Idle Railway Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.380.5080]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Railway Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.380.5080] 1 Idle Railway Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.380.5080] 2 Idle Railway Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.380.5080] 3 Idle Railway Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.380.5080] 4 Idle Railway Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.380.5080] 5 Idle Railway Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.380.5080] 6

Idle Railway Tycoon Para Hileli MOD APK [1.380.5080] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi Demiryolu İmparatorluğunuzu kurmaya ve Demiryolu Kralı olmaya hazır mısınız?


Idle Railway Tycoon 1.380.5080 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Boşta yönetim oyunlarını seviyorsanız, Idle Railway Tycoon sizin için mükemmel bir oyundur. Oyunun basit bir oynanışı var ama çok oyuncu dostu. Oyuna tren garı yöneticisi olarak girecek ve istasyonlarınızı stratejik olarak planlayıp yöneterek para kazanacaksınız. Dünyanın en lüks yüksek istasyonu yapmak için istasyonun tesislerini yükseltmeniz gerekecek.


Idle Railway Tycoon v1.380.5080 MOD APK


Yol boyunca yolcularınızın birçok şeye ihtiyacı olacak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için her şeyi yapmalısınız. Aynı zamanda, yolcular için koltuklardan, tuvaletlerden, şarj tesislerinden ve yemek alanlarından farklı tipteki trenler hakkında net talimatlar alacaksınız. Ek olarak Idle Railway Tycoon oyununda, yolculara mümkün olan en fazla konforu getirmenize yardımcı olacak şekilde terminal içindeki tesislerin iyileştirilmesi de önemlidir.


Idle Railway Tycoon Para Hilesi


Çok sayıda yolcuyu ağırlayabilmek için birçok yeni trenin kilidini açmalı ve onları yükseltmeli ve trenler için daha fazla rota açmalısınız. Ayrıca trenlerin seyahat programlarını yolcuların zaman çizelgesine göre ayarlamalı ve tam varış noktasını belirlemelisiniz. Güzergah uzadıkça ve trendeki donanımlar yükseltildikçe tren ücretleri artacak ve bundan çok para kazanacaksınız.


Idle Railway Tycoon Hile Apk


Yolculara bilet satmak ve güvenlikten geçmek için kontrol etmek için çok fazla zaman harcıyorsanız, otomatik bir biletleme sistemi kurmanız gerekir. Bu, bu boşta oyun oynamayı yönetmenizi ve uymanızı kolaylaştıracaktır. 


Idle Railway Tycoon Tren Hilesi


Ayrıca istasyondaki hizmetlerin verimliliğini artırmak için güvenlik kontrol noktalarını güçlendirmeli ve tesisleri yükseltmelisiniz. Terminalin genişletilmesi, yolcuların bekleme süresini azaltmanıza yardımcı olmak için gereklidir.


Idle Railway Tycoon Apk indir


İstasyonda yolcuların yiyecek bir şeyler satın almaları gerekebilir, bu nedenle çeşitli yiyecek ve diğer ürünleri sağlamak ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olmak için küçük dükkanlar açmanız gerekir. Özellikle, sadece lezzetli yemekler sunan değil, aynı zamanda trenin geç kalması durumunda konukların dinlenebileceği veya durabileceği bir yer olan büyük bir fast-food restoranı kurabilirsiniz.


Idle Railway Tycoon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Vive le Football APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar