Fishing Hook Para Hileli MOD APK [v2.4.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Fishing Hook Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 1 Fishing Hook Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 2 Fishing Hook Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 3 Fishing Hook Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 4 Fishing Hook Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 5 Fishing Hook Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 6

Fishing Hook Para Hileli MOD APK [2.4.6] - Android için son sürüm ücretsiz indirin. Eğer gerçek hayatınızda balık tutmayı seviyorsanız gerçekliğe yakın bir oyun sizi bekliyor.


Fishing Hook 2.4.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi

Fishing Hook, selefi Olta Kancasının başarısından sonraki ikinci oyunudur. Bir süredir piyasaya sürülmesine rağmen oyunun cazibesi düşüş belirtileri göstermedi. Piknik balıkçılığı tarzına sahip olan oyuncular, balık tutmalarını onaylamaktan memnuniyet duyacaklar. Fishing Hook'a gelen oyuncular gerçek balık tutma hissini yaşayacaklar. Oyun oldukça basit, oyuncular sadece teknede oturuyor ve oltaları denize atıyor. Kısa bir süre sonra oltanıza balık gelecektir. Bu noktada, oyuncunun balığın bağlandığından emin olması için durması ve beklemesi gerekir.


Fishing Hook v2.4.6 MOD APK


Ancak balığın size ulaşması için balığın toplanabilmesi için ipi kısa çekmek zorunludur. Yüksek değerli balıkları avlamak istiyorsanız, oltayı çok uzun ve germeye zorlayın. Büyük balık, kıymetli, aralarında ispermeçet balinası bile var. Ancak bu balıkları elde etmek doğal değildir çünkü bunun yarısının nedeni çekip doğru zamanı seçme becerisidir, diğeri ise balığın kancanıza ulaşma şansıdır. Bir balığın sertliği, ona verebileceğiniz hasarın derecesi ile ölçülür. Balık ne kadar çok yaralanırsa, tekneyi çekmek o kadar kolay olur.


Fishing Hook 2.4.6 Para Hileli Apk


Balık tutma kabiliyetinizi geliştirmek için bir diğer önemli faktör, olta kalitesidir. Başlangıçta, oyuncular yalnızca temel, temel ihtiyaçları yaşayacaklar. İlk balık, daha sonra oltaların geliştirilmesi ve yükseltilmesi için öncül olacaktır. Balık ne kadar pahalı olursa, kalite ve değer o kadar yüksek olur. Daha uzun ve daha sıkı dizeye eşdeğerdir. Bu, oyuncunun açık denizde balık tutmasını ve daha büyük balıklara ulaşmasını sağlar. Ama iyi bir olta almak için çok para harcamak zorunludur. Bu sayede ortalama bir balığı yakalamak için çok çalışmak zorundayız. Sürükleme tekniğini uyguladıktan sonra, daha büyük olanlar son derece zor olacaktır.


Fishing Hook APK DAYI


Sadece bir balık tutma sporu oyunu olmasına rağmen, Fishing Hook'un grafik kalitesi beklentileri aşıyor, 3D stili pürüzsüz, gerçek bir deneyim sunuyor. Efektlerin ayrıntıları yumuşak, esnek ve oldukça modern fiziktir. Görüntü titizlikle, detaylı bir şekilde tasarlanmıştır. Basit kontrol işlemi, işlev tuşları oldukça küçüktür çünkü oyun basittir. Deneyim alanının düzeni son derece geniş ve rahattır; deneyim artık bir endişe değil. Son derece gerçekçi ses efektleri, gerçeklikten farkı yok. Bilgiler tam olarak açıklanmıştır ve oyuncunun belirli durumu en kapsamlı şekilde kavramasına yardımcı olur.


Fishing Hook Hile Apk


Balıkçılık Kanca gibi hafif bir oyun için son derece yüksek kaliteli bir cilaya sahip, eğer spor amaçlamak istediğiniz tarzsa, Balıkçılık Kanca ilk tercih olmalıdır. Dünya çapında on milyonlarca insanın oyunu seçmesi doğal değil. Birincil neden basit ama zorlu oyunun basit olmaması, ikincisi ise grafiklerin son derece dikkat çekici bir oyun olması. Bunu deneyimleyen çoğu insanı yenmek yeterlidir. Balıkçılık becerilerinizi hemen indirin ve kanıtlayın.


Fishing Hook İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bu oyundan bir önceki oyun Rival Stars Horse Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar