RollerCoaster Tycoon Touch Para Hileli MOD APK [v3.22.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
RollerCoaster Tycoon Touch Para Hileli MOD APK [v3.22.2] 1 RollerCoaster Tycoon Touch Para Hileli MOD APK [v3.22.2] 2 RollerCoaster Tycoon Touch Para Hileli MOD APK [v3.22.2] 3 RollerCoaster Tycoon Touch Para Hileli MOD APK [v3.22.2] 4 RollerCoaster Tycoon Touch Para Hileli MOD APK [v3.22.2] 5 RollerCoaster Tycoon Touch Para Hileli MOD APK [v3.22.2] 6

RollerCoaster Tycoon Touch Para Hileli MOD APK [3.22.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. RollerCoaster Tycoon® Touch ™ ile hayalinizdeki tema parkını inşa edin ve yönetin.


RollerCoaster Tycoon Touch 3.22.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Kendiniz için bir tema parkı yapmayı hayal ediyor ve hayal gücünüzle tasarlamak mı istiyorsunuz? Öyleyse RollerCoaster Tycoon Touch'a gelin  ve istediğiniz şekilde bir tema parkı inşa etmeye başlayın. Oyun, oyuncuların tarzlarına göre bir eğlence parkı inşa etmelerine izin veren süper gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Oyun, oyuncuları bu tema parkının en üst düzey yöneticisi haline getirecek ve parktaki tüm etkinlikleri yönetecek. Bu oyun aynı zamanda oyuncuların bu aktivitelerin keyfini çıkarmasına ve Tycoon türüne yeni deneyimler getirmesine olanak tanır.


RollerCoaster Tycoon Touch v3.22.2 MOD APK


Tycoon türündeki oyunların ortak bir yönü vardır, bu da boşta modu özelliğidir. Boş mod, oyuncu yokken bile oyuncunun parkındaki her şeyi 7/24 çalışır hale getirecektir. Bu özellik sayesinde oyunculara yeni şeyler yükseltmek, onarmak veya inşa etmek için daha fazla koşul verecek. Boşta kalma özelliği, oyunun bazı özellikleri sayesinde geliştirilebilir ve oyuncuların gelecekte daha fazla para kazanmalarına yardımcı olur. Tabii ki, oyuncunun parka kurduğu tüm hizmetler veya işlevsel binalar sürekli olarak çalışacaktır, bu nedenle oyuncuların yalnızca parklarını inşa etmesi, yeniden modellemesi ve dekore etmesi gerekir.


RollerCoaster Tycoon Touch 3.22.2 Para Hile Apk


RollerCoaster Tycoon Touch, oyunculara Tycoon türü için en iyi deneyimi sunmak için basit ancak sonsuz bir oynanışa sahiptir. Oyuncular yönetici olacak ve parklarını en küçük şeylerden inşa edecekler. Zamanla parkı deneyimlemek için güzel konuklar gelecek, iyi vakit geçirirlerse oyuncunun tema parkı daha ünlü olacak ve daha çok misafir eğlenmeye gelecek. Bu nedenle, oyuncular tema parkı için hizmet kalitesini sağlamaya odaklanmalı, ardından daha fazla müşteriyi barındırmak için yeni şeyler oluşturmaya başlamalıdır. Oyuncunun tema parkı, oyuncunun sıralamasına göre genişletilebilir, seviye atlamak için oyuncunun deneyim kazanmak için birçok günlük mücadeleyi veya görevi tamamlaması gerekir. Bunun yanı sıra, oyun daha çekici özelliklere sahip olacak, böylece oyuncular hayal güçleriyle harika bir park inşa edebilecek.


RollerCoaster Tycoon Touch Hile Apk


Oyuncunun parkı, her biri eğlenceli bir tema olması ve güzel ve güzel bir şekilde tasarlanması gereken farklı alanlara bölünecek. Oyuncular ayrıca dekorasyon ve yapım özellikleri sayesinde her alanın atmosferini keyfi olarak değiştirebilirler. Dekorasyon özelliği, oyuncuların her evin görünümünü değiştirmesine veya daha belirgin hale gelmek için bazı detaylar eklemesine olanak tanır. İnşaat özelliği, oyuncuların açık arazide binalar inşa etmelerine veya işleri daha düzgün bir şekilde düzenlemek için keyfi olarak hareket ettirmelerine izin verir. Her şey düzgün bir şekilde organize edilmeli ve birbirine dolanmayacak şekilde dikkatlice düzenlenmelidir. Oyuncular ayrıca müşterilerin saatlerce yorulduktan sonra dinlenmeleri için ağaçlar, yemek tezgahları, kafeler ve diğer bazı şeyler gibi küçük şeyler inşa edebilirler.


Roller coaster Tycoon Touch hile


Şimdi, bu oyunun ana unsuru roller coaster. Bu oyun, onu diğer tema parkı kralı oyunlarından farklı kılan benzersiz bir özelliğe sahiptir. Oyuncuların keyfi olarak hayal güçleriyle hız trenleri inşa etmelerine izin veriyor. Evet, oyuncunun parkı sadece dinlenme tesisleriyle değil, aynı zamanda yoğun lunapark trenleri ile de kaplanabilir. Oyuncular havada veya yerde, istedikleri yerde bir roller coaster inşa edecekler ve fazla yer kaplamaz. Ve hız treninin mesafesi sınırsız olacak, ancak inşaat miktarı yolun uzunluğuna bağlı olacaktır. Oyuncular birçok farklı lunapark treni rotası oluşturabilir ve roller coaster ile yeni bir stil yaratabilir.


Roller coaster Tycoon APK DAYI


Oyunun ayrı bir roller coaster inşa sistemi olacak ve oyuncuların onu daire, viraj, kule gibi birçok farklı yolla inşa etmesine izin verecek. Oyuncuların ihtiyaç duyduğu tüm paraşütler, bu oyun oyunculara yetenekleri ile en iyi roller coaster. Dahası, roller coaster oyuncu için ana gelir kaynağı olarak kabul edilir, bu nedenle oyun, roller coaster'ın harika seviyesini artırmak için bazı özel özellikler ekleyecektir. Oyuncular, müşteri deneyimini en iyi hale getirmek için renkleri, düzen yüksekliğini ve tehlikeli seviyeleri değiştirebilir.


Roller Coaster Tycoon Altın Hile Apk


RollerCoaster Tycoon bir yönetim simülasyon oyunudur, bu nedenle oyunculara eğlenceli, hareketli bir ortam ve parkları için canlı bir ortam inşa etmeleri için pek çok şey verecektir. Sonsuz hayal gücünüzle bir tema parkı oluşturmak istiyorsanız hemen bu oyunu indirin ve her şeyi inşa etmeye başlayın.


RollerCoaster Tycoon Touch İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Project CARS GO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar