Brutal Strike Para Hileli MOD APK [v1.2795]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Brutal Strike Para Hileli MOD APK [v1.2795] 1 Brutal Strike Para Hileli MOD APK [v1.2795] 2 Brutal Strike Para Hileli MOD APK [v1.2795] 3 Brutal Strike Para Hileli MOD APK [v1.2795] 4

Brutal Strike Para Hileli MOD APK [1.2795] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 3 farklı oyun modu ve harika grafiklerle CS 1.6'dan ilham alan en son çevrimiçi savaş oyunudur.


Brutal Strike 1.2795 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Mermi Hilesi

Hızlı tempolu taktik birinci şahıs nişancı Brutal Strike, takım tabanlı aksiyon oyununu geliştiriyor. yeni seviyeler, karakterler, silahlar ve oyun modlarının yanı sıra eski malzemelerin (nuke, toz, vb.) güncellenmiş versiyonları dahildir.


Brutal Strike v1.2795 MOD APK


Brutal Strike konusu kıyamet sonrası zombi devriminden önce dünya barışçıl ve hoş bir yerdi. Z Barınağı yaşamak için güvenli bir yer gibi görünüyor, ancak aynı zamanda tehlikeler ve hayatta kalma tehlikeleriyle dolu. Her halükarda, umut etmenin tek yolu hayatta kalmaya devam etmektir, açlık, susuzluk, soğuk ve zombiler yarı hayatınızı tehdit edecek olsa ve hayatta kalan diğer kişiler de bu acımasız zombi dünyasında düşmanınız olabilir.


Brutal Strike Para Hilesi


Her seviyenin gizli bir amacı ve rakibinizle yüzleşmek ve hedefinize saldırmak için uygun şekilde tamamlanması gereken heyecan verici görevleri vardır. Battle Royale'de arenada savaşırken, aksiyon ve gücün nihai karışımını deneyimleyeceksiniz. Bu, silah kullanma becerilerinizi geliştirmek ve tetiği çekmeye hazırlanmak ve keskin nişancı yeteneklerinizi test etmek için bir fırsattır.


Brutal Strike Mermi Hilesi


Brutal Strike'da silahınızı alın ve ölümcül savaş alanında güçlü Panzerlere, helikopterlere, insansız hava araçlarına ve petrol tankerlerine ateş edin. Hayatta kalmanızı ve görevi tamamlamanızı sağlamak için mini haritayı kullanarak düşman üslerine göz kulak olun. Gerçek zamanlı öldürme atış savaş alanlarına sahip FPS Atış oyunları. Dünyanın her yerinden gerçek keskin nişancı atıcılarına karşı rekabet edebileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi atış oyunudur.


Brutal Strike Hile Apk


Ölümcül savaş alanında, kendinizi inanılmaz çeşitlilikte savaş silahlarıyla donatabilir ve vahşi düşmanlarla savaşabilirsiniz. Gücünüzü artırmak ve harika ödüller kazanmak için çeşitli görevlere ve etkinliklere katılın. Her rakibi yenerek ve kendinizi oyunun hükümdarı olarak belirleyerek savaş alanının kontrolünü elinize alın. 


Brutal Strike Apk indir


Oyun, tüm çoklu oyuncu destekli 3 moda sahiptir. Takım Ölüm Maçı, iki oyuncu takımı arasındaki bir çatışmadır (terörle mücadele VS terör takımı). Serbest mod: Öldür ya da öldür. Mümkün olduğunca çok sayıda diğer oyuncuyu öldürmeye çalışmalısınız. C4 Modu: Bomba terörist ekip tarafından yerleştirildi. Patlayıcı, karşı ekip tarafından etkisiz hale getirilmelidir.


Brutal Strike indir (MOD, Para - Mermi Hilesi)


Bİr önceki android oyun Horse Riding Tales APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar