Tap Tap Dig Para Hileli MOD APK [v2.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tap Tap Dig Para Hileli MOD APK [v2.1.0] 1 Tap Tap Dig Para Hileli MOD APK [v2.1.0] 2 Tap Tap Dig Para Hileli MOD APK [v2.1.0] 3 Tap Tap Dig Para Hileli MOD APK [v2.1.0] 4 Tap Tap Dig Para Hileli MOD APK [v2.1.0] 5 Tap Tap Dig Para Hileli MOD APK [v2.1.0] 6

Tap Tap Dig Para Hileli MOD APK [2.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir madencinin kontrolünü ele geçirmenize ve gezegenin çekirdeğini derinlemesine araştırmanıza olanak tanıyan artımlı bir boşta tıklama oyunudur!


Tap Tap Dig 2.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi (daha fazla para kazanmak için para harcayın!)
On dokuzuncu yüzyılın son yıllarında, Birleşik Devletler altına hücumunu hızlandırdı. Yüzbinlerce insan altın madenlerine koştu, sağlıklarını ve hayatlarını altın ümidine bıraktı. Milyoner olan altın avcılarına çok teşekkürler ya da bu yüzden hayatını kaybedenler de var. Ancak, insani zenginleştirme arzusu sonsuzdur. Yıllar geçtikçe, oyundaki açgözlülüklerini tatmin ettikleri için artık madenlerde sağlıklarını riske atmıyorlardı. Diggerman (Digital Melody) ve son olarak yayıncı Iron Horse Games LLC'nin Tap Tap Dig - Idle Clicker Game gibi bir dizi ilgili oyunlar vardır . Oyun biraz altın kazmadan önceki oyuna benzemiyor. Çünkü yenilik olmazsa oyuncu türden sıkılmaya başlayacaktır.


Tap Tap Dig v2.1.0 MOD APK


Iron Horse Games LLC simülasyon oyunlarıyla ünlüdür, bu nedenle bu son oyun bir istisna değildir. Bu sadece bir altın arayıcısı değil, aynı zamanda çok daha belirgin bir özlemdir: Dünyanın kalbine doğru kazın. Ana karakter bu imkansız gibi görünen görevi nasıl başaracağını yapacak mı? Bu çılgın fikre eşlik etmesine kim yardım edecek? Daha fazla bilgi için oyun hakkında biraz bilgi verin.


Tap Tap Dig 2.1.0 Para Hile Apk


Belki çok boş zamanınız olduğunu düşünüyorsanız ve aşırı karmaşık RPG'lerden bıktıysanız, o zaman oyuna gelin. Sadece ekrana dokunun ve her şey çözülmüş gibi görünüyor. Ancak oyunda sandığınızdan daha çok önemsediğiniz birçok küçük ayrıntı var. Madencilik yardımcılarını çağırır, madeni para, elmas ve daha fazlasını toplar! Çok paranız olduğunda, daha derine inebilmek için hepsini yükseltin. İlerlemenizi öncekinden daha hızlı kılmak için bir korsan yardımcısının, inşaat ince, e ve minyatür bir kara deliğin kilidini açın. En iyisini kullanmak istediğinizde, fosilleri toplayın ve kazma gücünüzü daha da artırmak için Büyük Patlama'yı tetikleyin!


Tap Tap Dig Altın Hilesi


Oyunun ana karakteri bana Gold Miner'da çocukluk yıllarında bilgisayarımda görünen efsanevi yaşlı adamı hatırlatıyor. Ancak Tap Tap Dig oyununda daha fazla ve daha yaşlı hale geldik. Üstelik bu kez artık yeryüzünü delmek isteyen yeryüzündeki altını arzulamıyor. Daha eski asistanların, büyük gözlük takan bilim adamından kısa boylu cüce kavgacıya kadar her türlü görünüm ve kişilikle tasarlanmış birçok karakteri var. Ayrıca oyun, oyuncuların kazdığı Dünya'nın her jeolojik katmanını doğru bir şekilde temsil ediyor. Yardım ve yaşlı adam istismar ettiğinde yeraltının derinliklerinde saklı güzel güzelliği görecekler.


Tap Tap Dig Apk Android oyun club


Her şeyin zamana uyması için değiştirilmesi gerekir ve Tap Tap Dig MOD bu kuraldan kaçmaz. 3D grafikler ve yeni ama basit oyun, oyuncuların oyunu uzun süre oynamaya devam edecek.


Tap Tap Apk Hile


Altın oyun alanı eski hale geldi ve sadece bir oyun şirketi yatırım yapıp retro bir oyun ürettiğinde veya oyun topluluğu için daha taze hale getirmek için görünür bir değişiklik yaptığında geri gelme şansı var. Boşver. Ancak sadece hikayeye dayanan ve tamamen farklı bir oyun, daha fazla odaklanma, daha fazla makro hedef oluşturan başka bir yön daha var. Oyuncular, durmak için dünyanın merkezine ulaşana kadar toprağın derinliklerine inen tam destekçiler ve araçlarla birlikte yaşlı bir adamı oynayacaklar. Bu yolculukta takımınızı yükseltmek için altın ve diğer hazineleri toplarsınız.


Tap Tap Dig İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tap Tap Dig 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar