Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37] 1 Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37] 2 Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37] 3 Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37] 4 Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37] 5 Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37] 6

Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [37] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bugünün müttefiki ile dünün düşmanını öldürürsen, kendi gölge askerini yapabilirsin!


Shadow Knights Idle RPG 37 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi
  3. Sınırsız Ruh hilesi
  4. Sınırsız Yeniden Doğuş Taşı
  5. Sınırsız Jeton
Shadow Knights, oyunculara kendi çekiciliğini ve benzersizliğini getirecek. Bu, birçok farklı stilde ilgi çekici ve çekici olan kavurucu bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun, farklı bir karakter yaratan bağlam ve özelliklerin yakın bir kombinasyonuna sahiptir. Birinci sınıf bir maç yaratmak için takım üyelerinin arkadaşlığına sahip olmak daha ilginç olacak. Karanlığın ordusunu yenecek ve asil liderliği elinde tutacak olan sizsiniz.


Shadow Knights Idle RPG v37 MOD APK


Bu kaotik savaşta oyuncular, Shadow Knights'ın seçkin kahramanlarından birinin rolünü oynayacak. Farklı zamanlarda büyük ölçekli bir lejyon savaşı oynandı. Karanlık lordun görkemi altında kendi ordun her yeri süpürecek ve zafer kazanacak. İlk olarak, net bir savaş hedefiniz olsun. Gölge asker grubunu canlandırmalısınız çünkü savaşa hizmet etmek için etkili bir silahtır. Kendi yakın dövüşünüz için daha fazla müttefik bulun. Kullanmanız gerekiyorsa, etkili bir şekilde desteklemek için başka bir orduya liderlik edin.


Shadow Knights Idle RPG Para Hilesi


Gölge Şövalyeleri'nde savaşan birlik gruplarıyla karşılaşmamız zor olmayacak çünkü içlerinde yumuşak bir yakınsama var. Aynı savaş idealine sahip iki birlik grubu benzersiz savaşlar yarattı. Gruplarımız yakın bir şekilde birleşirse tüm düşmanlar korkar. Ve bu aynı zamanda bu savaşlarda önemli bir avantaj elde etmemizin yolu. Ordunuzu güçlendirmek için düşmanı fraksiyonumuza katılmaya ikna etmek için kendi stratejilerinizi geliştirin.


Shadow Knights Idle RPG Hile Apk


Shadow Knights bu sefer size oynamak istediğiniz rolü seçme özgürlüğü verecek. Bir isyancı liderin rolünü seçmek mümkündür veya savaşma fikrini veren kişi olarak seçilebilir. Birçok ek özel silah, oyuncuları daha mücadeleci bir ruh haline getirir. Her maçta herkesin sahip olmak istediği değerli bir eşya olacak. Kendi ordunuzun gücünü artırmak için ek birlikler de kullanırsanız bu yardımcı olacaktır. Beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız mükemmel geri çekilmeyi kullanın. Bu zafer için çabalayalım ve güçlü ordumuza zafer getirelim.


Shadow Knights Altın Hilesi


Shadow Knights Idle RPG bir otomatik savaş RPG'sidir. Düşman ne kadar güçlü olursa olsun, savaşta düşenleri kendi gölge askeriniz olarak dirilterek yenilmez olun. Bu oyunda sürekli olarak oyunu izlemenize ve genellikle düğmelere basmanıza gerek yok çünkü savaşlar tamamen kendi başlarına gerçekleşiyor. 


Shadow Knights Elmas Hilesi


Suçlarınız düşman yaratıklarını öldürür, özel becerileri etkinleştirir ve bir sonraki aşamaya giden bir portaldan geçer. Ancak, bu görevi daha hızlı tamamlamak için seviyeyi ve mevcut eserleri artırmanız ve yeni becerilerin kilidini açmanız gerekir. Diğer modlar gelecekte açılacaktır. Örneğin, kötü ejderhanın zindanını fethedin veya sonsuz zorluklarla kuleye gidin. Uygulamanın artımlı oyun mekaniği var, ancak çeşitli hizipler ve yetenek kombinasyonları sayesinde düzinelerce stratejik senaryo mümkün


Shadow Knights Ruh Hilesi


Shadow Knights Idle RPG'nin oynanışı belirli bir türe ait değil. Eşsiz savaş mekaniğine sahip RPG, strateji ve rol yapma oyunu unsurları burada mevcuttur. Oyuna başlar başlamaz, birkaç basit aşamadan geçmeniz gerekecek. Bunlar, oyun oynamanın ve kontrollerin temel inceliklerini anlamanıza yardımcı olabilecek öğreticilerdir. Oyunun neredeyse tüm görevleri, yalnızca güçlü askeri potansiyele sahip güçlü kahramanlar da dahil olmak üzere en güçlü orduyu oluşturmanız gerektiği gerçeğine dayanıyor.


Shadow Knights Jeton Hilesi


Otomatik savaş işlevinin varlığı, birçok oyuncu için çok hoş bir haber olacak. Bu sayede kullanıcılar tüm zamanlarını projeye harcamak zorunda kalmazlar. Siz yokken, savaşçılar çeşitli rakiplerle veya eğitimlerle savaşlar yapabilecekler. Tüm eylemleri için, oyuna girdiğinizde boyutu bazen çok hoş olan bir ödül alacaksınız. Benzer birçok projede böyle bir otomatik dövüş seçeneği yoktur ve bu nedenle oyuncular projeye giremedikleri zaman hiçbir şey almazlar. Neyse ki, ödüller sadece burada yokluğunda artacak.


Shadow Knights Idle RPG indir (MOD, Sınırsız Ruh / Altın / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun JustFall.LOL APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar