Startup Empire - Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.9.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Startup Empire - Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.9.1] 1 Startup Empire - Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.9.1] 2 Startup Empire - Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.9.1] 3 Startup Empire - Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.9.1] 4

Startup Empire - Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [1.9.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sağlam bir teknoloji imparatorluğu kurmanız, birçok tesis inşa etmeniz ve bunu dünyanın her yerine yaymanız gerekiyor.


Startup Empire - Idle Tycoon 1.9.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Premium Para Birimi

Startup Empire - Idle Tycoon, size bir teknoloji şirketi kurma deneyimi yaşatacak bir oyundur. İş tutkusu olan ama yine de nereden başlayacağını bilemeyenler hemen bu oyuna geliyorlar; şirket kurma sürecine genel bir bakış sunacaktır.


Startup Empire - Idle Tycoon v1.9.1 MOD APK


Bir iş aşığıysanız, bir iş kurma tutkunuz varsa ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, bu oyun CEO olarak işinize başlamanız gereken yerdir. Startup Empire - Idle Tycoon sizi ünlü bir iş kurma ve sağlam bir teknoloji imparatorluğu kurma konusunda genel bir bakışa götürür.


Startup Empire - Idle Tycoon Para Hilesi


Startup Empire - Idle Tycoon, teknoloji şirketinize başladığınız yerdir. Yeni şirketler her zaman birçok zorlukla karşılaşır; çalışanları işe almaktan projeler geliştirmeye, verimliliği artırmaya ve yatırımcıları çekmeye başlamalısınız. Bir teknoloji şirketinin işi, yeni web siteleri, uygulamalar, oyunlar, virüsten koruma yazılımı ve işletim sistemleri oluşturmaktır.


Startup Empire - Idle Tycoon Altın Hilesi


Sen CEO'sun, bu yüzden senin gibi şirket başkanının yapacak çok işi olacak. Oyuncular şirketlerini geliştirmek için her şeyi yönetmek zorunda kalacaklar. Yaklaşan yolculuk muhtemelen sizin için yoğun olacak, bu yüzden başarılı bir şirket, büyük bir şirket kurmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. 


Startup Empire Hile Apk


Sadece bir şirket kurmakla kalmayacak, aynı zamanda onu dünya çapında birçok şubeye genişletmek zorunda kalacaksınız. Teknoloji meraklısıysanız ve iş tutkunuz varsa, boşta oyun IT Corp Tycoon, ünlü bir iş adamı olma yolculuğunuza başlamanız için gereken yerdir. 


Startup Empire Elmas Hilesi


Şirketteki her şeyle ilgilenen bir CEO olacaksınız, bu nedenle muazzam miktarda iş ve büyük sorumluluk almaya hazır olmalısınız. İşinizi başlatmak için oyuna gelin.Oyun, oyunculara bir iş kurma adımlarına genel bir bakış sunar ve belki gerçek hayatta da size yardımcı olur.


Startup Empire Apk indir


Başarılı bir insan olma duygusunu yaşamak için CEO'sunuz ve şirketin ağır sorumluluğunu üstlenmelisiniz. Şirketin başarılı olması için çalışanları işe almaktan, teknoloji projeleri geliştirmekten veya yatırım çekmekten her şeyi yapmalısınız.


Startup Empire indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun PugWars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar