Car Factory Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Factory Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2] 1 Car Factory Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2] 2 Car Factory Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2] 3 Car Factory Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2] 4 Car Factory Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2] 5 Car Factory Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2] 6 Car Factory Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2] 7 Car Factory Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2] 8

Car Factory Simulator Para Hileli MOD APK [1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tesisi genişletmeniz, daha fazla malzeme ithal etmeniz ve fabrikada çalışmak üzere daha fazla mühendis ve işçi tutmanız gerekiyor.


Car Factory Simulator 1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Mağazadan gerçek parayla alıyormuş gibi ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz.
Idle Hiking Manager, Idle Dinosaur Park Tycoon, Idle Lumber Empire gibi birkaç oyunu deneyebilirsiniz... Ayrıca bu Car Factory Simulator oyununda bir araba fabrikasında iş yapacaksınız. Bir arabanın nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Hemen oyuna katılın, anlayacaksınız. Ayrıca araba fabrikanızdan da çok para kazanabilirsiniz.


Car Factory Simulator v1.2 MOD APK


Car Factory Simulator oyununda, bir araba fabrikasının genel müdürü olursunuz. Göreviniz, iş biriminin para kazanması için bitmiş ürünü inşa etmek, geliştirmek ve teslim etmektir. Başlangıçta, ilk arabaları üretmek için küçük bir fabrikanız var. Yarattığınız üründen, sattığınızı alacaksınız. Kazandığınız parayı fabrikanızı geliştirmek için kullanın.


Car Factory Simulator Para Hilesi


Fabrikanızı büyütmek için liderliğinizi ve akıllı iş stratejinizi gösterin. Yükseltelim, dünyanın en büyük otomobil fabrikası olmak için geliştirelim. Bu sayede siz de çok para kazanacaksınız. Ve elbette, o zaman araba üretimi alanında en zengin patron olacaksınız.


Car Factory Simulator Altın Hilesi


Araba olan bitmiş ürünler yaratmak için fabrikanızın doğru ve teknik olarak çalışması gerekir. Özellikle üretim süreci. Otomobiller standart üretim süreçlerine sahip olmalı, aşamaların konumunu değiştiremez. Ve fabrikadaki her atölyeye belirli bir görev verilir.


Car Factory Simulator Hile Apk


Buna göre her atölyenin kendi görevi vardır ve bir aracın detaylarını tamamlar. İlk adım, arabanın detaylarını oluşturmaktır, arabanın üzerindeki parçalar kaportacıda damgalanır. Daha sonra aracın ana çerçevesini oluşturmak için bir kaynak atölyesinde birleştirilirler. Ve son adım, arabayı bitirmek ve boyamak. Tabii ki, bu sadece başka birçok alt adımın olduğu ana süreç. Mükemmel arabalar yaratmak için herhangi bir aşama çok önemlidir.


Car Factory Simulator Apk indir


Tanıtıldığı gibi, fabrikanız ilk başta geniş bir alana sahip değildir. Atölyeleri sınırlı bir alanda düzgün bir şekilde düzenlemelisiniz. Ve sonra arabaları bir kerede seri üretemezsiniz. Yani fabrikanızı büyütmeniz gerekiyor.


Car Factory Simulator Apk Son Sürüm


Çok para kazandığınızda, fabrikayı mümkün olduğunca genişletin. Tesisi genişletmeniz, daha fazla malzeme ithal etmeniz ve fabrikada çalışmak üzere daha fazla mühendis ve işçi tutmanız gerekiyor. Üretimi ölçeklendirmek, aynı anda daha fazla ürün oluşturmanıza olanak tanır. Ve ne kadar çok ürününüz varsa, o kadar çok para satabilirsiniz.


Car Factory Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Last Day Alive APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar