Traffix Trafik Simülatörü Full MOD APK [v7.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Traffix Trafik Simülatörü Full MOD APK [v7.7] 1 Traffix Trafik Simülatörü Full MOD APK [v7.7] 2 Traffix Trafik Simülatörü Full MOD APK [v7.7] 3 Traffix Trafik Simülatörü Full MOD APK [v7.7] 4 Traffix Trafik Simülatörü Full MOD APK [v7.7] 5

Traffix Trafik Simülatörü Full MOD APK [7.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Trafik akışını sağladığınız bu oyunda çarpışmaları önlemek için otomobillerin ne zaman geçişine izin verileceğini belirleyin.


Traffix Trafik Simülatörü 7.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 7.79 TL değerinde olan bu oyun bedava

Basit trafik yönetimi ve simülasyon oyunu Traffix Trafik Simülatörü oyununda trafik ışıklarını açıp kapatarak trafik akışını kontrol etmelisiniz. Sürücüleri güvende ve huzuru sağlamak için trafik sinyalini yönetmelisiniz. Bu trafik simülasyonu deneyiminde, kargaşayla küresel ölçekte savaşmaya başlayın.


Traffix Trafik Simülatörü v7.7 MOD APK


Başlangıçta sadece basit bir simülasyon oyunu, ancak Traffix Trafik Simülatörü çekici oyun sayesinde büyük bir çekiciliğe sahip Otoyoldaki trafik akışını kontrol etmek için, tam olarak o anda trafik sinyaline dokunmanız gerekir. Yeşil, sarı ve kırmızı renklerle tamamlanan tipik bir trafik ışığıyla tamamen aynı şekilde çalışır.


Traffix Trafik Simülatörü Para Hilesi


Neredeyse her şehirde, otomobiller, otobüsler veya kamyonetler gibi bir tür otomobil trafiği vardır. Bir kamyona ve bir demiryoluna ek olarak bir uçağı bile olan belirli topluluklar var. Senin işin? Dikkat edin kaza yapmasınlar.


Traffix Trafik Simülatörü Full Apk indir


Traffix kullanırken düşünmek için çok fazla çaba harcamanıza gerek kalmayacak. Ziyaret ettiğiniz her yeni şehir duyularınızı cezbedecek ve kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır.


Traffix Trafik Simülatörü Hile Apk


Traffix'in kullanıcı arayüzü oldukça basit ve düzenlidir, ancak belirli alanlarda dolaşmak gerçekten zor olabilir! En ufak bir sapma bile feci bir kazaya yol açabilir.Trafikte sıkışıp kaldığı için herkes bunalımda ve kızgın. Traffix'te olduğu gibi oldukça basit olsa bile. 


Traffix Trafik Simülatörü Apk indir


Artık anarşiye son verebilecek ve sokaklara biraz sakinlik getirebilecek bir yöntem var. Traffix oynarken otoyol yöneticisi sizsiniz. Her şehrin getireceği endişe ve düzensizlik benzersiz olacaktır. Uygun zamanlarda trafik ışıklarına dokunursanız trafik akışını kontrol altında tutabilir ve kızgın sürücülerden uzak durabilirsiniz.


Traffix Trafik Simülatörü indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Elemental Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar