Counter Attack - Multiplayer FPS Para Hileli MOD APK [v1.2.79]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Counter Attack - Multiplayer FPS Para Hileli MOD APK [v1.2.79] 1 Counter Attack - Multiplayer FPS Para Hileli MOD APK [v1.2.79] 2 Counter Attack - Multiplayer FPS Para Hileli MOD APK [v1.2.79] 3 Counter Attack - Multiplayer FPS Para Hileli MOD APK [v1.2.79] 4 Counter Attack - Multiplayer FPS Para Hileli MOD APK [v1.2.79] 5 Counter Attack - Multiplayer FPS Para Hileli MOD APK [v1.2.79] 6

Counter Attack - Multiplayer FPS Para Hileli MOD APK [1.2.79] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. CS-GO oyununa aşina olanların yakından tanıdığı bir oyun.


Counter Attack - Multiplayer FPS 1.2.79 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi;
  2. Düşmanları öldürmek için artan ödül. 

Mod multiplayer oyununda çalışmıyor!

Pc platformunda, Counter-Strike olarak adlandırılan son moda FPS oyununu zaten biliyoruz, birçok oyuncu global Offensive veya CS: GO olarak da biliyor. Bu oyun bugün piyasadaki FPS oyun serisinin yeni bir sembolü haline geldi ve çok sayıda oyuncusu var. Oyuncuların katılması için düzenlenen turnuvalar bile var. Ancak bu oyun, oyuncuların deneyimlemesi için henüz mobil platformlarda mevcut değil. Ancak birçok oyun, oyuncuların deneyimlemesi için mobil platformlarda bulunan bu oyunu simüle eder.


Counter Attack - Multiplayer FPS v1.2.79 MOD APK


Bu oyunlardan biri de  Seven Bulls Games tarafından geliştirilen Counter Attack . Belki oyuncu bu yayıncıyı tanımıyor ama bu, ürünlerinin yüksek kalitede olmadığı anlamına gelmiyor. Bunun kanıtı, bu oyunun orijinal versiyonu olmasa da, oyunculara hala birçok harika deneyim yaşatmasıdır.


Counter Attack - Multiplayer FPS 1.2.79 Para Hile Apk


Counter Attack oyununun oynanışı ağırlıklı olarak oyuncunun taktiklerine ve becerilerine odaklanır ve bu iki faktörü kolayca kazanmak için bir araya getirir. Ancak oyuna ilk geldiği andan itibaren herkes mükemmel becerilere sahip olamaz, ne kadar çok oyuncu pratik yaparsa o kadar çok beceri olur. Counter Attack APK DAYI, Bir oyuncu bir maça katıldığında, iki takımdan birine, yani terörist ve anti-terörist kadroya katılabilecektir. Her iki taraf da hedeflerine ulaşmak için çok mücadele etmelidir. Her takımın, kazanabilmek için kalan takımın tüm üyelerini yok etmek olan ortak bir görevi vardır. Ancak her ekibin bir başka ana görevi daha var, yani teröristlerin haritada işaretli yerleri yok edebilmeleri için bomba yerleştirmeleri. Terörist önleme ekibine gelince, oyuncunun imhayı önlemek için patlamadan önce bu bombayı kaldırması gerekecek. Her ekibin misyonu vardır, Oyuncunun görevini hangi tarafta tamamlamaya çalıştığına bakılmaksızın. Her maç, oyuncular 10 kişilik bir maça katılabilecek, 5 kişilik takımlara bölünecek.


Counter Attack - Multiplayer FPS Hile Apk


Çevrimiçi maçlarda diğer oyuncularla savaşmanın yanı sıra, oyuncular çevrimdışı modda botlarla da savaşabilir. Bu, diğer birkaç oyunun sahip olduğu bir özelliktir; oyuncular bu modu pratik yapmak ve becerilerini geliştirmek için kullanabilirler. Kimin deneyebileceğini bilmek için oyuncular arasında bir sıralama olacaktır. Ancak sadece buysa, oyuncuyu motive etmek imkansızsa, oyuncu zirvede ise oyunun yaratıcı ekibinden değerli hediyeler alacak.


Counter Attack - Multiplayer FPS indir


Counter Attack, oyunculara harika bir deneyim sunmak için özenle hazırlanmış bir 3D grafik formatına sahiptir. Oyundaki her ayrıntı, en küçük detaylar bile en iyi şekilde tamamlanıyor. Bunların hepsi oyuncuların eğlence için en iyisini alma arzusundan kaynaklanıyor.


Counter Attack İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar