The Sims 3 Para Hileli MOD APK [v1.6.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Sims 3 Para Hileli MOD APK [v1.6.11] 1 The Sims 3 Para Hileli MOD APK [v1.6.11] 2 The Sims 3 Para Hileli MOD APK [v1.6.11] 3 The Sims 3 Para Hileli MOD APK [v1.6.11] 4 The Sims 3 Para Hileli MOD APK [v1.6.11] 5

The Sims 3 Para Hileli MOD APK [1.6.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek hayatı simüle eden bir oyun.


The Sims 3 1.6.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Profilinizi Sınırsız Para ile yükleyin!
Hayat simülasyon oyunları sever misiniz? Gerçek dünya deneyimine katılmak ister misiniz? Sizin için ideal bir eşleşme The Sims 3'tür . Bu ünlü oyun serisinin 3. bölümüdür. PlayStation, Xbox 360, Android, iOS ve Nintendo DS dahil birçok platformda yayınlandı. Oyun uzun süredir piyasaya sürülmesine ve The Sims 4'ün yeni bir sürümüne sahip olmasına rağmen, çekiciliği azalmadı. Bu oyunu aradık ve sonunda para modlu bir sürümle yayınladık.


The Sims 3 v1.6.11 MOD APK


The Sims 3, arsayı önceki oyunlarla aynı fikre dayanarak oluşturur. Oyuncular, Sim'leri gerçek hayat ilişkilerinde aktiviteler gerçekleştirmek ve iletişim kurmak için kontrol etmekle görevlendirilir. Ayrıca, konut ve çevresi belirli bir harita üzerindedir. Özellikle oyuncu tavşan deliklerini de kullanabilir. Ancak, önceki The Sims oyunlarından farklı olarak, şehirdeki binalar bir noktada kaybolabilir, bu nedenle oyuncu tüm binaları keşfedemez.


The Sims 3 1.6.11 Para Hile Apk


Ek olarak, oyun ayrıca oyuncuların vücut özellikleri, saç stilleri, kostümler ve aksesuarlar gibi bir Sim oluşturmasına da olanak tanır. Sim belirli bir süre yaşayacak (ayarlanabilir). Bu süre zarfında karakter, bebeklikten yetişkinliğe ve yaşlılığa kadar çeşitli aşamalardan geçecektir. Ek olarak, Sim üzerinde yaşlılık, açlık, ateşle ölüm, ... ölüme yol açma gibi pek çok etki olacaktır.


Sims 3 APK indir


Sims 3, basit bir oyun kurar ancak son derece çekici olup, oyuncuların oynarken kendilerini rahat ve rahat hissetmelerine yardımcı olur. Ek olarak, oyunda "Hikayenin İlerlemesi" seçeneği de bulunur. Bu seçeneği kullanırken komşu Sim'ler evlenmek, çalışmak, doğum yapmak veya ev taşımak gibi aktiviteler gerçekleştirecekler.


Sims 3 Hile Apk


Aynı zamanda oyun, Motivasyon seviyelerini Artırmaya veya azaltmaya yardımcı olan "Moodlet" ile de geliştirildi. Moodlets, iyi bir yemek yemek veya bir sandalyede rahat hissetmek gibi fiziksel aktiviteler yaparken ortaya çıkar. Ek olarak, öpüşmek veya ayrılmak gibi zihinsel aktiviteler Moodlet üretebilir. Oyundaki diğer bir cazibe, Sim'in bir görevi her tamamladığında ödül almasına yardımcı olmak için bir fırsat olan bir fırsattır.


The Sims 3 hile nasıl indirilir?


Sims 3, yemek pişirme, mantık, çizim, gitar, yazma, balık tutma, vb. Dahil olmak üzere birçok beceri sunar. Ayrıca, her beceri, verilerin ayrıntılarını, seviyeleri, zorlukları, bilgileri vb. Kaydeden ayrı bir çubuğa sahip olacaktır. bir beceri, oyuncular belirli ödüller alacak. Sim, herhangi bir becerinin 10. seviyesine ulaştığında, karakter bir seviye sertifikası alacak. Oyuncular onları duvarlar için tutabilir veya 1000 Simoleon'a satabilirler. Aynı zamanda, The Sims 3'teki kariyerler de son derece çeşitlidir ve yeni kariyerler olarak görünür. Sim bilgisayarda, gazetelerde ve oyuncunun çalışmak istediği ana binada iş bulabilir. Ayrıca oyuncular ekstra gelir elde etmek için resim çizebiliyor, gitar çalabiliyor, kitap yazabiliyor, sebze yetiştirebiliyor… Sim, belli bir kariyer peşinde koşmak istemiyorsa birçok farklı işi de yapabiliyor. Ve işin ilerlemesi Sim'in tutumuna ve becerilerine bağlı olacaktır.Gerçek hayatı simüle eden bir oyun mu? Basit oynanışı, çeşitli görevleri olan bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız, o zaman sizin için ideal bir öneri The Sims 3'tür. Hemen bu oyunu indirin ve deneyimleyin!


The Sims 3'ü İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Case Simulator 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar