Real Gangster Crime 2 Mega Hileli MOD APK [v2.5.5]

Puan: 2.33 (Oylar: 3)
Real Gangster Crime 2 Mega Hileli MOD APK [v2.5.5] 1 Real Gangster Crime 2 Mega Hileli MOD APK [v2.5.5] 2 Real Gangster Crime 2 Mega Hileli MOD APK [v2.5.5] 3 Real Gangster Crime 2 Mega Hileli MOD APK [v2.5.5] 4 Real Gangster Crime 2 Mega Hileli MOD APK [v2.5.5] 5 Real Gangster Crime 2 Mega Hileli MOD APK [v2.5.5] 6

Real Gangster Crime 2 Mega Hileli MOD APK [2.5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu, birçok insanın yaşadığı bir dünyada sıradan bir insan rolünü üstlenir.


Real Gangster Crime 2 2.5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi
  2. Para Hilesi
  3. Oyunda sınırsız Para ve elmas almak için mağazaya gidin!
"Grand Theft Auto" oyun serisi, hem geçmişte hem de günümüzde dünyanın en çok beğenilen oyun serisidir. Oyuncular bir mobil cihazda bu tür duyguları yaşamak istiyorsa, Real Gangster Crime 2 oyununa gelin . Bu oyun, oyuncuların deneyimlemesi için mobil platformlarda bu oyunu yaratmak için efsanevi seri oyun "GTA" dan esinlenmiştir. Bu, oyuncuya getirdikleri sayesinde oyunculardan büyük övgü alan bir oyundur. 


Real Gangster Crime 2 v2.5.5 MOD APK


Real Gangster Crime 2 oyununda oyuncu, birçok insanın yaşadığı bir dünyada sıradan bir insan rolünü üstlenir. Ama karakterin hayali normal değil, yani bu şehrin kralı olmak. Ancak bu, oyuncu hiçbir şeye sahip olmayan biri olduğunda olabilir mi? Öyleyse her şeyi inşa etmeye başlayalım, aynı adamlar tarafından verilen işleri alalım ve bunları para kazanmak için yapalım. Kendinizi bir parti ile inşa etmeye başlayın ve onları geliştirin, böylece bir gün bir kralı olabilirsiniz.


Real Gangster Crime 2 Para Hilesi


Oyuncular bu oyuna geldiğinde, oyuncular “GTA: Vice City” gibi oyunlara kıyasla daha aşağı olmadıklarını hissedecekler. Oyuncuların deneyimlemesi çok çılgın ama çok ilginç bir şey. Şiddet bu oyunun adını yapan şeydir ve aynı zamanda oyuncuların deneyimlemesi için bu oyunun kimliği haline gelmiştir. Oyunu oynarken, oyuncu oyunu deneyimlemek için iki seçenekten birini veya hatta her ikisini aynı anda seçebilecek. Güzelliğinin tadını çıkarmak için güzel ve engin New Vegas şehrini keşfediyor. Veya oyuncular hikayeyi keşfetmek için oyunun verdiği görevleri yerine getirebilirler.


Real Gangster Crime 2 Apk Oyun İndir Club


İlk seçenekte, oyuncunun gerçekleştirmesi için oyunun sunduğu görevlere dikkat etmesi gerekmez. Oyuncuların yapması gereken tek şey, bu şehirde sevdikleri her şeyi yapmak. Görevi yapmanıza gerek olmayan bir yol var, ama yine de büyük miktarda paranız var, bu yoldaki insanlardan çalıyor. Peki nasıl soyulur? Diğer insanları öldüresiye dövmek için silahları kullanıyor ve oyuncu otomatik olarak parayı alacak. Ancak dikkatli olun çünkü oyuncular onlara saldırdıklarında onlar da oyuncuya saldırırlar. Oyuncular, oyunda binaları yıkmak için roket satın almak gibi birçok çılgınca şey yapabilirler. Ancak oyuncu çok fazla yasadışı şey yaparsa, polis tarafından aranacak ve oyuncuyu yok etmeye çalışacaklar. Öldürülmek istemiyorsanız, polis takibinden kaçınmaya dikkat edin.


Real Gangster Crime 2 APK Elmas Hilesi indir


Oyuncu oyunun konusunu keşfetmek istiyorsa, görevi yerine getirmek için ikinci seçeneği seçmeye gelin. Oyuncunun verilen görevi alabilmesi için haritadaki işaretli yerlere gitmesi yeterlidir. Her görevin farklı bir isteği olacak, ancak hikayeye bağlı kalacaklar, böylece oyuncu hikayeyi öğrenebilir. Başlangıçta, oyuncuların bu görevi yapması için araç bir bisiklettir. Ancak oyuncular istedikleri herhangi bir aracı çalabilir ve hareket etmek için kullanabilirler.


Real Gangster Crime 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Upgrade Hilesi)


Bir önceki android oyun Panzer War Complete APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar