This Is the Police 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.21]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
This Is the Police 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.21] 1 This Is the Police 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.21] 2 This Is the Police 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.21] 3 This Is the Police 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.21] 4 This Is the Police 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.21] 5 This Is the Police 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.21] 6

This Is the Police 2 Para Hileli MOD APK [1.0.21] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi zorlu bir polis rolüne götürürken, aynı zamanda personeli yönetebilen ve suçları araştırabilen yetenekli bir dedektiftir.


This Is the Police 2 1.0.21 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Her zaman simülasyon, yönetim gibi birçok unsuru birleştirebilen veya bazen son derece çekici bir romandaki bir hikayeye dalmış bir oyun istediğinizi varsayalım. Bu durumda, This Is the Police 2 sizin için bir numaralı tercihtir. Bu dünya devam ediyor Polis karakolunun kapısını açan Polis budur. Çalışanları yönetme, soruşturma ve suçları ele alma görevini üstlenen bu yerin başı sizsiniz.


This Is the Police 2 v1.0.21 MOD APK


This Is the Police 2 oyununda bu yere vardığınızda, gözlerinizin önünde heyecan verici bir kasaba beliriyor, Sharpwood. Topraklardan biri soğuk bir iklime sahip sınırda yer almaktadır. Bununla da kalmayıp, burası sadece iklimin etkisiyle soğuk değil, aynı zamanda insanlığın olmadığı bir yer. Her şey kavga etrafında döner; şiddet dar sokaklara ve ara sokaklara yayılıyor. Bu kasabada yaşayan hiç kimse tamamen saf ve günahtan arınmış değildir.


This Is the Police 2 Para Hilesi


This Is the Police 2, her bireyin içine kötülük ve entrikalar battığında şeytanın cenneti olarak bilinir. Kasabalar arası, hatta ülke ülke gibi küçük çaplı kaçakçılar da endişe konusu oluyor. Bununla da kalmayıp çığır açan popülizmi takip eden çetelerle de tanışabilirsiniz. Kasabanın bölgelerinde sürekli olarak yasadışı suçlar ve ayaklanmalar işleyerek kasvetli ve yanlış bir havanın oluşmasına neden oldular.


This Is the Police 2 Altın Hilesi


Bu durumla karşı karşıya kalan polis şefi Lilly Reed, faaliyetlerini kaçak bir suçluyla ve affedilemez suçlarla birleştirmek zorunda kalacak. Ancak bu kasabada barışı sağlayabilmek için yardım etmekten başka bir şey yapamazsınız. Burada durmakla kalmayıp, karakol başkanı olarak, personelinizin sıkı yönetimini yürütmelisiniz çünkü her bireyin kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri olacaktır.


This Is the Police 2 Hile Apk


Tehlikeli soruşturmalara girerken, This Is the Police 2 sizi yeni, sıra tabanlı bir yakın dövüş moduna sokar. Spesifik olarak, bu dünya sizinle suçlu olan rakipler arasında bir savaş olarak inşa edilmiştir. Şimdi, kendiniz için en iyi polis gücünü toplayabilir, sonra onları tutuklamak için plan ve planlar yapabilirsiniz. Oyuncular durumu halletmek için silah veya silah kullanabilirler.


This Is the Police 2 Apk indir


Ayrıca This Is the Police 2, özel dedektif olmanızı sağladığı için size yeni bir rol de veriyor. Oyuncular belirli bir vaka için kanıt toplamaya devam edebilirler. Bununla, ipuçları için materyali aktif olarak araştırır ve incelersiniz. Özel dedektifin görevi bununla da kalmaz, şüphelileri sorgulayıp mahkemeye çıkararak başarılı bir şekilde cezaevine kilitleme görevi de vardır.


This Is the Police 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun The Long Drive APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar