Hills of Steel 2 Mermi Hileli MOD APK [v4.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hills of Steel 2 Mermi Hileli MOD APK [v4.1.0] 1 Hills of Steel 2 Mermi Hileli MOD APK [v4.1.0] 2 Hills of Steel 2 Mermi Hileli MOD APK [v4.1.0] 3 Hills of Steel 2 Mermi Hileli MOD APK [v4.1.0] 4 Hills of Steel 2 Mermi Hileli MOD APK [v4.1.0] 5 Hills of Steel 2 Mermi Hileli MOD APK [v4.1.0] 6

Hills of Steel 2 Mermi Hileli MOD APK [4.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her aracın kendi silahı olacak, ancak hepsinin ortak bir yükleme sistemi olacak.


Hills of Steel 2 4.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dolma süresi hilesi
Şimdiye kadar piyasadaki oyun türü çok çeşitli ve zengindir, hepsi Aksiyon, Macera, Simülasyon, Rol yapma, Strateji, Spor gibi ana kategorilerde yer almaktadır ve farklı platformlarda birden fazla sürümle görünmeyi bırakmazlar. Türün yanı sıra, her oyunun mizah, eğlence, zorlama, rahatlama gibi kendine özgü bir oynanışı var… Peki, kişisel olarak herhangi bir oyun türünü seviyor musunuz? Ne sıklıkla oyun oynamayı tercih edersiniz? Hobilerinizin ne olduğunu bilmesem de bugün hoşunuza gidebilecek bir oyun tanıtacağım. Adı Steel Of Hills 2.


Hills of Steel 2 v4.1.0 MOD APK


Tankların savaşı farklı yamaçlara sahip tepelerde gerçekleşecek. Böylece kişinin perspektifi, nişan almayı ve hareket etmeyi kolaylaştırmak için araziye yatay olacaktır. Oynanış çok basit, oyuncular hedefe ulaşmak için takım arkadaşlarıyla düşmana karşı savaşmak için mevcut herhangi bir tankı seçecekler. Savaş sırasında tankınızı hareket ettirmek istiyorsanız, ekranın sol alt köşesinde ileri ve geri 2 kontrol düğmesine basacaksınız.


Hills of Steel 2 4.1.0 Mermi Hile Apk


Hills Of Steel 2 oyununda ateşin nasıl olacağını merak ediyor musun? Çok basit bir şekilde, tankın açısı sabitlenecek, ancak her tank türü farklı bir mühimmat türüne sahip olacak, bazılarında eğimli balistik veya düz bir mermi var. Göreviniz, silahlarınız için bir atış açısı oluşturabilmek için tepede ileri geri hareket eden kontrol tanklarını birleştirmektir. Oyuncu yeterli miktarda hasar verdiğinde, beceri ilerleme çubuğu tamamen dolacak ve her tank türünün belirli bir yeteneği olacak. Hızlı bir şekilde yeniden kullanmak için hasara neden olan becerileri kullanabilir.


Hills of Steel 2 4.1.0 Para Hile Apk


Unutmayın, tank her zaman belirli bir yönü gösterecektir, aracın atış yönünü değiştiremezsiniz, yani sadece ileri veya geri. Ve rakip bir şekilde arkanızda hareket etmeyi başarırsa, görmezden gelmeli ve takım arkadaşlarınızın ilgilenmesine izin vermelisiniz. Her aracın kendi silahı olacak, ancak hepsinin ortak bir yükleme sistemi olacak. Otomatik yükleyicidir, otomatik doldurucunun çalışması çok basittir, her aracın bir bantta belirli sayıda mermi vardır, bantta yer varsa mermiler sürekli olarak banda yüklenecektir. Ancak tüm yükün ateşlenmesini beklemenize gerek kalmayacak, şarjörünüz ne kadar yüklenirse o kadar çok ateş edersiniz. Ancak yeniden yükleme sırasında düşmana yaklaşmaktan kaçınmak, kanı korumak ve oyunu uzatmak için dikkat edin.


Hills of Steel 2 apk hile


Otomatik HP yenilemesi: Aracınız düşman mermileri isabet ettiğinde hasar görür, takım arkadaşlarınızdan hasar almaz. Aracınızda herhangi bir hasar varsa, hemen geri çekin. Bir süre sonra, eğer hasar almazsanız, kaybolan HP'yi otomatik olarak geri yükleyecektir. HP kaybettiğinizde geçici olarak oyundan çıkarılacaksınız, bir süre sonra otomatik olarak canlanacak ve takım arkadaşlarınızla hemen savaşa katılabileceksiniz. Her maçtan sonra, maçtaki başarınıza bağlı olarak bir miktar altın alacaksınız, takımınız kazanırsa altın miktarı katlanacaktır. Altının yanı sıra, oyunun ana sayfasında görünecek olan yağma kutuları da vardır, bunlar altın, mücevher, araba kartları ve aksesuarları içerebilir. Ganimet kutusunun nadirliğine bağlı olarak, içeride alınan eşya sayısı değişir. Her birinin açılması için belirli bir süreye ihtiyaç duyacak, normal olanla açılması için gereken süre 2 saattir. İsterseniz mücevher kullanarak açılış süresini kısaltabilirsiniz.


Hills Of Steel 2 apk dayı


İlk mod Hakimiyet, bu modda 3'e 3 bir maç olacak, ancak kazanmanın koşulları o zaman her takımın bayrağı ele geçirmesi ve 100'lük bir bayrak puanı alması gerekiyor, iki takım, dönebilen bayrakları ele geçirmek için şiddetle savaşacak. oyun etrafında. Bir rakibi öldürmek kontrol noktası için sayılmaz. İkinci mod Survival, bu ekipte 3 kişiye kadar olan bir hayatta kalma modudur, buradaki görev düşmandan gelen saldırıları önlemektir (YİD) eğer düşman üsse girmeyi başarırsa kaybeder, ödülü temel alır. takımın en uzun hayatta kalma süresi.


Hills Of Steel 2 hile nasıl indirilir?


Son mod Takım Savaşları, bu basit bir 3v3 modu olacak, 1p30'larda düşmanı yok etmek için en fazla puana ulaşan taraf kazanan ekiptir.Oyun şu anda erken erişim sürecinde olduğundan, mevcut araç sayısı sadece 9 olup, oyunculara gelecekte daha fazla araç getirmeyi vaat ediyor.


Hills of Steel 2 apk 2023


Oyun, esprili ve eğlenceli gerçek 3D grafiklere sahiptir. Her yaşa uygun garantilidir. Ek olarak, fiziksel etki, araçlar çarpıştığında veya beceri kullandığında daha fazla eğlence yaratmaya katkıda bulunacaktır. Basit oynanışa, göz alıcı grafiklere sahip bir oyunu seviyorsanız, Hills of Steel 2 sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.


Hills of Steel 2'yi İndir (MOD, Dolma Süresi Kaldırıldı)


Bir önceki android oyun Blades of Brim APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar