Join Blob Clash 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Join Blob Clash 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.8] 1 Join Blob Clash 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.8] 2 Join Blob Clash 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.8] 3 Join Blob Clash 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.8] 4 Join Blob Clash 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.8] 5 Join Blob Clash 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.8] 6

Join Blob Clash 3D Para Hileli MOD APK [0.3.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oynanışı her yaştan veya farklı oyuncular için kolay ve basit olduğunda eğlence ve heyecan dolu oyunlardan biridir.


Join Blob Clash 3D 0.3.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Join Blob Clash 3D, herkesin harika duygulara sahip olması için oyuncuları yaratıcı ve canlı temalarla eğlendiren basit ve arkadaş canlısı bir oyun ile bağımsız bir oyundur. İçeriği de basittir, çünkü oyuncular renkli bloğu kontrol eder ve karmaşık engellerle mizahi koşu parkurlarını tamamlar. Daha fazla yeni içerik, her bir kişinin gelişimine bağlı olarak kademeli olarak ortaya çıkacak ve onlara mükemmel koşuları tamamlamaları için daha fazla fikir ve yeni genişletmeler verecek.


Join Blob Clash 3D v0.3.8 MOD APK


Join Blob Clash 3D oyununun en göze çarpan özelliği, oyuncular için karmaşık veya stresli şeyler yerine tamamen eğlence ve rahatlama faktörüne odaklanmasıdır. Bu aynı zamanda kontrol sisteminin ve benzerlerinin basitliğini de içerir ve her şeyi daha gürültülü ve daha eğlenceli hale getirir. Birçok yeni zorluk, yolculuklarını daha kaotik hale getirecek ve tüm zorlukların en basit yöntemlerle üstesinden gelirken canlandırıcı bir deneyim yaratmayı vaat edecek.


Join Blob Clash 3D Para Hilesi


Oyuncunun kontrol ettiği tüm lekeler, yol boyunca engellerle etkileşime girerken birçok ilginç kullanıma sahiptir ve işleri daha da eğlenceli hale getirir. Oyuncular ayrıca tehlikeli ve yoğun pistlerde daha sonra daha fazla şeyle yüzleşmek için sayılarını artırmak için yeni lekeler toplayabilirler. Ancak, blob sayısını artırmak için doğru yolları seçmeleri ve rakiple savaşırken parkurun sonunda maksimum puanı elde etmek için her zaman mümkün olan en önemli sayıya ulaşmaları gerekir.


Join Blob Clash 3D Altın Hilesi


Önceki mizahi unsurların yanı sıra, Join Blob Clash'teki kontrol mekanizması, oyuncu aynı anda birçok blobu kontrol etse bile kolay ve pürüzsüz. Her blob ayrıca, zorluğun üstesinden gelmek için ekibin boyutunda veya odağında birçok küçük değişiklikle birlikte kesin ve ayrıntılı isabet kutularına sahiptir. 


Join Blob Clash 3D oyun indir club


Ayrıca, oyuncu, kazanma oranını artırmak veya her seviyede mümkün olan en yüksek puanı almak için mümkün olduğunca çok sayıyı korumak için tüm kadroyu mükemmel bir şekilde kontrol etmelidir.


Join Blob Clash 3D Hile Apk


Bir oyuncu, farklı denemelerde koşunun bitiş çizgisine ulaştıktan sonra, sahip oldukları tüm damlalarla bir devle karşılaşacak. Blob sayısı aynı zamanda oyuncunun yaratacağı devin boyutunu da belirleyecek ve kontrol mekanizmasını eğlence amaçlı küçük bir dövüş oyununa çevirecek. Birçok engel aynı zamanda düşman devlerini daha agresif hale getirecek ve her koşuyu eğlenceli ve kahkaha dolu hale getirecek.


Join Blob Clash 3D Apk indir


Join Blob Clash'ta blobları güzel renkler veya şapkalarla özelleştirmek, oyuncuların blobların görünümünü değiştirmesi veya daha fazla efekt eklemesi eğlencelidir. İçerideki görünümler ve tamamlayıcı renkler kitaplığı sonsuzdur ve oyuncuların seçimlerini çeşitlendirmek için her zaman etkileyici yenilikler vardır. Orada durmadan, görevleri tamamlayarak veya oyundaki özel zorlukları aşarak yeni içerik veya renkler bulabilirler.


Join Blob Clash 3D android oyun club


Oyunun en iyi yanı, seviyeler ve engeller inşa etmek için benzersiz avantajlar inşa etme ve keyfini çıkarma özgürlüğüdür. Ayrıca gizli köşelerde tuzaklar tasarlayabilir ve zekaları veya yaratıcılıklarıyla diğer oyunculara rahatsızlık verebilirler. Özel seviyelerin ayrıca genellikle normalden daha uzun tamamlanma süreleri vardır ve oyuncular entelektüel olarak birbirlerine meydan okuduklarında daha da karmaşıktır. 


Join Blob Clash 3D Apk Son Sürüm


Join Blob Clash, oynanışı her yaştan veya farklı oyuncular için kolay ve basit olduğunda eğlence ve heyecan dolu oyunlardan biridir. Bu arada, oyuncular arasındaki zorluklar veya rekabet, entelektüel olarak zorlu olduğunda herkesin birlikte iyi vakit geçirmesi için en belirgin noktadır.


Join Blob Clash 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Commando Ops APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar