Hoverboard Heroes Para Hileli MOD APK [v0.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hoverboard Heroes Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 1 Hoverboard Heroes Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 2 Hoverboard Heroes Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 3 Hoverboard Heroes Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 4 Hoverboard Heroes Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 5 Hoverboard Heroes Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 6 Hoverboard Heroes Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 7 Hoverboard Heroes Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 8

Hoverboard Heroes Para Hileli MOD APK [0.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yön kaydırmalarınıza bağlı olarak karakter hareket edecek ve yolda rastgele oluşturulmuş sonsuz engellerin arasından geçeceksiniz. Kovalayıcı asla durmayacağı ve bazen neredeyse yakalayacağı için koşarken biraz hareket alanınız olacak.


Hoverboard Heroes 0.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Anahtar Hilesi

Hoverboard Heroes, farklı alanlarda sevimli karakterlere eşlik ederken ve parlak paraları toplarken oyuncuları sınırsız eğlenceye çeken benzersiz özelliklere ve oynanışa sahip sonsuz bir koşucudur. Oyun, şöhret için koşmaya devam ederken sayısız ödül ve toplamaya değer egzotik öğelerle birlikte daha fazla etkinlik ve etkinlik içerecek.


Hoverboard Heroes v0.2.1 MOD APK


Hoverboard Heroes, sonsuz koşu türünün hayranları için standart ücrettir. Karakter, her dokunuşunuza yanıt verir. Ek olarak, iz doğrusal değildir ve sola ve sağa doğru sürekli yön değişikliklerini gerektirir. Yön kaydırmalarınıza bağlı olarak karakter hareket edecek ve yolda rastgele oluşturulmuş sonsuz engellerin arasından geçeceksiniz. Kovalayıcı asla durmayacağı ve bazen neredeyse yakalayacağı için koşarken biraz hareket alanınız olacak. Bu basit kontroller ile reflekslerinizle mümkün olan en yüksek puana ulaşmalısınız.


Hoverboard Heroes Para Hilesi


Pistte sürekli değişen engeller, kovalayıcıdan uzaklaşmayı zorlaştırıyor. İç halkalara ve daha yüksek seviyelere yaklaştıkça, miktar ve tehlikede bir artış olur ve size daha fazla tehlike vermek ve refleksi artırmak için yeni unsurlar ortaya çıkar. Bu nedenle oyuncular, hızlarını artırmak veya zekalarıyla kovalayıcıdan uzaklaşmak için biyomdaki ve seviyelerdeki çok sayıda öğeyi kullanana kadar etrafta dolaşmaya teşvik edilir.


Hoverboard Heroes Altın Hilesi


Zorluklar labirentinin ortasında, ele geçirilmeyi bekleyen bir dizi avantaj var. Oyun, bu olağanüstü geri almalar da dahil olmak üzere daha fazla jeton kazanmak için performanslarınızı en üst düzeye çıkarmak için birçok konuda size adanmıştır. En yaygın yöntem, bir sıra altın paradır.


Hoverboard Heroes Elmas Hilesi


Ne kadar çok jeton, o kadar iyi yükseltme ve güçlendiricilerin etkinliğini yeni zirvelere genişletmenize veya artırmanıza yardımcı olacaktır. Bu, uzun vadede daha fazla jeton kazanmanıza yardımcı olacak ve hatta erkenden başarısız olmanız durumunda size iyi bir uyarı vermek için bazı yardımcı güçlendiricilerle başlayabilirsiniz. Ayrıca oyunda, koşunuzu hareketlendirmek ve her şeyi daha eğlenceli hale getirmek için rastgele görünecek yeni güçlendiricilerin kilidini açabilirsiniz.


Hoverboard Heroes Anahtar Hilesi


Günlük Görev ve Haftalık Etkinlikler, ganimet ve deneyim açısından en ödüllendirici etkinliklerdir. Bu etkinliklere günlük ve haftalık olarak katılarak harika ödüller kazanmaya devam edebilir, hızla seviye atlayabilir ve rekabete önde başlayabilirsiniz. Ayrıca etkinlikleri veya etkinlikleri tamamlayarak benzersiz karakterlerin ve güçlendiricilerin kilidini açabilirsiniz. Hatta oyun, koşuları stillerle tamamlamanız için sizi motive etmek için ilerlemeyi günlük olarak sıfırlar.


Hoverboard Heroes Apk Hile


Çeşitli güçlendiricilerin faydaları, belirli alanlarda daha fazla altın kazanmanıza yardımcı olmaktır. Rastgele hızlandırıcıların belirli etkileri olacak ve her çalıştırmada muazzam miktarda jeton kazanmak için bunları mükemmel bir şekilde kullanmak size kalmış.


Hoverboard Heroes Apk indir


Hoverboard Heroes, komik sonsuz koşucu oyunuyla size sonsuz eğlence getirecek. Hatta liderlik tablosunda en yüksek puanı alırken size eğlenecek daha fazla şey sunmak için benzersiz ve özel içeriğe sahiptir.


Hoverboard Heroes indir (MOD, Para / Anahtar Hilesi)


Bir önceki android oyun Simple Marble Race APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar