The Arcana A Mystic Romance Anahtar Hileli MOD APK [v2.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Arcana A Mystic Romance Anahtar Hileli MOD APK [v2.19] 1 The Arcana A Mystic Romance Anahtar Hileli MOD APK [v2.19] 2 The Arcana A Mystic Romance Anahtar Hileli MOD APK [v2.19] 3 The Arcana A Mystic Romance Anahtar Hileli MOD APK [v2.19] 4 The Arcana A Mystic Romance Anahtar Hileli MOD APK [v2.19] 5 The Arcana A Mystic Romance Anahtar Hileli MOD APK [v2.19] 6

The Arcana A Mystic Romance Para Hileli MOD APK [2.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Simülasyon oyunlarını seviyorsanız tam size göre bir oyun.


The Arcana A Mystic Romance 2.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para
  2. Sonsuz Anahtarlar

Simülasyon oyunu şu anda takdir edilen türlerden biri olarak kabul edilebilir. Japonya'da, bu tür oyunlar için "otome oyunu" adı verilen bir konsept de vardır. Bu tür oyunlar aynı zamanda bir simülasyon türüdür, ancak romantik hikayeler olma eğilimindedir. Ve çoğu zaman, çok çarpıtılmış bir romantizmin yanı sıra gizem, büyüleyici macera da geçer. O zamandan beri, inşa ettikleri duygular daha derinleşti ve daha çok bir anime gibi.


The Arcana A Mystic Romance v2.19 MOD APK


The Arcana: A Mystic Romance , Nix Hydra'nın yayıncısının bir oyunudur. Özenle tasarlanmış, güzel bir görünüme sahip yeni nesil “otome oyunu” nu temsil eden ürünlerden biri olduğu söylenebilir. Durum aynı zamanda deneyimli yazarlar tarafından da yazılmıştır. Katılan oyuncular, kendi başlarına yazılan bir romanın tadını çıkarmak gibidir. Kararlarınızın her biri farklı sonuçlara yol açar, bu yüzden ona dikkat edin. Geleceğin nereye götüreceğini bilemeyeceksiniz.


The Arcana A Mystic Romance 2.19 Para Hile Apk 


Canlı bir çizgi roman gibi, bu yüzden her şey 2B formatında tasarlandı. Karakteriniz hafif bir korku anime tarzında olacak. Ancak erkek karakterler her zaman etkileyici ve çekici özelliklere sahiptir. Kadın figürü, Orta Doğu ve Asya kültürlerinin karışımının güzelliğine sahiptir. Fark ederseniz, Arcana, Tarot destesindeki temel kartların ortak adı anlamına gelir. Sahip olduğunuz karakterler de bu kartlar gibi gizemli bir görünüme sahip. Ve aslında, oyun da Tarot kartlarının etkisine sahip ve ana karakterin kaderi bazen kehanet yoluyla ortaya çıkıyor. Oyuncuların hikaye boyunca belirlenen ipuçlarını belirleyeceğine güvenmesi gerekecek.


The Arcana A Mystic Romance 2.19 Anahtar Hile Apk


Karaciğere giren oyuncunun çok fazla görevi yoktur, sadece kararlar verir. Ancak, oyuncuların çok fazla manipülasyon tekniğine sahip olmasını gerektirmediğinde oyunun cazibesi budur. Boğucu eylemler olmadan, üstesinden gelinemeyecek sorunlu zorluklar yoktu; sadece bir adamın ölümü etrafında dönen gizemli hikayeler. 

The Arcana: A Mystic Romance'ın sunduğu durumlar, oyuncuların bir karar vermesini gerektirecektir. Bu durumların gerçek bir çözümü yoktur, seçenekler makuldür ancak her biri farklı bir geleceğe götürür. Adamın ölümü her zaman hikayenin içeriğinde askıya alınır. Genel yaşam, aşk, kariyer ve mutluluk… Her şey bir bütün halinde birleşiyor. Oyuncular, her kararın farklı bir gelecek olması için o dünyada yaşıyor gibi hissedecekler. Acı ama burada ilginç olacak, bazen birinin size bir kart vermesi ve geleceği tahmin etmesi. Geleceğin gizemi sizi korkutuyor mu yoksa öne mi çıkıyorsunuz? Oyunda Tarot'taki 22 Major Arcana kartına karşılık gelen 22 kitap (veya bölüm) olacak. Yavaş yavaş tadını çıkarın.


The Arcana A Mystic Romance İndir (MOD, Sınırsız Para / Anahtarlar)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar