Ace Academy Black Flight Para Hileli MOD APK [v1.2.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ace Academy Black Flight Para Hileli MOD APK [v1.2.13] 1 Ace Academy Black Flight Para Hileli MOD APK [v1.2.13] 2 Ace Academy Black Flight Para Hileli MOD APK [v1.2.13] 3 Ace Academy Black Flight Para Hileli MOD APK [v1.2.13] 4 Ace Academy Black Flight Para Hileli MOD APK [v1.2.13] 5 Ace Academy Black Flight Para Hileli MOD APK [v1.2.13] 6

Ace Academy Black Flight Para Hileli MOD APK [1.2.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sıradan oyuncular, havacılık meraklıları ve herhangi bir aksiyon-macera hayranlarına özel.


Ace Academy Black Flight 1.2.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Aslında her zaman heyecan verici dövüş oyunları arıyorsunuz; Bunun gibi zorlu savaş alanlarına katılırken güçlü savaşçılar olacaksınız. Ace Academy Black Flight tavsiye ettiğim en iyi oyundur. Bu klasik bir hava muharebe aksiyon oyunu. Birinci Dünya Savaşı simülasyonunda geçen bir oyundur. Olağanüstü becerilere ve akıllı bir zihinle kahraman savaşçıların rolünü oynayacaksınız.


Ace Academy Black Flight v1.2.13 MOD APK


Bunun şimdiye kadar bildiğim en ilgi çekici hava muharebe aksiyon oyunu olduğunu söylemeliyim. Kahramanların rolünü oynayacaksın. Gücünle orduna büyük zaferler getireceksin. Black Flight, tek oyunculu bir işlem mekanizması kullanır; savaş uçaklarını kontrol edecek ve heyecan verici zorluklara atılacak olan siz olacaksınız. Oyunun başında, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir haritaya sahip olacaksınız.


Ace Academy Black Flight Para Hilesi


Oyunun basit bir oynanışı var ama daha az çekici değil. Bu oyunla, oyun başlamadan önce düşman ordularını yenmek için kendinize bir plan hazırlamanız gerekecek. Savaş, heyecanı artıran ses sistemiyle resmen başlıyor. Uçağı çalıştırmak için düğmeleri kontrol etme alıştırması yapmanız gerekecek; iyi anlamadığınızda kontrol etmek çok zor görünebilir. Uçağınızın çok alçaktan uçmasına izin vermemelisiniz çünkü yere çarptığında savaşmasanız bile kaybedersiniz.


Ace Academy Black Flight Uçak Hilesi


Ace Academy Black Flight ile operasyonlara aşina olmanız gerekir; yönlendirmek için sola, sağa, eğmek zorundasın. Oyuncular, düşmanı gözlemlemek için çevrelerine çok dikkat etmelidir. Oyuncular kaydırmak için kaydıracak, bu tekniği düşman ateşinden kaçmak için kullanacak ve gerektiğinde uçağı baş aşağı çevirecek. Ekranda kamera düğmesi görünecektir; çevredeki durumu gözlemlemek için bu düğmeyi basılı tutmanız gerekir. Görevin gerçekleştiği alanı bileceksiniz ve belirli bir süre içinde orada olmanız gerekiyor.


Ace Academy Black Flight Hile Apk


Görevi gerçekleştirdiğiniz ilk alan depodur, başladığınız yerden çok uzak olmayan bir yerde, en erken tamamladığınızda en yüksek puanla ödüllendirileceksiniz. İlk görev “Eğitim Günü” olabilir, bu nedenle kolay görünür ve oyuncunun kolayca sıkıldığını hissettirir. Ancak bir sonraki görev o kadar kolay görünmüyor. İkinci meydan okuma olan “Take Aim”den başlayarak, önce hazırlanmalı, namluyu çekmeli ve avınızı başlatmalısınız.


Ace Academy Black Flight Hile nasıl indirilir?


Oyuncu, silahı yeniden yüklemek için ekranı kaydırır. Burada onları yok etmek için hedef evleri belirlemelisiniz. Cephane ve zamandan tasarruf etmek için akıllı stratejiyi kullanın. Cephane değerli bir kaynak olduğundan, kullanmadan önce hedefinizi dikkatlice seçtiğinizden emin olun. Bu görevle, oyuncu birer birer ateş etmelidir, bu da mermilerinizi aktarmanın harika bir yoludur.


Ace Academy Black Flight Son sürüm apk indir


Sonraki zorluklarda kendinizi ordunun komutanı olarak düşünün. En son hareket edeceksin, askerleri ve her şeyi kontrol edeceksin. Oyun zamanla sınırlı olduğu için harika stratejiler için kendinizi hazırlayın. Her bitişten sonraki ödül, dövüşü tamamlamanızın ne kadar sürdüğüne bağlıdır. Mükemmel bir iş çıkardığınızda ve terfi ettiğinizde, kıtanın tüm bölgelerinde savaşan kral tarafından temsil edileceksiniz. Oyun olağanüstü grafiklere sahip değil ancak oyun tasarımının oldukça gerçekçi olduğunu söylemek gerekiyor. Ace Academy: Black Flight artık uygulama mağazalarında mevcut. Harika bir deneyim yaşamak için oyunu indirin.


Ace Academy Black Flight indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun MMA Fighting Clash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar