Iron Wars Para Hileli MOD APK [v1.0.18]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Iron Wars Para Hileli MOD APK [v1.0.18] 1 Iron Wars Para Hileli MOD APK [v1.0.18] 2 Iron Wars Para Hileli MOD APK [v1.0.18] 3 Iron Wars Para Hileli MOD APK [v1.0.18] 4 Iron Wars Para Hileli MOD APK [v1.0.18] 5 Iron Wars Para Hileli MOD APK [v1.0.18] 6

Iron Wars Para Hileli MOD APK [1.0.18] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu uçsuz bucaksız evrende birçok tehlikeli rakiple savaşları deneyimleyin.


Iron Wars 1.0.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Zamanda yolculuk yapacak ve uzay makinenize uzaya uçmak için eşlik edeceksiniz. Burada birçok tehlike ve aşırı toksik parazitlerle karşı karşıya kalacaksınız. Iron Wars oyununda tüm zorlukları ustaca ve akıllıca aşmak için savaşmanız ve birçok farklı çözüm bulmanız gerekiyor. Birçok kişi tarafından güvenilen ve sevilen bir kahraman olabilirsiniz.


Iron Wars v1.0.18 MOD APK


Iron Wars'a gelirken iki farklı fraksiyon arasındaki en yoğun savaşları yaşayacaksınız. Özelliklerle birlikte, oyun, bu zorluğun ortaya çıkardığı her görevi fethetmek için bazı benzersiz stratejiler önermeli, düşünmeli ve geliştirmelidir. Her oyuncu, seviyesini ve oyun yeteneğini ifade etme özgürlüğüne sahiptir. Düşmana en hızlı şekilde saldırmak için olağanüstü fırsatlardan nasıl yararlanacağını bilen esnek bir oyuncu olun.


Iron Wars Para Hilesi


Iron Wars size her oyun senaryosuna en uygun silahları seçme özgürlüğü verecek. Yeniden yüklemek ve etrafınızda gizlenen düşmanları yenmek için ikincil bir silah seçebilirsiniz. Robot parazitleriyle savaşalım ve onları en agresif şekilde yenelim. Ayrıca ana silahı kullanarak hedefe nişan alabilir ve en güçlü ve kararlı atışları yapabilirsiniz. Daha iyi çekim verimliliği için kullanmak için hareketsiz kalsaydınız daha iyi olurdu.


Iron Wars Altın Hilesi


Bu oyunda kolaydan karmaşığa birçok farklı oyun seviyesi olacak. Her seviyede, canlı ve beklenmedik savaşların tadını çıkaracaksınız. Ayrıca, birçok güzel ve olağanüstü görüntüye sahip anıtsal grafiklere sahip olacaksınız. Düzenlemedeki her bir renk olağanüstü derecede hassas ve mükemmel, birçok oyuncuyu olağanüstü heyecanlandırıyor ve derinden etkiliyor. 


Iron Wars Hile Apk


Ayrıca, heyecan verici fon müziği, oyun atmosferini daha eğlenceli ve hareketli hale getirdi. Birçok arkadaşınızla çok fazla eğlence yaşayın. Ayrıca oynarken daha fazla arkadaşla tanışacak ve zorlu rakiplerle rekabet edeceksiniz. Yeteneğini göster ve oyundan birçok değerli ödül kazan.


Iron Wars Apk indir


Bu uçsuz bucaksız evrende birçok tehlikeli rakiple savaşları deneyimleyin. Kendiniz için en parlak oyun stratejilerini geliştirin ve yaratın. Tüm hedefleri en doğru şekilde vurabilmek için kendinize güçlü silahlar seçin. Katılmanız ve özgürce keşfetmeniz için birçok heyecan verici seviye var.


Iron Wars indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Swing Loops APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar