Gangpire Fire & Fury Mega Hileli MOD APK [v1.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gangpire Fire & Fury Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 1 Gangpire Fire & Fury Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 2 Gangpire Fire & Fury Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 3

Gangpire Fire & Fury Mega Hileli MOD APK [1.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer çetelerle savaşabilmek ve ödeme yapabilmek için kendinize bir karakter seçmeniz gerekiyor.


Gangpire 1.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hasar Hilesi
  2. Savunma Çarpanı
Gangpire sizi toplumun kargaşa içinde olduğu ve her şeyin alt üst olduğu yeraltı dünyasına götürür. Oyuncunun görevi darbe görevine katılmak, hapishaneden kaçmak, hükümeti yok etmek ve karakola saldırmaktır. Masum insanları bariz bir şekilde sömürerek ve ezerek İskeletler önünde hoşnutsuz olan, desteğin arkasında hükümet vardır, bu yüzden insanlar birçok dezavantaja sahiptir.


Gangpire v1.3.0 MOD APK


Gangpire oyununda, acımasız hükümeti devirmek, şehri korumak ve şiddetli savaşa hayır diyen bir şehir için yeni bir düzen inşa etmek için kardeşleriyle birlikte bir sokak çetesi patronu rolünü oynayacaklar. Oyuna gelen oyuncular, tehlikeli bir sokak suç yoluna çıkacaklar. Bir iş adamı olarak, özel bölgenizi birçok farklı şekilde inşa etmeye ve genişletmeye çalışacaksınız. Şanlı bir suç imparatorluğu kurma yolunda, farklı alanlar için çok fazla hesaplamanız ve çetenizi inşa etmek için savaşmanız gerekiyor ve amacınız, şehrinizde hükümdar olmak için Polisleri yok etmekle birlikte yolunuza çıkan çeteleri yok etmektir. . Eşsiz kombinasyonlu oynanışla, ancak esas olarak strateji ile çete oluşturma ile oyuncular heyecan verici bir savaş strateji oyunu yaşayacak, güç göstermeye çalışacak ve başarılı olacak.


Gangpire Para Hilesi


Suç dünyasında dövüşü benzersiz kılan nedir? Bunlar sokaktaki şiddetli tasfiyeler ve çeteler güçlerini göstermek veya operasyon alanını işgal etmek için birbirlerine para ödüyorlar. Oyunda oyuncular güçlü bir çete oluşturmak isterler; her zaman savaşmaya hazır güçlü bir kuvvet hazırlamaları gerekiyor.


Gangpire Silah Hilesi


Oyunda çetin savaş sahnelerine gelen oyuncular, son derece tehlikeli silahlı çatışmalar aracılığıyla hayatta kalma hissini yaşayacak, ekranda sokak çetesi filmlerinin keyfini çıkarabileceğiniz gerçek bir yeraltı dünyası yaratacak. Çetedeki kilit karakterleri kendiniz seçin, silahlarınızı hazırlayın ve zirveye giden yolda önünüze çıkan çetelerin borcunu ödemek için sürün.


Gangpire Hasar Hilesi


Bir çete her zaman polisten yakın ilgi görür - tüm faaliyetlerde özellikle size karşı olan suçla mücadele görevlileri. Oyunda polis, çetenin büyümesini engellemek için her zaman işinizi araştıracak ve yok edecektir. Bir iş adamı olarak, diğer çetelerle savaşmak için güçleri çağırırsınız ve can sıkıcı polis memurlarıyla dibe vurmak zorunda kalırsınız. Her şeyin sorunsuz gitmesini istiyorsanız, silahınızı alın ve şehrin kralının kim olduğunu göstermek için polisleri öldürün. Diğer patronlar ve hatta polis olsa bile kimsenin sizi durduramayacağı en güçlü iş adamı olun!!!


Gangpire Hile Apk


Şehir, oyunda her çete bir alanın tepesinde olacak şekilde birkaç farklı bölgeye ayrılmıştır. Şehre hakim olmak için güçlü gelişme yoluna uygun alanı genişletmek için oyuncuların saldıracak yerleri seçmek için net ve makul bir hesaplamaya sahip olmaları gerekir. Diğer alanlar her zaman diğer oyuncular tarafından kontrol edilen diğer güçlü çeteler tarafından işgal edilir.


Gangpire Apk indir


Diğer oyuncuları yenmek senin için kolay olmayacak, bu yüzden toplanan kaynakları en üst düzeye çıkarmak ve çete için uzun vadeli gelişimin önünü açmak için saldırı kararlarınızı dikkatlice düşünün. Şehri birleştirme yolculuğunda, gücünüzü başkalarını bastırmak için kullanın çünkü yeraltı dünyasında güç her şeydir, ancak doğru hesaplamaları yapmak için stratejik yeteneğinizden yararlanın.


Gangpire Apk Son Sürüm


Savaşma zamanı. Diğer çetelerle savaşabilmek ve ödeme yapabilmek için kendinize bir karakter seçmeniz gerekiyor. Oyundaki karakterler, çok farklı görünümleri, silahları ve dövüş stilleriyle son derece çeşitlidir. Maksimum gücü gösterebilmek için seçtiğiniz karakterin gücünden nasıl yararlanacağınızı bilmeniz gerekiyor, hepsini yok etmek için sokağa çıkmak için karakterinizi yükseltin. Çete oluşturmanın yanı sıra çeteyi büyütmek için güçlü dövüş yeteneğinizi kullanın, şehrin gerçek kralı olmak için bu ikisini dengeleyin.


Gangpire indir (MOD, Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun Mini Motor Racing 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar