Ultimate Sandbox Online Mega Hileli MOD APK [v2.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ultimate Sandbox Online Mega Hileli MOD APK [v2.5.0] 1 Ultimate Sandbox Online Mega Hileli MOD APK [v2.5.0] 2 Ultimate Sandbox Online Mega Hileli MOD APK [v2.5.0] 3 Ultimate Sandbox Online Mega Hileli MOD APK [v2.5.0] 4 Ultimate Sandbox Online Mega Hileli MOD APK [v2.5.0] 5 Ultimate Sandbox Online Mega Hileli MOD APK [v2.5.0] 6

Ultimate Sandbox Online Mega Hileli MOD APK [2.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gelişmiş silah sistemleri, onlarca farklı ve bir o kadar lüks otomobiller, dev denizaltılar veya uçaklar...


Ultimate Sandbox Online 2.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Tanrı modu
 2. Tanrı Modu Araç
 3. Sonsuz mermi hilesi
 4. Yeniden Yükleme Yok
 5. Anti Tekme
 6. Ana Bilgisayarı Ayarla
 7. Tüm Oyuncuları Tekmele
 8. Reklamsız
 9. Odada Maks Prop
 10. Odada Max Araç
 11. PVP Olmayan Modda Oyuncuları Öldür
 12. Alan Kilidi Açıldı
 13. Oyuncular Oturduğunda Uzay Gemisi Patlıyor
 14. Tüm Paketlerin kilidi açık
 15. Düşmanları Kontrol Eden Araçlar

Günümüzün yoğun hayatı için heyecanlı oyunlarla rahatlama anları yaşamak gerekiyor. Ama hangi oyunu seçmek düşünülmesi gereken şeydir. Ultimate Sandbox: Mode Online, kendi heyecan verici dünyalarını inşa etmek isteyen oyuncular için mükemmel bir öneridir. Bu oyun açık dünya türüne aittir ve oyuncular için en çok zaman alan oyunlardan biridir, ancak aynı zamanda heyecan verici bir türdür. Bu oyunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki ayrıntılı girişi okuyun.


Ultimate Sandbox Online v2.5.0 MOD APK


Bu oyunun bu kadar popüler olmasının herhangi bir nedeni olamazdı. Büyüleyici 3D grafiklerle bu, oyuncular için hoş bir noktadır. Oyundaki tüm detaylar çok dikkatli ve eksiksiz bir şekilde oluşturulmuştur. Gemiler, yollar, evler gibi önemli detaylar oldukça özenli ve titizdir. Sadece bu değil, çiçekler, yapraklar, bitkiler gibi küçük detaylar bile en canlı ve gerçek imajla ilgileniyor. Hem basit hem de benzersiz bir 3D grafik stili ile bu oyun oyuncuları cezbeder. Ek olarak, oyun sistemi giderek daha fazla çeşitleniyor, bu nedenle yayıncı oyunun grafikleri ve sesiyle giderek daha fazla ilgileniyor.


Ultimate Sandbox APK PARA hilesi


Diğer oyunlar gibi, Ultimate Sandbox Online, oyunculara oynamak için basit bir yol sunar. Sağa döndürme, sola döndürme, silahı hedefe ateş etme gibi ana ekranda görüntülenen simgeler… sadece oyuncunun kontrol etmek için ekrana dokunması yeterlidir. Oyuncular kendilerini yenilemek ve oyunda mükemmel bir dünya tasarlamak için saatlerce aşık olmak zorunda kalacaklar. Oyuncuların istedikleri alana hareket etmeleri için gemiler, arabalar, uçaklar, denizaltılar gibi birçok seçenek var… Ne kadar çok tur geçerseniz, o kadar çok özellik kullanacaksınız. Ayrıca kendi dünyanızı tamamlamak için çeşitli eşyalar satın alacaksınız.


Ultimate Sandbox Online Mermi Hilesi


Bu oyunun en önemli özelliği, muhtemelen farklı işlevlere sahip her türden 600'e kadar öğeye sahip zengin öğe sistemidir. Bu Ultimate Sandbox, erişilebilir bir keşif ve yaratma mekanizması ile bir başlangıca sahiptir. Oyun, yavaşça açılan temelden ileri düzeye benzersiz bir eşya sistemi ile canlı bir oyun deneyimi sunuyor. Gelişmiş silah sistemleri, onlarca farklı ve bir o kadar lüks otomobiller, dev denizaltılar veya uçaklar… Hepsi oyuncu amaçlı donatılmış. Oyuncunun ihtiyaçlarına hizmet edecek küçük ayrıntılar, tipik olarak bir sandalye, araçlar da vardır.


Ultimate Sandbox Online hile nasıl indirilir?


Doğal tek oyunculu modda, bu modda oyuncular kendi dünyalarını özgürce inşa edebilirler. Küçük bir evde olabilir; dev bir gemide olabilir. Orada durmadan, oyuncular yardım almak için arkadaşlarıyla kendi dünyalarını kurmayı seçebilirler. Ayrıca oyun, kelimeleri herhangi bir açıdan döndürmeye izin veriyor. Bekleme süreleri, zamanlayıcı veya XP gerektirmeden anında alan oluşturma. Ayrıca kamerayı herhangi bir açıda döndürebilir, büyütebilir veya küçültebilirsiniz. Diğer oyuncular tarafından yaratılan dünyaları görmek de mümkündür. Kendi dünyalarını yaratmak için diğer oyunculardan dünyaları indirmek de mümkündür.Kısacası, Ultimate Sandbox, oyunculara kendilerine ait küçük bir dünya inşa ederken rahatlık ve keyif veren bir oyundur. Daha otantik bir deneyim için millet, lütfen oynamak için bu oyunu indirin!


Ultimate Sandbox Online indir (MOD, Mega Mod)


Bir önceki android oyun Days of Doom APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar