Farm Heroes Saga Altın Hileli MOD APK [v5.85.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Farm Heroes Saga Altın Hileli MOD APK [v5.85.3] 1 Farm Heroes Saga Altın Hileli MOD APK [v5.85.3] 2 Farm Heroes Saga Altın Hileli MOD APK [v5.85.3] 3 Farm Heroes Saga Altın Hileli MOD APK [v5.85.3] 4 Farm Heroes Saga Altın Hileli MOD APK [v5.85.3] 5 Farm Heroes Saga Altın Hileli MOD APK [v5.85.3] 6

Farm Heroes Saga Altın Hileli MOD APK [5.85.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Candy Crush Soda Saga ve Bubble Witch 3 Saga'nın yaratıcılarından Farm Heroes Saga!


Farm Heroes Saga 5.85.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Can Hilesi. 50 hamle yapabilirsiniz. Oyunu çalıştırın ve yalnızca İnternet olmadan oynayın!
  2. Oyun güçlendiricide "Yenileme süresi 0 olarak ayarlandı".
King, Google Play'deki en popüler oyun yayıncılarından biridir. Basit bir neden, oyunlarının basit oynanış nedeniyle oyuncular için güzel olması ve güzel grafiklerin daha eğlenceli olmasıdır. Hala King'in kim olduğunu bilmiyorsanız, muhtemelen Candy Crush Saga'yı biliyorsunuzdur. Bu doğru! Bu yayıncının en başarılı ürünlerinden biridir ve şimdiye kadar aramak için dünyanın dört bir yanındaki birçok oyuncu tarafından hala kurulmaktadır.


Farm Heroes Saga v5.85.3 MOD APK


Ancak, bu yayıncının Farm Heroes Saga'nın sahip olduğu tek ürün değil, aynı zamanda en sevdiği ürünlerde de renkler var. Şimdiye kadar, orijinal sürüm 100 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Ve sonraki sürümler de en az 5 milyon indirmeye sahip. Genel olarak oyunları şimdiye kadar başarılı oldu ve yeni ürünler de dünya çapında birçok oyuncunun ilgisini çekiyor.


Farm Heroes Saga Altın Hilesi 2022


Farm Heroes Saga, bir meyve çiftliği temasını alan bir bulmaca oyunudur. King'in uzmanlığı, ürünlerinin yaratıcı bir oynanışa sahip olması ve tekrar etmemesinden kaynaklanmaktadır. Bu, tüm ürünlerini indirmek isteyen birçok kişi için onu çekici ve çekici kılar. "Farm Heroes Saga" hala bir 3'lü eşleştirme oyununun temel kurallarını takip ediyor, ancak oyunda hala heyecan verici varyasyonlar var.


Farm Heroes Saga Apk Hile


Bu oyuna girdiğinizde, büyük bir çiftliğin üyesi olacaksınız. Bir sürü hayvan dost, domuz, köpek ve tavuk vardı… Ama bir gün Rancid - bir sansar geldi ve çiftliği sabote etmek istedi, sahip olduğun tüm meyveleri planladı. Aylarca dikmek ve bakımını yapmak çok çaba gerektirdi. Şimdi görev depodaki tüm pişmiş ve depolanmış meyveleri hızlı bir şekilde hasat etmektir, böylece gelincik yok edemez.


Farm Heroes Saga hile nasıl indirilir?


Her oyun ekranında farklı bir istek olacak ve genellikle oyuncuların üstesinden gelmek için yeterli tarım ürünü toplamaları istenecektir. Bazen sizden yeterince su damlası, güneş veya soğan, elma bulmanızı isteyecektir. Ayrıca, gereksinimler her ekranda değişmeye devam edecek. Evet, ancak özellikle çiftlik ürünlerini rahatça toplamanıza izin verir. Bu ekranların puanı, ekranda kaç öğe aldığınıza bağlıdır.


Farm Heroes Saga Apk son sürüm


Farm Heroes Saga, oyunculara birçok farklı mod sunar. Standart modda oyuncular senaryoyu daha doğal ve kolay bir şekilde geçecekler; ekranı aşmanın daha fazla yolu ve yolu olacak. Ayrıca, Kahramanlar Modunda, olağanüstü derecede yüksek olduğumda ve size daha fazla bonus ödülü verdiğimde her şey çok daha zor olacak. Genelde ödenecek bir bedel vardır.


Farm Heroes Saga Bölüm Geçme Hilesi İndir


Oyuncuların Çiftlik kulübüne katılmasına izin vermek için size verilen Magic Bean olan bir eşya olacaktır. Bu yerde, oyuncuların deneyim alışverişinde bulunabilmesi için çok sayıda arkadaş olacak. Üstelik bu kişiler, üstesinden gelemeyeceğiniz maçlarda da faydalı yardımcılardır. Size belli bir yardım verecekler.


Farm Heroes Saga'yı İndirin (MOD, Hamle Hilesi)


Bir önceki android oyun WWE Undefeated APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar