Stack Colors Para Hileli MOD APK [v3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stack Colors Para Hileli MOD APK [v3.1] 1 Stack Colors Para Hileli MOD APK [v3.1] 2 Stack Colors Para Hileli MOD APK [v3.1] 3 Stack Colors Para Hileli MOD APK [v3.1] 4 Stack Colors Para Hileli MOD APK [v3.1] 5 Stack Colors Para Hileli MOD APK [v3.1] 6

Stack Colors Para Hileli MOD APK [3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Doğru renk platformlarını hareket ettirin ve istifleyin ve sonunda tatmin edici bir şekilde büyük bir puan artışı elde etmek için onları tekmeleyin!


Stack Colors 3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Para harcandığında artar!)
  2. Sınırsız altın hilesi (Para harcandığında artar!)
Stack Colors oyununda göreviniz, renkli tuğla yığınlarını mümkün olduğunca yüksek bloklara taşımak ve istiflemektir. Ardından, olabildiğince çok puan almak için ezin. Stack Colours, Crowd City, Helix Jump, Hole.io ve Draw Climber gibi birçok ünlü oyunun geliştiricisi olan Voodoo'nun yeni bir hit oyunudur. Hala basit tarzı koruyorlar ancak kalite birinci sınıf. Stack Colors, heyecan verici ve bağımlılık yapan bir eğlence alanı yaratır. Daha basit grafikler olmadan tasarlanan, renkli tuğlaları toplamak için bir arabadan çıkan bir adamı kontrol edeceksiniz. Doğru renk tuğlayı toplamaya çalışın, tuğlaları olabildiğince yükseğe istifleyin ve tuğlaları sıçratmak için yolun sonunda ezin. Bu adımlar, oyuncunun en yüksek puanı almasına yardımcı olacaktır. Stack Colours oyununun kontrolü basittir. Tuğlaları toplarken, oyuncuların istenen renkteki tuğlaları toplamak için çöp adam karakterini kontrol etmek için parmaklarını ekranın soluna veya sağına hareket ettirmeleri gerekir. Farklı renkte bir mekana girerseniz, düzenlediğiniz tuğla yığını, arabada artık kiremit kalmayıncaya kadar kırılır, o zaman oyun biter.


Stack Colors v3.1 MOD APK


Stack Colours, yayıncı Voodoo'nun fikri bir aksiyon oyunudur ve mobil cihazlar için ücretsizdir. Oyuncunun Stack Colors'daki görevi, renkli tuğlaları mümkün olduğunca yüksek bloklar halinde hareket ettirmek ve istiflemek, ardından mümkün olduğunca çok puan almak için ezmektir. Stack Colors'da, oyuncu bir sopa adamı kontrol eder ve renkli tuğlaları toplamak için arabayı kaynatır. Doğru renkli tuğlaları toplamaya çalışın, tuğlaları olabildiğince yükseğe istifleyin ve tuğlaları sıçratmak için yolun sonunda ezin. Oyunu kontrol etmenin yolu basit. Tuğlaları toplarken istediğiniz renkte tuğlaları toplamak için stickman karakterini kontrol etmek için parmağınızı ekranın soluna ve sağına hareket ettirmeniz gerekiyor. Stack Colors, oyuncuların çok dikkatli olmasını ve mümkün olduğunca yüksek bir tuğla yığını oluşturmak için doğru rengi seçmesini gerektirir. Bir kontrol noktasından her geçtiğinizde, topladığınız tuğlaların rengi değişir. Yolun sonunda, karakterin hızlı koşmasına, ivme kazanmasına ve en güçlü kuvvetle tuğla yığınını devirmesine izin vermek için ekrana hızlıca tıklayın. Tuğlaların uçup gitmesine ve en çok puanı almasına yardımcı olacak.


Stack Colors Para Hilesi


Stack Colors burada çok sayıda yüksek bina inşa edebilir. Oyuncular farklı arka plan müziğinin keyfine varacak, aynı parçada mutlu bir şekilde çalacak ve Q sürümünün bağımsız macera tarzını hissedecek. Hiçbir hata yapmadan esnek bir şekilde meydan okumak için parmaklarınızı kullanabilirsiniz. Çılgın ve maceralı savaş görevlerinde meydan okumak için formu görün, oyun deneyiminin zorluğunu artırın ve meydan okumak için ekranı gözlemleyin. Dikkatinizi yoğunlaştırarak hızlıca farklı seviyelerden geçebilir, tüm tuzaklardan kaçınabilir ve arkadaşlarınızla savaşabilir / Birikmek için aynı rengi seçebilir, oyunun açısını ayarlayabilir ve yavaşça deneyimleyebilir ve ritmik müzikle oynayabilirsiniz. Başlamanın zorluğu nispeten basittir. Eşsiz rekorunuzu arkadaş çevrenizde paylaşın ve en yüksek puanınızı görün. Her hafta puanlarınızı görebilir, farklı onur görevlerini hissedebilir, arkadaş savaşlarıyla savaşabilir, evlere veya binalara karşı savaşmak için farklı renkteki küçük insanları kontrol edebilir ve neşeli gelişim bağlantısını deneyimleyebilirsiniz.


Stack Colors Altın Hilesi


Stack Colors, son sprinti hızlandıran ve yol boyunca blokları toplayan bir macera oyunudur. Lastik adam ciddi zorlukları ve günlük görevleri kabul eder. Başlangıç ​​noktasından itibaren derisine benzer bloklar toplar. Oyun oyuncusu, lastik adamın başarılı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Terminalde lastik adamın teninin renginin değiştiğini fark edeceksiniz. Klasik parkur yolunun kopyası kısadır. Ancak oyunun hünerli tepki yeteneğini geliştirmek için çeşitli renklerde bloklar koydu. Stack Colours, benzersiz bir istifleme küpü oyun deneyimi yaşamanıza izin veren sıradan bir oyundur. Bu oyunda, kötü adamı genellikle pistte koşan bir kötü adama dönüştürecek. Aynı rengi daha yükseğe ve daha yükseğe çıkarmak için koyacağız, böylece kötü adamınız son puan atıldığında daha yüksek bir puan alacaktır. Kolay ve eğlenceli istifleme küp oyunlarıyla, küplerinizi en yükseğe çıkarmaya devam edin.


Stack Colors Apk indir


Stack Colors, son zamanlarda popüler olan Jenga ve uçakta kaynakları toplayan Join and Conflict oyunu da dahil olmak üzere çeşitli yaygın oyunları bir araya getiriyor. En yaygın sanat malzemelerini kullanıyorlar. Üç boyutlu çöp adam şekli, hatta parkur oynanışı da buna entegre edilmiştir. Oyuncuların çeşitli renksiz kareler arasında gidip gelmeleri, mevcut araba renginin renk bloklarını toplamaları ve diğer renk bloklarının karışmasından kaçınmaları gerekir. Oyuncu renk bloklarını topladığında oluşan enkaz da oyunda gerçekçi bir şekilde sunulur. Eşsiz oyun, pürüzsüz grafikler, gerçekçi sahneler ve ince ayrıntılar, Stack Colors oyununu Google Play Store sıralamasında güçlü bir rakip haline getiriyor.


Stack Colors Hile Apk


Stack Colors oynanışı, çöp adamın hareketini ve koleksiyonunu kontrol etmek için ekranda sola ve sağa kaydırarak kaynakların toplanmasına daha meyillidir. Renk bloklarının toplanan kaynaklarını oluşturur. Her seviyede toplanan renk bloklarının renkleri Farklı. Seviyelerin artmasıyla birlikte seviyedeki renk bloklarının dağılımı da sürekli değişiyor. Farklı seviyelerde çeşitli renk bloklarını toplamak ve emmek ve çeşitli dağıtımlarda puan kazanmak için yeterli blok toplamak, oyuncular için oyun eğlencesi haline gelecektir.


Stack Colors Apk Android oyun CLUB


Stack Colors'ın resmi çok güzel. Oyunun arka planı bir degrade renk türünü benimser. Saf renk alanı, yüksek doygunluk ve zengin renk ile çeşitli renk blokları görüntüler. Her seviyede farklı renkte bir çöp adam olacak. Ve oyuncunun kontrolü altında aynı renkteki çeşitli tuğlaları toplarlar. Tüm detaylar oyuncu için daha rahat bir oyun sahnesi oluşturmaya çalışıyor. Deneyimlerimize göre, aşina olduğumuz oyun ve çok tanıdık Stack Colors şekli, oyuncunun önyargılı tuhaflığını ortadan kaldırmak için yeterlidir. Ve basit kullanım ve değiştirilebilir seviye içeriği oyunu sağlar. Zengin içerik ve değişiklikler oyun süresini uzattı. Daha sonraki dönemde arabaların çeşitli renkleri ve şekilleri tanıtıldı. Ve farklı renk ve görünümdeki çöp adam derileri, oyun süresini uzatmanın, çevresel gelişimi güçlendirmenin ve oyun gelirini artırmanın bir yolu olacak.


Stack Colors Apk oyna


Cube Surfer süper büyülü ve gündelik bir oyundur. Oyunda, esnek kontrol yöntemleriyle karakterin hareketini kontrol edebilir ve engelleri aşmak için aynı renkteki blokları toplayabilirsiniz. Her geçiş, siz sona ulaşana ve görev hedeflerini tamamlayana kadar zorluklarla doludur. Zorlukları seven oyuncular gelir ve yer alır.Her geçiş kontrol noktası için topladığınız tuğlaların rengi değişecektir. Bu nedenle, olabildiğince yüksek bir tuğla yığını oluşturmak için çok dikkatli olun ve doğru rengi seçin. Yolun sonunda, karakterin hızlı koşmasına, ivme kazanmasına ve tuğla yığınını en güçlü kuvvetle devirmesine, tuğlaların uçmasına yardım et ve en çok puanı kazanmasına izin vermek için ekrana hızlıca tıkla.Stack Colors MOD APK son derece basit ve oynaması kolaydır. Ayrıca oyunun başında anlaşılması ve öğrenmesi kolay hızlı talimatlar alacaksınız. Stresi azaltmak, yorucu bir işten sonra eğlenmek veya vakit geçirmek için bir oyun arıyorsanız, Stack Colors'ı hemen deneyin!


Stack Colors indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Paper.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar