirirsiniz. Ne kadar çok patlama yaratırsanız oyun o kadar eğlenceli olur.


Angry Birds Blast Bölüm Hilesi


Angry Birds Blast, bağlantı yöntemine göre bir bulmaca oyunudur. Belirli hedeflere ulaşmak için kötülüğü patlatmak için renkli baloncukları kullanırsınız. Fikir basit: Aynı renkteki dört veya daha fazla balonu bağladığınızda, daha fazla renkli baloncuk patlatmanıza yardımcı olmak için “Kızgın” kuş görünecektir. Her seviye farklı renklerde baloncuklarla doludur ve tüm baloncuklar standart fizik yasalarına göre zıplayacaktır. Her seviye için, bir sonraki zorluk seviyesine geçmek için birkaç hedefi tamamlamanız gerekecek. Bazı seviyelerde buz bloklarını kırmanız veya yumurtaları yakalamanız gerekecek. Oyunda çok sayıda yan görev bulunuyor ve oyunda toplamda yaklaşık yüz farklı seviye bulunuyor. Oyun eğlenceli bulmacalar kategorisine giriyor, ancak oyun temelde özellikle yeni bir şey sunmuyor. Bir patlama yaratmak için yine de doğru nesneleri bir araya getirmeniz gerekiyor. Kırmızı bir bomba oluşturursanız, bir balonu yok eder. Bir Chuck bombası yaratırsanız, balonu 4 yönde yok edeceksiniz. Bir “Bomba” bombası yaratırsanız, çok fazla balon patlatırsınız. Tabii ki, sınırlı sayıda hamlede birkaç hedefi tamamlamanız gerekecek. Ayrıca ahşap, cam ve taş gibi engellerle de uğraşıyorsunuz. Yani bölümü tamamlamak için doğru yolu oluşturmak için patlamalarınız var.


Angry Birds Blast Hile Apk


Angry Birds Blast, bir neşe duygusu sunar ve Rovio geliştiricisinin özelliğidir. Ancak, kazanmak için patlatamazsınız. Doğru adımları kullanıyorsun. Bu nedenle, dikkatli bir hesaplamaya, oyunun hareketini biraz yavaşlatmaya ve en büyük top veya en uzun top dizisini bulmak için bütüne yakından bakmanız gerekir. Elbette oyun daha özel hareketler sunuyor ve becerileri kaydetmeniz gerekiyor, yalnızca becerileri doğru zamanda kullanın. Oyun, selefi Angry Birds Blast 2016'ya uygun bir eklentidir. Oyun öncekinden çok daha iyi, ancak hala birçok hata var. Oyun sistematik hedef yönelimini vurgular. Aynı renk bağlantısını oluşturmak için doğru patlamaları seçiyorsunuz ve bir sonraki zorlu alanın kilidini açıyorsunuz. Belirli sayıda rengi ilişkilendirirseniz, farklı kızgın kuşların ortaya çıktığını göreceksiniz. Bu “kızgın” kuşlar, tamamen yeni kuşlar yaratmak için diğer “kızgın” kuşlarla kaynaşabilir (bu “kızgın” kuşların tümü Rovio'nun orijinal Angry Birds'ünde ortaya çıkmıştır). Hızlı oyun bulmacaları istiyorsanız, stratejik patlamalar yaratmalısınız. Angry Birds Blast, tek bir seviyede sınırlı sayıda hamle vererek zorluk yaratır.


Angry Birds Blast Apk indir


Oyun, maç başına sabit sayıda dönüş kullanır ve sayı, seviyenin zorluğuna bağlıdır. Oyuncular, erken seviyelerin oldukça basit olacağını düşünüyor, ancak hepsi oyuncuları çekmek için bir manevra. Oyuna bir kez bağımlı olduğunuzda 10 kat daha fazla zorlukla karşı karşıya kalacaksınız. Renk yerleştirme konusunda şansınız yoksa veya yanlış adımlar atarsanız kesinlikle başarısız olursunuz. Zorluklar ve hedefler çok çeşitlidir, bu nedenle her zaman taze ve mutlu hissedeceksiniz. Genel olarak, seviyeler iyi tasarlanmış ve çeşitlidir. Ayrıca, beraberinde gelen birçok büyük zorlukla da karşı karşıyasınız. Kısacası oyun harika bulmacalar sunuyor ve cep telefonlarındaki popüler “Angry Bird” serisine harika bir ek.


Angry Birds Blast Hamle Hilesi


Angry Birds Blast'ın basit kontrolleri var. Sadece gözlemlemeniz ve uygun bombayı tıklamak için elinizi kullanmanız ve patlamanın tadını çıkarmanız gerekiyor. Hepsi ayrıntılı bir 2D sahnede temsil edilir. Zor bulmacaları çözmek için baloncukları patlatıyorsunuz. Genel olarak, oyunu oynamak çok kolaydır ve aynı renkteki baloncuk gruplarını patlatmanız, özel güçleri serbest bırakmak için birden fazla balonu birleştirmeniz yeterlidir.Angry Birds Blast, herkese uygun parlak 2D grafiklere, canlı renklere sahiptir. Oyunun parlaklığı, mutlu bir rüya dünyasına katıldığınızı hissettiriyor. Bunun yanında harika bir müzik. Bir sürü heyecan verici müzik dinliyorsunuz. Bomba patlaması, kuş cıvıltısı gibi efektler titizlikle sergileniyor.


Angry Birds Blast Elmas Hilesi


Kuşları domuz kulesine atmak için bir sapan kullanıyorsunuz. Oyun, tüm ikonik karakterlere ve klasik eğlenceli bir oynanışa sahiptir. Ayrıca arkadaşlarınızla rekabet edebilir, birçok yeni seviyeye katılabilir ve küresel liderlik tablolarında rekabet edebilirsiniz. Angry Birds Blast, Rovio Entertainment'ın harika bir bulmaca oyunudur ve oyun aynı zamanda “Angry Birds” serisine ilginç bir ektir. Kuşların hayal dünyasında maceraya atılırsınız. Senin görevin kabarcık patlamaları yaratmak, güçlü baloncukları birleştirmek ve birçok şaşırtıcı zorluğu tamamlamak. Oyun, ilginç bir fantezi dünyasında sevimli kuşlar ve eğlenceli resimlerle dolu. Görevleri tamamlamak için arkadaşlarınızla takım kurabilir veya istediğiniz zaman, istediğiniz yerde rahatlatıcı baloncuk patlamalarının keyfini çıkarabilirsiniz.


Angry Birds Blast indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Race.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar