OVERDOX Mega Hileli MOD APK [v2.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
OVERDOX Mega Hileli MOD APK [v2.1.0] 1 OVERDOX Mega Hileli MOD APK [v2.1.0] 2 OVERDOX Mega Hileli MOD APK [v2.1.0] 3 OVERDOX Mega Hileli MOD APK [v2.1.0] 4 OVERDOX Mega Hileli MOD APK [v2.1.0] 5 OVERDOX Mega Hileli MOD APK [v2.1.0] 6

OVERDOX Mega Hileli MOD APK [2.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatta kalın! Şampiyon Olun!


OVERDOX 2.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Aptal Canavarlar (Haritadaki canavarlar size saldırmaz ama pvp oyuncunun yapabileceğini lütfen unutmayın)
  2. DashCD (Haritanın etrafında istediğiniz kadar çok şey vardır) Lütfen dikkat edin ki dashcd görsel olan öğelerin cooldown'larını etkiler
Kurulumu: APK dosyasını kurun ardından zip dosyasından çıkardığınız obb dosyasını sdcard/android/obb içine yapıştırın ve oyuna girin.

OVERDOX, Koreli geliştirici Haegin'in en popüler ve gelecek vaat eden iki oyununu bir araya getiren bir oyundur. Yakın dövüşler için seçebileceğiniz birçok farklı şampiyon var. Buna göre, oyun temelde hayatta kalma oyunu serisinden geliştirildi, hayatta kalan son kişi sayısız diğer oyuncu ile özgür bir savaş alanına bırakıldı. Gerçek zamanlı savaşlarda düşmanlarla yüzleşirken şiddetli rekabet atmosferini hissedin. Atış, kaçma ve engelleme becerilerini kullanarak, yalnızca en hızlı ve en yetenekli savaşçılar oyunun her maçında zafer kazanabilir. Oyun geçmişte çokça bahsedilmişti ama şimdi resmi olarak küresel olarak yayınlandı.


OVERDOX v2.1.0 MOD APK


MOBA tarzında oynamasına rağmen, OVERDOX, insanların sıklıkla ilişkilendirdiği League of Legends veya Arena of Valor gibi oyunlara benzemez. Ayrıca, 12 oyuncuya kadar gerçek zamanlı olarak savaş alanına katılmaya ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya ve kazanan son kişi olmaya hazır olacaksınız. Yani neredeyse MOBA ve Battle Royal'in karma bir versiyonu gibi ama nihayetinde yakın mesafeli savaşlara odaklandı. Oyunun kendisi, Battle Royal'den aşina olduğunuz sürekli minyatür dairenin tamamına sahip olduğu için yaklaşık beş dakika sürer. Bu oyun, oyuncuların her maçta çok fazla zaman harcamadan savaşa hızla katılmalarına ve hayatta kalma türünün tadını çıkarmalarına olanak tanır. Yalnızca 12 oyuncu olduğu için harita diğer tüm mobil hayatta kalma oyunlarından daha küçüktür. Rekabetçi değilseniz, Dostluk Modunda her zaman arkadaşlarınızla oynayarak zaman geçirebilirsiniz.


OVERDOX Gift Code


Ancak yakın dövüş silahları ve uzun menzilli silahlar arasında her zaman uyumlu bir kombinasyona sahip olan diğer geleneksel hayatta kalma oyunlarının aksine, oyunda OVERDOX oyuncuları yalnızca yakın silah menzilini kullanabilir. Bunun yerine, zıplama, engelleme gibi hareketlerle oyundaki düğmeler daha çeşitlidir ve mükemmel kombinasyonlar oluşturabilmeyi hedefler. MOBA oyunları gibi ve buna karşılık gelen bir beceri sistemi ile oyuncular, oynaklık, tuzaklar, duman zehiri dahil olmak üzere haritada alınabilecek rastgele bir beceri sistemine sahip olacaklar. Hayatta kalma maçlarını son ana kadar daha da dramatik hale getirecekler. Haritada bile, ele geçirildiğinde düşmanın görüşünü azaltacak ve onları pusuya daha duyarlı hale getirecek bazı enerji sütunları olacak.


OVERDOX Mobile coupon


Savaşmaya ek olarak, saldırı, savunma, dayanıklılık veya hızınızı artırmak için ekipman parçalarını toplamanız ve yükseltmeniz gerekir. Eksiksiz bir ekipman seti toplayarak size özel efektler verecekler. Ayrıca, silah kolayca yükseltilebilir ve karaktere benzersiz bir beceri seti verir. Haritaya dağılmış, sizi öldürmeye çalışan birçok canavar ve kanınız için yarışacak 11 diğer oyuncu var. Her karakterin önceden tanımlanmış bir silahı yoktur; çekiç ve farklı kılıç cephaneliğinden seçim yapabilirsiniz. Aynı şekilde, onları donatabileceğiniz ve sağlık artırma veya iyileştirme gibi çeşitli buff türleri sağlayacak ek cihazlar olacak. Ayrıca oyuncu, bir miktar destek gücü sağlayabilmek için size eşlik edecek bir drone da alabilir.


OVERDOX Hile Apk


OVERDOX'ta, güzelce tasarlanmış grafikler, zıplayan yakın dövüş sahnelerini vurgulayan yukarıdan aşağıya bir perspektifle, piyasadaki ünlü MOBA oyunlarından daha aşağı değil. Özel efektler ve karakter tasarımları biraz fütüristik, modern ve biraz gizemle karıştırılmış, diğer oyunların aksine benzersiz bir özellik yaratıyor. Sıralama sistemi elbette herhangi bir Battle Royal için vazgeçilmezdir. Oyun ayrıca, becerilerinizi dünyadaki diğer oyuncularla karşılaştırmanıza olanak tanıyan saldırı, savunma, çeviklik ve dayanıklılık gibi öğeleri değerlendiren bir derecelendirme sistemi sağlar. Sıralamanız ne kadar yüksekse, ödül o kadar büyük olur ve aynı zamanda size daha fazla zafer kazandırır.


OVERDOX APK Son Sürüm indir


OVERDOX, oldukça yaratıcı bir oynanışa sahip mükemmel bir oyundur. Ayrıca oyun, ekipman toplama, orman canavarlarını yok etme, meraklıları alma gibi birçok heyecan verici özelliğe sahip. Oyun MOBA tarzı olmasına rağmen, tasarım moderndir, bu da oyunculara birçok heyecan verici deneyim yaşatır, ancak şimdi oyunu deneyimleyin ve en iyi savaşçı olun.


OVERDOX İndir (MOD, Dumb Bot)


Bir önceki android oyun Mancınık 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar