From Zero to Hero Cityman Para Hileli MOD APK [v1.7.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
From Zero to Hero Cityman Para Hileli MOD APK [v1.7.8] 1 From Zero to Hero Cityman Para Hileli MOD APK [v1.7.8] 2 From Zero to Hero Cityman Para Hileli MOD APK [v1.7.8] 3 From Zero to Hero Cityman Para Hileli MOD APK [v1.7.8] 4 From Zero to Hero Cityman Para Hileli MOD APK [v1.7.8] 5 From Zero to Hero Cityman Para Hileli MOD APK [v1.7.8] 6

From Zero to Hero Cityman Para Hileli MOD APK [1.7.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinizi geliştirmek için ilk üniversite sınıfına girerek hayatınızın kız arkadaşını bulun.


From Zero to Hero Cityman 1.7.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Yeni bir oyun çok parayla başlar;
  2. Gerçek para için olan ücretli özellikler ücretsiz hale geldi.

Bu hayatın doğası, insanlar ebeveynlerinin yönetimine ve eğitimine tabi olmak için doğduğunda zaten bir tür acıya neden olmuştur. Hayatın baskıları ve çevrenizdekilerin beklentileri sizin hayatta kalmanızı ve onların beğenisine göre büyümenizi sağlar. Bazen, artık dayanamayacak kadar depresif olduğunuzda, sık sık neden hala bu hayatta yaşadığınızı düşünürsünüz. Doğrudur, eğer böyle bir hayat yaşamak zorundaysan, bu çok saçma, çok fazla. Peki hiç farklı bir hayat yaşayabilmeyi, her istediğini yapabileceğin bir yerde, arzu ettiğin kişi olabilmeyi diledin mi?


From Zero to Hero Cityman v1.7.8 MOD APK


Aslında, katlandığınız sosyal kısıtlamalar için bu çok zor. Ancak bir oyun ürünü için bunları kimseden korkmadan özgürce yapabilirsiniz. Her ikisi de oyunda doğru olanı yapmanız söylendiğinde her şeyi yapabileceğiniz için övülüyor, yanlış yaptığınızda her şeyi özgürce sıfırlayabiliyorsunuz. Bir simülasyon oyununda sizi yargılayabilecek kimse yok. Bu senin hayatın, istediğini yapabilirsin. "Sıfırdan Kahramana: Şehir Adamı", oyuncuların şehirde yaşayanlara uygun hayatlarını özgürce tekrar etmelerini sağlayan bir oyundur. Sıfırla başlayan ve hiçbir şeye sahip olmadıkları bir insan hayatını yükseltecek. Tüm çabalarınız, en iyi sonuçları almak için düzenli olarak yapılması gereken şeylerdir. Hayatın sefil, durumu ve toplumu suçlayabilirsin ama başarısız olduğun oyunda gerçekten utanç verici.


From Zero to Hero Cityman Para Hilesi


From Zero to Hero Cityman, eğlenceli anların tadını çıkarabileceğiniz basit bir simülasyon oyunudur. Bu nedenle, erişimi oldukça kolay bir grafik türü kullanır. 2D görüntüleri son derece eğlenceli ve göz alıcı tasarımlarla kullandığı için hemen sevebilirsiniz. Bir şeyler okuyormuş gibi düşünebilirsiniz ama aksiyon oyunları gibi hardcore oyunlar gibi detaylar yoktu. Karakter tasarımı, sıklıkla gördüğünüz kadar basittir. Ana karakter, olumlu duygular gösteren oldukça mutlu bir yüze sahip genç bir adam olduğunda, hayatı sev. Başlangıç ​​noktası sıfırdan olmasına rağmen, bu adam her zaman durumun üstesinden gelme yeteneğine sahip olduğunu varsayarak hayatını her zaman yüksek tuttu. Bu nedenle oyunun tasarımı da oldukça parlak renklere sahip, oyundaki köpek özellikleri de aşağıdaki başlık ile anlaşılır bir şekilde düzenlenmiş. Ancak, Bu oldukça kafa karıştırıcı bir oyun, bu yüzden 12 + olarak işaretlendi. Bu oyunu mümkün olan en iyi şekilde kullanabilmek için biraz hayatı olan çocuklar gibi, daha küçük olanlar muhtemelen hala anlamıyor.


From Zero to Hero APK indir


Aslında bu oyunu oynamanın yolu, genç bir adamın zorlu hayatıyla başlayacağınız zaman oldukça basit. Bu karakter şu anda en büyük olduğu söylenen bir krize düşüyor. İşi ve parası olmadığı için bugün yaşıyor ama yarın ne yiyeceğini, nerede yaşayacağını hala bilmiyor. Ancak, hızlı bir şekilde para kazanmanın bir yolunu bulmanız gerekecek. 


Hero Zero apk hile


Oyuncular hızla kendilerine uygun bir iş bulmak zorunda kalacaklar, yarı zamanlı çalışma da ücretsizdir, çünkü gelecek zamanı korumaya devam etmek için biraz paranız vardır. Biraz fazladan para kazanmak için gerçekten çok çalışın ve sonra geleceğe yatırım yapmaya devam edin. Okula gitmeniz ve kendinizi geliştirmek için her şeyi yapmanız gerekecek çünkü bu, gelecekteki maaşınız için çok önemli.


From Zero to Hero Cityman hile nasıl yapılır


Hayat yolculuğunuz birçok önemli dönüm noktasından geçecek, örneğin ilk kez kendinize uygun kıyafetler satın alabilirsiniz. Ondan sonra ilk defa kendime yurt kiralayabildim. Kendinizi geliştirmek için ilk üniversite sınıfına girerek hayatınızın kız arkadaşını bulun. İkisi bir süre birbirlerine aşık olduklarında ve her düşüncede birbirlerini anlayabildiler ve mutlu bir öykünme aile kurdular. Çok para kazandıktan sonra, hayatınızın tadını rahat bir şekilde çıkarın.


From Zero to Hero Cityman indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Big City Life Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar