NUKEOUT Full APK [v1.1.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
NUKEOUT Full APK [v1.1.8] 1 NUKEOUT Full APK [v1.1.8] 2 NUKEOUT Full APK [v1.1.8] 3 NUKEOUT Full APK [v1.1.8] 4 NUKEOUT Full APK [v1.1.8] 5 NUKEOUT Full APK [v1.1.8] 6

NUKEOUT Full APK [1.1.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bağımlılık yapan bir simülatörde insanlığı kurtarmak...


NUKEOUT 1.1.8 APK AÇIKLAMASI


NUKEOUT oyununda insanlığı nükleer savaş başlıklarının saldırılarından kurtarmak gibi zor bir görevle karşı karşıya kalacaksınız. Bunu yapmak için, havadaki en tehlikeli füzeleri vurmak ve gezegenin yüzeyine dokunmalarını önlemek için olabildiğince dikkatli nişan almalı ve isabetli atışlar yapmalısınız. Önünüzde devasa bir harita olacak, her bölgede milyonlarca insan yaşıyor, bu yüzden ne pahasına olursa olsun nükleer bir saldırıyı önlemek önemlidir. NUKEOUT'ta insanlığı kurtarmaya hazır mısınız?


NUKEOUT 1.1.8 Ücretsiz Full APK indir


NUKEOUT'taki tek oyunculu modun yanı sıra, çok oyunculu turnuvalar sizin için hazırlanır ve ayrıca arkadaşlarınıza veya dünyanın her yerinden rastgele gerçek oyunculara meydan okuyabilirsiniz. İyi hesaplanmış bir yörünge, doğru atışlar, dikkat, tedbir ve tepki hızı, dünyayı nükleer kıyametten kurtarmanıza yardımcı olacaktır. Bağımlılık yaratan bir oyun, rahat kontroller, ilginç çok oyunculu turnuvalar ve inanılmaz duygular denizi sizi bekliyor.


NUKEOUT APK bedava indir


en küçük nükleer çatışmanın yalnızca nihai yok edilmeye yol açtığını kendiniz görün.Dünya nüfusu hakkında bilgi edinin ve böyle bir tehdidi durdurmanın mümkün olup olmadığını görün! Asıl amacınız bu atomikroketleri durdurmaktır, sadece gerekli tüm yollarla dünyaya çarpmalarına izin vermeyin.  


NUKEOUT Hile Apk


Bu oyunun önce eğitim amacı var: Tek bir nükleer silah, bir göz açıp kapayıncaya kadar ruhların ölümünü ortadan kaldırabilir ve atomik serpintiyi daha da kötüleştiren 25.000'den fazla böyle atomik savaş başlığı toprağa yayıldı. Nükleer gücü, şüphesiz devasa bir tehdittir. Simülasyon sırasında, nükleer bombanın yıkıcı gücünü kaybedip görmezseniz, bir düzine roketi engelleme fırsatınız olacak, bol şans.


NUKEOUT indir (MOD, Tam Sürüm - Full)


Eğer daha fazla android oyun oynamak istiyorsanız Evil Nun 2 APK sayfasına da göz atabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar