Epic Race 3D Skin Hileli MOD APK [v2.3.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Epic Race 3D Skin Hileli MOD APK [v2.3.6] 1 Epic Race 3D Skin Hileli MOD APK [v2.3.6] 2 Epic Race 3D Skin Hileli MOD APK [v2.3.6] 3 Epic Race 3D Skin Hileli MOD APK [v2.3.6] 4 Epic Race 3D Skin Hileli MOD APK [v2.3.6] 5 Epic Race 3D Skin Hileli MOD APK [v2.3.6] 6

Epic Race 3D Skin Hileli MOD APK [2.3.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, bitiş çizgisine en hızlı şekilde koşmak ve engellere yenilmemek için operasyonlar yapacaklar.


Epic Race 3D 2.3.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Skin Hilesi. Tüm görünümlerin kilitleri açıldı

Yarış ve zorlukların üstesinden gelme konusunda tutkuluysanız, Epic Race 3D oyunu sizi üç boyutlu grafiklere sahip benzersiz bir oyun alanına götürecektir. Burada maçlara katılacak ve bitiş çizgisine olabildiğince çabuk ulaşmak için stratejiler kullanacaksınız. Rakipleriniz her zaman sizi durdurmanın bir yolunu bulacaktır, bu yüzden mücadeleyi tamamlamak ve sizi bekleyen hedefleri fethetmek için onları aşmaya çalışın.


Epic Race 3D v2.3.6 MOD APK


Epic Race 3D oyununun tanıdık geldiğini düşünüyorsanız, o zaman gerçekten de American Ninja Warrior şovunu izlemişsinizdir. Bu realite TV şovundan ilham alan oyun, oyuncuların en net şekilde hissedebilmeleri için neredeyse kesin detayları simüle etti. Oyuna başlayarak, bu parkurun arenasında duran ve önünüzde dramatik bir mücadeleye hazırlanan iki karakterden biri olacaksınız. 


Epic Race 3D Para Hilesi


Karakterinizi kontrol etmek ve hareket ettirmek için ekrandaki eylemleri kullanın. Sinyal başladığında, yüzeyi olabildiğince hızlı hareket ettirmek ve oyunun ilk aşamalarını geçmek için ekrana dokunup basılı tutacaksınız. Ayrıca oyun, önünde düzenlenen engelleri aşmak için gerekli becerilere sahip olmanızı gerektirecektir. Engelleri aşmak kolay değil, bu yüzden dikkatli olmanız veya düşmeniz gerekiyor.


Epic Race 3D apk android oyun club


Epic Race 3D size bir dizi karmaşık zorluk sunacak, bu yüzden odaklanmazsanız pistten çıkarılacaksınız ve diğer rakiplerden daha yavaş olacaksınız. Oyunun sunduğu zorluk, oyuncuya meydan okumak için çok çeşitli olacaktır. Sürekli dönen bir köprü olabilir ve geçmek istiyorsanız iyi bir denge kurmanızı gerektirir. Buna, çok hızlı hareket eden çubuklara sahip küreleri de ekleyin; bu küreler, aktif olduğu an geçerseniz ayağınızı yere vurabilir ve sizi raydan çıkarabilir. Bu yüzden engeller arasında ileri geri hareket etmek basit değil ve sadece bir dakikalık ihmalle başlangıç ​​çizgisine geri dönmeniz gerekecek. Ayrıca hızlı hareket etmezseniz diğer rakipler tarafından geçileceksiniz ve bölümlerin görevlerini tamamlayamayacaksınız.


Epic Race 3D Hile Apk


Bu, yaratıcılığa dayanan bir oyundur, bu nedenle çeviklik ve çeviklik becerileriniz bu oyunda hedefleri fethetmek için çok önemlidir. Ayrıca Epic Race 3D, engelleri düzgün bir şekilde geçmek için doğru zamanlarda hizalanmak için akıllı hareketler ve manipülasyon yoluyla zihninizi eğitmenize yardımcı olacaktır. Oyun bir dizi gizemli, eşit derecede eğlenceli mücadele içerecek, ancak yeni hedeflerin kilidini açmak için önceki seviyeleri tamamlamanız gerekiyor. Bu oyunun heyecan verici yanı, her sınıfta bir sonraki parkuru tahmin edemeyeceksiniz, ancak yine de haritanın üzerindeki bitiş çizgisine yakın olup olmadığınızı göreceksiniz. Şimdi bir şampiyon olmak için benzersiz becerilerinizi geliştirmenin zamanı geldi.


Epic Race 3D Apk indir


Bu oyun, karakterinizi süslemek için size benzersiz bir kostüm sistemi sağlayacaktır. Oyun, Spiderman, Batman dahil olmak üzere benzersiz ve yeni tarzlara sahip çeşitli kostümlerin kilidini açmanıza izin veriyor veya dilerseniz bu kostümleri giyerek ünlü bir futbolcu da olabilirsiniz. Ayrıca kıyafetler oyuncunun zevkine göre birçok farklı temaya bölünecek ve artık görünüşünüzü seçmekte özgürsünüz. Ayrıca oyunun sonundaki zafer dansları dükkanda sağlanacak ve daha mutlu bir zafer istiyorsanız, bitiş çizgisine ilk ulaşırsanız onları satın alabilir ve kullanabilirsiniz.


Epic Race 3D indir (MOD; Skin Hilesi)


Bir önceki android oyun Fill The Fridge APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar