Truck Driving Simulator Games Mega Hileli MOD APK [v4.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Truck Driving Simulator Games Mega Hileli MOD APK [v4.0.2] 1 Truck Driving Simulator Games Mega Hileli MOD APK [v4.0.2] 2 Truck Driving Simulator Games Mega Hileli MOD APK [v4.0.2] 3 Truck Driving Simulator Games Mega Hileli MOD APK [v4.0.2] 4 Truck Driving Simulator Games Mega Hileli MOD APK [v4.0.2] 5 Truck Driving Simulator Games Mega Hileli MOD APK [v4.0.2] 6

Truck Driving Simulator Games Mega Hileli MOD APK [4.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Pak Kamyon Şoförü olan bu kamyon simulatör oyununu kesinlikle deneyin.


Truck Driving Simulator Games 4.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Hızlı Oyun Hilesi
  3. Kilitler Açık
  4. Reklamsız
Truck Driving Simulator Games, Pakistan tarzında tasarlanmış bir kamyonu kontrol edeceğiniz simülasyon oyunudur. Çeşitli görevlerden geçecek ve tüm detaylarıyla taşıma işlemlerini gerçekleştireceksiniz. Aynı zamanda, görev sayısı tamamen çeşitlidir ve farklı kamyonların kilidini açmanız için bir koşuldur. Elbette herkes bunları doğru ve hata yapmadan tamamlamak ister.


Truck Driving Simulator Games v4.0.2 MOD APK


Oyuncular, Truck Driving Simulator Games Pakistan'a özgü tasarım ve görünüme sahip bir araç kullanma hissini yaşayacak ve kendilerinden istenen zorlu görevlerden geçecekler. Birçok farklı seviyeden geçecekler ve herhangi bir nesneyi taşımak için sürüş becerilerini kullanacaklar. Ayrıca sürüşün tüm aşamaları oyuncular tarafından yapılıyor ve sürüşün herhangi bir sorun yaşamamasını sağlayacaklar. Elbette, ileride sizi bekleyen birçok zorluk olacaktır.


Truck Driving Simulator Games Para Hilesi


Oyuncular kamyonu birçok farklı seviyede detaylı olarak kontrol edecekler ve elbette bir simülasyon oyunu ile detaylı kontrol olmazsa olmaz bir unsur. Çeşitli arazilerde vites, gaz ve fren pedallarını ayarlayacak ve ne taşıdığınıza dikkat edeceksiniz. Aynı zamanda oyuncular bakış açısını değiştirerek deneyimi değiştirebilirler ve oyundaki dünya büyük olmasa da hala uymanız gereken unsurlar var.


Truck Driving Simulator Games Hile Apk


Truck Driving Simulator Games'in başlangıcında, oyuncu bir kamyon seçecek ve oyun ekranını seçecektir. Oyuncu bir yere ışınlanacak ve aracını görecek; oradan yeşil alana sürecekler ve öğe kamyonun römorkunda görünene kadar birkaç saniye bekleyecekler. Aynı zamanda bölümü tamamlamak için önceden belirlenmiş bir alana gideceksiniz ve tabi ki hareket ederken nesnelerin sorun yaşamaması için dikkatli olmanız gerekecek.


Truck Driving Simulator Games Apk indir


Bu oyunda navigasyon konusunda yeniyseniz, görünen talimat mesajlarının sayısı nedeniyle çok fazla zorluk çekmemelisiniz. Olağanüstü ışıklardır, bu yüzden elbette onları tanımanız kolaydır ve sürüş sırasında da dikkat etmeniz gerekir. Özellikle yönlere dikkat edecek ve doğru yolu kaçırmamak için yapılması gereken virajları bileceksiniz. Elbette zamanla buna alışacaksınız.


Truck Driving Simulator Games Apk Son Sürüm


Bulabileceğiniz tamamen farklı seviyelerin sayısı ve elbette taşıdığınız eşyalar zaman içinde sürekli değişecektir. Belirlenen şeritte kalmazsanız, karavandan fırlayabilecek metal kasalar olabilir. Böylece her seviyenin lokasyonlarına giderken deneyiminiz değişecek ve onları en iyi şekilde tamamlamak isteyeceksiniz. Seviyeyi ne kadar hızlı tamamladığınıza bağlı olarak, daha farklı türde araçlarla karşılaşacaksınız.


Truck Driving Simulator Games indir (MOD, Mega Hileli)


Bir önceki android oyun Hyper Airways APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar