Payback 2 Para Hileli MOD APK [v2.106.3]

Puan: 4.00 (Oylar: 2)
Payback 2 Para Hileli MOD APK [v2.106.3] 1 Payback 2 Para Hileli MOD APK [v2.106.3] 2 Payback 2 Para Hileli MOD APK [v2.106.3] 3 Payback 2 Para Hileli MOD APK [v2.106.3] 4 Payback 2 Para Hileli MOD APK [v2.106.3] 5 Payback 2 Para Hileli MOD APK [v2.106.3] 6

Payback 2 Para Hileli MOD APK [2.106.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular bir karakteri kontrol edecek ve birçok savaş türüne katılacak.


Payback 2 2.106.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Apex Designs Entertainment Ltd, uzun süredir oyun pazarında olan bir oyun yapımcısıdır ve birçok kişi, bugüne ilk adımlarından bu yana onları izledi. Bu üreticinin çok fazla ürünü olmadı, ancak sadece üç ürünle katkıda bulundular ve aynı oyun serisinde de yer alıyorlar. Ancak bunlardan birini daha önce denediyseniz, belki de bu üreticinin fikrinin ve oyununun ayrıntılı yatırımını hissedebilirsiniz.


Payback 2 v2.106.3 MOD APK


Payback 2, ünlü GTA serisinin devamı niteliğindeki bir oyun olarak orijinal fikre sahipti. Aslında bundan sonra bir çok başarı ve Apex Tasarımları elde etti ve ayrıca yeni fikirler eklemeye ve onu özel kılmaya başladı. Şu anda Payback 2 - The Battle Sandbox'ın en son sürümü  Google Play'de 10 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Bugün, oyuncuların bu Seriyi bu kadar çok desteklemesini sağlayan heyecan verici özelliklere sahip olup olmadığını görmek için bu sürümü öğreneceğiz.


Payback 2 Para Hilesi


Temel olarak, Payback 2 - The Battle Sandbox, bu oyunun açık bir haritasında savaş oyunundan kaçamaz. Oyuncular bir karakteri kontrol edecek ve birçok savaş türüne katılacak. Yayıncı oyunculara, oyuncuyu sıkmayan daha fazla mod ve özellik getireceklerine dair güvence veriyor. Öncelikle biraz şehir tasarımından bahsediyoruz. Babası geniş ve doğrusal değildir, yani oyuncuların herhangi bir içerikle sınırlandırılmadan istedikleri yere hareket etmelerine izin verilecektir. Ayrıca görev ve etkinlik birçok alanda eş zamanlı gerçekleşecek. Gittiğiniz her yerde, katılabileceğiniz ilk yer mükemmel.


Payback 2 araba oyunu


Savaşlara katıldıktan sonra, son derece yüksek savaş hızına kapılacaksınız. Bazen görevin yürütülmesi sırasında, iç içe geçmiş diğer görevlere karışacaksınız. Oyun boyunca güç için mücadele etmek ve rakiplere intikam almak için sürekli savaşlar olacak. Çete savaşları çok sık gerçekleşir; nereye giderseniz gidin, saldırmaya hevesli çetelerle karşılaşabilirsiniz. 


Payback 2 nasıl indirilir?


Muhtemelen silahlarla donatılmış en modern silahların çatışacağı tank savaşlarına katılacaksınız. Hollywood filmlerinde tanıdık aksiyon sahnelerini yeniden yaratan, gerçeğe yakın ve canlı ve çekici bir sesle tasarlanmış araba kovalamacalarıyla birlikte yüksek hızlı helikopter yarışları. Oyuna katılabilmeniz ve kan seviyenizi gösterebilmeniz için toplam Elli kampanya etkinliği düzenlenecek. Hadi sıkı dövüşelim çünkü burada bocalarsan yok olacak.


Payback 2 Hile Apk


Payback 2 park etmede, bir savaş arkadaşlarınızla birleştirilebildiğinde oyuncularla etkileşiminiz çok yüksektir. Bu oyunu tek başına oynarsan, her ikisi de sorun değil. Dünyada Çevrimiçi ile kapsamlı çok oyunculu maça katılacak bir milyondan fazla topluluk olduğu için, lütfen Liderler Panosuna biraz dikkat edin çünkü bu oyunda dünyadaki en iyi oyuncuların adlarını gösterir. "Özel mod", oyuncuların ana akımda görünmeyen çeşitli unsurları bir araya getirerek kendi savaşlarını yaratmalarına izin verdiğinde oldukça heyecan verici bir moddur. Özel savaşlar sonsuz sayıda tekrar tekrar oynayabilir.


Payback 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tap Tap Dig APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar