West Mafia Redemption Mega Hileli MOD APK [v1.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
West Mafia Redemption Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 1 West Mafia Redemption Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 2 West Mafia Redemption Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 3 West Mafia Redemption Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 4 West Mafia Redemption Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 5 West Mafia Redemption Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 6

West Mafia Redemption Mega Hileli MOD APK [1.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Batı döneminin en iyi FPS komando 3d karşılaşma ücretsiz atış oyununu oynayın.


West Mafia Redemption 1.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. TANRI MODU
  2. DUMB BOTS

Geniş çayırlar, yoğun ormanlar ve gerçek kovboyların olduğu birçok Batı kültüründe yoğun bir şekilde seyahat ettim. Harika silahlarla ateş ettikleri için birlikte hayvanları avlamaya gittikleri gün boyunca yaylada gezen oldukça serin bir hayatları var. Üstelik onlar toprağın kahramanları; insanları isyancılardan ve kötü hayvanlardan korurlar. Kovboy olmayı özledim ve şimdi bu rüya West Mafia Redemption Gold Hunter FPS Shooter ile gerçek oldu . Bu büyüleyici bir FPS oyunu, eğer gerçek bir kovboy olmak istiyorsanız o zaman bu oyuna katılın!


West Mafia Redemption v1.2.0 MOD APK


West Mafia Redemption, batıda uzun zaman oldu. Reston köyü, çok huzurlu bir şekilde yaşayan ormanın yanında yer almaktadır. Bir gün mafya ortaya çıktı, birçok masum insanı öldürdü ve insanların uzun zamandır sahip olduğu değerli varlıkları ve altın külçelerini ellerinden aldı. O zamanlar, Hunter Cowboy, sevgili babası da dahil olmak üzere köyünün öldürülmesine tanık olan sadece bir çocuktu. Onlardan intikam almaya karar verdi. On beş yıl sonra, birdenbire tekrar buraya gelirler, Hunter artık olgun bir adamdır, onlarla yüzleşmeye hazırdır, uzanmış insanlar için adaleti geri kazanmaya hazırdır.


West Mafia Redemption Hile Apk


Oyuncu, bir kovboy olarak köyünü istila etmek üzere olan ürpertici Mafyayı yok etme görevini üstlenir. Başlangıçta, oyunculara bazı birincil silahlar verilir. Daha iyi silahlar elde etmek için bunları kullanın ve basit görevleri tamamlayın. Kolaydan zora senaryo sekansları, ilk ekranın epeyce düşmanı var ama daha sonra daha kalabalık olacak ve oyuncular için zor olacak. Kazanmak için silahınızı gözlemleme ve ateş etme becerinizi geliştirin.


West Mafia Redemption APK Son Sürüm


West Mafia Redemption Gold Hunter FPS Shooter, Blockot Games tarafından yayınlandı. Bu FPS shooter oyunu, piyasaya sürüldüğü ilk günlerden beri birçok oyuncu tarafından beğenildi, şimdiye kadar 2 milyondan fazla yükleme yapıldı. Sadece olay örgüsü değil, oyunun grafikleri de son derece titiz bir tasarıma sahip. Savaş haritası, mafyanın iğrenç olduğu sisin içinde karanlık bir ormandır. Atış becerilerinizle köyü koruyun ve onlara en iyisini verin!


West Mafia Redemption'ı İndirin (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Strange World APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar