My Success Story Para Hileli MOD APK [v2.1.21]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
My Success Story Para Hileli MOD APK [v2.1.21] 1 My Success Story Para Hileli MOD APK [v2.1.21] 2 My Success Story Para Hileli MOD APK [v2.1.21] 3 My Success Story Para Hileli MOD APK [v2.1.21] 4 My Success Story Para Hileli MOD APK [v2.1.21] 5 My Success Story Para Hileli MOD APK [v2.1.21] 6

My Success Story Para Hileli MOD APK [2.1.21] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek hayatta özlediğiniz her şeyi alabileceğiniz simülatör oyunu.


My Success Story 2.1.21 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi için yeni bir oyun başlatın;
  2. Bir karakter oluşturun;
  3. Oyunu tamamen kapatın ve tekrar girin;
  4. Devam düğmesine tıklayın;
  5. Kaydınızı seçin.
Bir işe başlamak veya kendinizi mükemmelleştirmek, kendinizi ifade etmek istiyorsunuz ancak geliştirebileceğiniz bir ortamınız yok; My Success Story, bunları yapmanızı sağlayan oyundur. Bir kariyer inşa etmek artık bir hayal değil; oyuncular için bu, kolayca ulaşılabilecek bir yerdedir. Gerçek hayattaki gibi sıfırdan başladığınızda başarılı bir kariyer yaratma hissini yaşayın.


My Success Story v2.1.21 MOD APK


Oyunun başında sevgili evlerini terk eden, kendi hayatlarını kurmak için ebeveynleri ve akrabalarıyla vedalaşan genç erkek ve kızlara dönüşeceksiniz. Elinizde hiçbir şey kalmayacak, yatacak ve yiyecek bir yer bile olmayacak. Yapmanız gereken ilk şey, dinlenmek ve günlük enerjinizi yeniden doldurmak için bir yer bulmak. 


My Success Story Apk Para hilesi


Yurtta bir oda kiralayacak ve cebinizde bir dolar ile aylık ödeme yapacaksınız. Maaş alabilmek için kendinize iş bulmalısınız. Bir sinemada pizza dağıtımcısı veya bilet satıcısı gibi ilk işler ve daha fazlası. Fakir bir teslimatçıdan başlayalım ve belirli bir şirketin başkanı olalım, bakalım gerçek olacak mı? Yoksulluktan milyardere geçmek çılgınca görünüyor. Ama My Success Story Yaşam Simülatörü ile bu oyunda her ikisi de mümkün.


My Success Story Apk Dayı


Zamanınızı akıllıca kullanın, boşa harcamayın. Başlangıçta çok para kazanmaya çalışın, böylece o parayı bir şeyleri takas etmek ve zengin olmak için kullanabilirsiniz. Çok para kazanmanın ve bir iş kurmanın yanı sıra, diğer yemek yeme, dinlenme ve ders çalışma konularına da dikkat etmelisiniz. Çalışmak ve sağlığınızı unutmak için acele etmediyseniz yardımcı olacaktır. Bu parayı yiyecek almak için kullanın. Başınız beladayken yiyeceğiniz bedava yemek ya da ucuz ekmek olabilir. Zengin olduğunuzda pahalı yiyecekleri yiyebilme zorluğunun üstesinden gelin.


My Success Story Hile Apk


Oyunda sağlığınız için bir derecelendirme skalası var, mantıklı beslenin, öğün atlamayın. Sağlıklı bir yaşam sürmek için ihtiyacınız olan ürün ve malzemeleri satın alarak kendinize iyi bakın. Yani sağlık skalası %50'nin altındaysa çalışamazsınız; sağlık ölçeği ne kadar yüksekse, o kadar çok işiniz var, bu da çok paranız olduğu anlamına geliyor.


My Success Story Apk Android oyun club


My Success Story'de sağlık ölçeğinin yanı sıra mutluluk endeksi için bir ölçek de bulunmaktadır. Sadece bir iş kurma ve çok para kazanma konusunda endişelenmeyin; Zor bir günün ardından kendinizi eğlence hizmetleriyle ödüllendirin. Oyunda karakterinizi eğlendirmek için kamp yapmak, futbol izlemek, spor yapmak veya seyahat etmek kadar basit birçok oyun var. Bu oyun gerçek hayatınızı simüle eder. Ve sağlık ölçeği gibi, neşe ölçeği de %50'nin altına düştüğünde çalışamayacaksınız. Bu yüzden bu noktalara dikkat edin.


My Success Story Apk indir


Oyunda ve gerçek hayatta zengin olmanın yolu ders çalışmaktan başka bir yol değildir. Kurslara katılmak için para harcamanız, seviyenizi yükseltmek için çok fazla bilgi öğrenmeniz gerekiyor, o zaman artık pizza kuryesi değil, yeteneklerinize uygun işlere sahip olacaksınız. Sosyal statüde yüksek durun; Bu çok önemli. Bir kariyerden sonra bir miktar paranız olduğunda, herkes aynıdır. Bir kız arkadaşın olup evlenmeyi düşünmelisin. Biraz saçma ama kız arkadaşım ve ailem de oyunda satın almak için parayı kullanıyor. Dikkatli düşününce, hiç kimse çaba sarf etmeyen birine aşık olmaz; böyle insanlar ailelerine nasıl bakabilir. Bir aileye sahip olmak aynı zamanda toplumda yüksek bir konuma sahip olmanıza yardımcı olur ve işte avantajlar elde etmenizi sağlar.


My Success Story Son Sürüm apk


My Success Story ayrıca sizi kumarhanede eğlendirmek gibi gerçek hayattan zevklere sahiptir. Kumarhanede kazanın ve değerinizi artırmak için borsaya bahis yapın. Her şeyin gerçek hayat gibi görünmesini sağlamak, birçok yaşam deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Bu oyunla ilgili hayranlık uyandıran bir şey, anlaşılması kolay, basit ama oldukça heyecan verici bir oynanışa ek olarak, oyunun grafiklerinin yanı sıra öne çıkan özelliğidir. Akılda kalıcı grafiklere sahip oyun, özellikle 16-30 yaş arası her yaşa uygun. Kendinizi bir teslimatçıdan herkesin hayran olduğu bir milyardere dönüştürün.


My Success Story Altın Hilesi


Sadece eğlence için oyun oynayanlar veya rol yapma oyunları sevenler için Başarı Hikayem, ekonominizi nasıl yöneteceğinizi ve kendi geleceğinizi yaratmayı planlamanıza yardımcı olan bir oyundur. Oyunda eğlenceyi yaşayın ve başarıya giden yolu bulun. O zaman oyundaki başarıyı gerçek hayatta gerçeğe dönüştürelim.


My Success Story Business Game & Life Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Chain Cube 2048 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar