Manor Matters Yıldız Hileli MOD APK [v3.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Manor Matters Yıldız Hileli MOD APK [v3.5.0] 1 Manor Matters Yıldız Hileli MOD APK [v3.5.0] 2 Manor Matters Yıldız Hileli MOD APK [v3.5.0] 3 Manor Matters Yıldız Hileli MOD APK [v3.5.0] 4 Manor Matters Yıldız Hileli MOD APK [v3.5.0] 5 Manor Matters Yıldız Hileli MOD APK [v3.5.0] 6

Manor Matters Yıldız Hileli MOD APK [3.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Carl ile birlikte bu heyecan verici yerin sırlarını çözün! İçeri girmeye hazır mısın?


Manor Matters 3.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi, harcama yapılırken para artar.

Gizem, her zaman birçok insanın dikkatini çeken şeylerden biridir. Sırrın keşfiyle ilgileniyorsanız, gelin Manor Matters oyununa davet ediyoruz. Oyuncular bu oyuna geldiğinde, oyuncular oyunun birçok gizemini keşfedecekler. Oyuncular şüphesiz bu oyunun oyunculara getirdiği sırlarla ilgili meraklarını giderecekler.


Manor Matters v3.5.0 MOD APK


Manor Matters oyununda, oyuna katılmak için Christopher Burke adlı bir milyarderin halefi rolünü oynayacak. Oyuncu normal bir kişidir ve Carl görünene kadar normal bir hayatın tadını çıkarır. Ortaya çıktı ve yıllardır kayıp olan Bay Christopher Burke'ün tüm servetinin varisi olduğunuzu söyledi. Christopher Burke, son macerasında ortadan kayboldu ve servetini terk etti, ancak herhangi bir akrabası yoktu. Carl - Christopher Burke'ün asistanı bir varis aramaya koyuldu ve o seni buldu. Demek, Christopher Burke'ün geride bıraktığı devasa bir malikanenin varisi oldunuz. Böylece aniden sıradan bir insandan hatırı sayılır bir servete sahip zengin bir insana dönüşürsünüz.


Manor Matters Para Hilesi


Çünkü Bay Carl sizi bulduğunda, çok zaman geçti ve miras aldığınız konak yaşanamayacak kadar yaşlandı. Oyuncu bu konakta yaşayabilmek istiyorsa, her şeyi yeniden şekillendirmek zorunda kalacak. Yani oyuncunun görevi burada kalmak için bu konağı yenilemek ve onarmaktır. Ancak bunu başarmak kolay olmayacak çünkü o kadar yaşlılar ki pek çok şey yapacaklar. Ancak oyuncu bu konuda Carl'dan yardım aldığında oyuncuların endişelenmesine gerek yok. O bilge bir kişi ve Bay Christopher Burke hakkında her şeyi bilen biri, bu yüzden bu evin tüm sırlarını bilecek.


Manor Matters Yıldız Hilesi


Bu oyunun oynaması basit ancak tamamlaması çok zor olan nesneleri bulma tarzında oluşturulmuş oyun modları var. Oyuncu ne zaman bir şey yapmak isterse, oyunun devam edebilmesi için neyi gerektirdiğini bulmalıdır. Örneğin, oyuncu konağa ilk geldiğinde kapıyı açıp içeri girmek için bir anahtara ihtiyaç duyacaktır. Bu nedenle, anahtarı bulmak için, oyuncunun nesneleri bulmak için bir mini oyunu tamamlaması gerekecektir. Oyun, eşyalar veya hayvanlar sunacak ve oyuncuların görevi tamamlamak için onları bulması gerekiyor.


Manor Matters Hile Apk


Oyuncunun yaptığı her iş, oyuncunun o işi tamamlamak için böyle bir aşamayı tamamlaması gerekecektir. Ancak oyuncuların belirli bir süre içinde bitirmeleri gerekiyor, bu yüzden oyuncu hızlı değilse kaybedecekler. Ve oyuncunun kendisini daha güvende hissetmesini sağlamak için, oyuncuya oyunu desteklemesi için oyun sağlanacaktır. Örneğin, oyuncular çaba harcamadan bir öğeyi bulabilir veya oyuncular süre sınırını artırabilir. Ayrıca, oyuncu daha emin olmak istiyorsa, nesneleri kolayca bulmak için oyunun sunduğu görüntüyü yakınlaştırabilirsiniz. Oyunda ayrıca oyuncuların keşfetmesi için birçok korkunç gizem var.


Manor Matters İndir (MOD, Sınırsız Yıldız - Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Kill Shot Bravo APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar