Disney Sorcerers Arena Mega Hileli MOD APK [v18.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Disney Sorcerers Arena Mega Hileli MOD APK [v18.0] 1 Disney Sorcerers Arena Mega Hileli MOD APK [v18.0] 2 Disney Sorcerers Arena Mega Hileli MOD APK [v18.0] 3 Disney Sorcerers Arena Mega Hileli MOD APK [v18.0] 4 Disney Sorcerers Arena Mega Hileli MOD APK [v18.0] 5 Disney Sorcerers Arena Mega Hileli MOD APK [v18.0] 6

Disney Sorcerers Arena Mega Hileli MOD APK [18.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek Zamanlı PvP ile nihai Sıra Tabanlı RPG'dir.


Disney Sorcerers Arena 18.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD Menüsü
  2. Her Zaman Kazanın
– Kaybetseniz bile, 1 Yıldız Zaferi ve bazı Ödüller alacaksınız.

  1. Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster
  2. Savaşa girmeden önce hileyi etkinleştirin. Bazen savaşın sonunda kaza yapabilirsiniz, ancak yeniden başlattığınızda bazı ödüller aldığınızı ve seviyenin temizlendiğini göreceksiniz!


Disney Sorcerers Arena v18.0 MOD APK


Cartoon Empire of Disney, ürünleri her zaman popüler olduğu için gerçekten yıllardır en prestijli isimlerden biri. Medyanın her yerinde gösterilen popüler animasyon filmleri ne olursa olsun Disney'in birçok farklı eğlence alanında da satışları bulunmaktadır. Oyun da bunlardan biri, ünlü karakterleri takip eden ürünleri ile hızlı bir şekilde konuşuluyor ve iyi biliniyor. Bu yıl Disney, piyasayı heyecanlandıran bir ürün üretmek için oldukça ünlü bir oyun yayıncısı olan Glu ile ortaklık kurdu.


Disney Sorcerers Arena Para Hilesi


Tüm ürünleri Google Play'de milyonlarca kez indirildiğinde Glu gerçekten büyük bir oyun yayıncısıdır. Hala kim olduklarını bilmiyorsanız DINO HUNTER: DEADLY SHORES, Deer Hunter, Mission Impossible gibi isimler aracılığıyla ziyaret edebilirsiniz... Hem başarılılar hem de bu yayıncının itibarını ve prestijini oluşturuyorlar. Disney Sorcerer's Arena  – Glu'nun Disney ile işbirliği içindeki en son ürünü bu yaz kesinlikle önemli bir fenomen olacak. Kısacası, tür, Gerçek Zamanlı Strateji ile nihai bir RPG'dir. Oyundaki cazibe ve rekabet, onu şu anda en yoğun arenalardan biri haline getirecek. Televizyonda çok yakından tanıdığınız karakterlerin diğer yüzlerini görebileceksiniz.


Disney Sorcerers Arena Kazanma Hilesi


Oyuncular, verdiğiniz tüm kararların mirasınızı daha sonra etkilediği, Büyücünün heyecan verici ve şiddetli dünyasına katılacaklar. Bu yüzden asla kendinizi gerçek bir savaşa girmeye hazırlama hatasına düşmeyin. Bilmeniz gereken şey, mümkün olduğunca akıllı olmak, bu da herhangi bir planla herhangi bir rakibi yenmek anlamına gelir. Kazandığınız sürece yaptığınız her şeyden feragat edilecektir. Hazırlamanız gereken ilk şey, en sevdiğiniz karakterlerin bir listesini yapmaktır. Kahramanları seven birkaç kişi var ama kötülüğü sevenler de var. Bu efsaneler “Disney Sorcerer's Arena”da tam olarak yer alıyor ve oyuncuların aralarından seçim yapabileceği çok çeşitli bir karakter gücü oluşturuyor. Ardından diğer oyunculara karşı savaşmak için onları eksiksiz bir oluşum halinde toplayın. Disney ve Pixar efsaneleri, en zorlu aksiyon dolu PVP arenasına karşı size hizmet etmeye her zaman hazır.


Disney Sorcerers Arena Hile Apk


Aslında Disney Sorcerer's Arena, çevrimdışı bir öğe değil, çevrimiçi bir savaş mekanizmasını tam olarak kullanan bir oyundur. Bu, oyuncunun en iyi deneyimi elde etmek için birçok farklı rakibe karşı sürtünmesini sağlar. Savaş gerçek zamanlı olarak gerçekleşecek ve oyuncuların her şeyi manipüle etmesine ve rakipleriyle savaşmasına izin verecek. Yaklaşık dört karakter ve yüz yüze bir takım getirilecektir. Her karakterin farklı enerji seviyelerine sahip dört farklı becerisi vardır. Bu beceriler resmi olarak orijinal karakterlerden esinlenmiştir. Hemen kullanabilecekleri becerileri sergilemek için bir enerji barına sahip olacaklar. Savaş durumuna bağlı olarak, serbest bıraktığınız becerileri en etkili olacak şekilde özelleştirin. Size nefes kesici, baskıcı duygular yaşatan İkinci Saniye Oyununun tadını çıkarın, yanlış bir hareket oyunu kaybetmenize neden olabilir. Hem Disney hem de Pixar'da çok sayıda efsaneyle oyun, yüzlerce karakteri dönüştürecek ve böylece savaşınız için toplayıp kullanabileceksiniz. Aslında, açıkça merkezi olmayan bir güce de sahip olacaklar ve ayrıca karşılıklı etkileşim desteğine de sahip olacaklar. Yukarıda, her duruma ve taktiğe bağlı olarak, sürpriz bir rakip olarak dövüş stilinizi çeşitlendirmek için farklı formasyonlar kullanıyorsunuz.


Disney Sorcerers Arena Karakter Hilesi


Gerçek maçlar yapmak için farklı kulüplere de katılabilirsiniz. Kulüp Savaşları, size zorluğu hissedebileceğiniz ve takım arkadaşlarınızın değerini anlayabileceğiniz savaşlar getirecek. Destansı savaşlar daha büyük ölçekte gerçekleşecek ve yeteneğinizi göstermenize izin verecek. Bu yeni versiyonda, CONQUEST CLUB, aynı kulüpteki farklı kadrolarla koordinasyona, başka bir Kulüple savaşmaya izin veren yeni bir modeldir. Ayrıca, size karakterin gücünü yükseltmek ve savaş stilindeki çeşitliliği en üst düzeye çıkarmak için kullanılan tamamen yeni bir teçhizat türü olan SORCEER STONE CRAFTING'i de veriyor.


Disney Sorcerers Arena İndir (MOD, Daima Kazanın)


Bir önceki android oyun Bisiklet Yarışı 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar