Crab War inci Hileli MOD APK [v3.51.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Crab War inci Hileli MOD APK [v3.51.2] 1 Crab War inci Hileli MOD APK [v3.51.2] 2 Crab War inci Hileli MOD APK [v3.51.2] 3 Crab War inci Hileli MOD APK [v3.51.2] 4 Crab War inci Hileli MOD APK [v3.51.2] 5 Crab War inci Hileli MOD APK [v3.51.2] 6

Crab War inci Hileli MOD APK [3.51.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dev sürüngenler topraklarını işgal etti ve yengeçleri yeraltına sürdüler.


Crab War 3.51.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. İnci hilesi (sağ üst köşedeki menüye tıklayın Takip edin, bir sürü inci alabilirsiniz!)
Piyasada bu tür birçok oyun olduğu zaman dövüş aksiyon oyunları oyunculara çok aşinadır. İnsanlar ve insanlar veya canavarlar arasındaki dövüş oyunları, piyasada oyuncuların deneyimleyeceği çok şey var. Ancak oyuncu tuhaf bir şey isterse, Crab War  oyunu onu getiren bir oyundur. Artık tipik bir savaş değil, bu sefer oyuncular deniz canlılarına ve özellikle yengeçlere şahit olacaklar. Büyüleyici savaşlar oyuncuyu bekliyor, hiçbir oyunun oyuncuya getiremeyeceği bir şey.


Crab War v3.51.2 MOD APK


Crab War konusu, uzun zaman önce, yengeçler yeri işgal eden hayvanlardı ve orada nesiller boyu barış içinde yaşadılar. Ama bir gün yeni bir yaratık geldi ve bu toprakları çalmak için yengece saldırdı. Yengeç eti yerler ve yengeçlerin yeni bir yaşam bulmak için yeraltına inmesine neden olurlar. Ancak zamanla yengeç, radyoaktif gücü yanlışlıkla sihirli güç kristalinden emdi. Bu kristal, yengeçlere bu sürüngenlerle savaşmaları ve eskiden kendilerine ait olanları geri kazanmaları için yeni güçler verir.


Crab War inci Hile Apk


Diğer oyunların aksine, oyuncuların dövüşmek için karakterlerini kontrol etmesi gerekir; Bu oyunda, oyuncuların yalnızca ekrana dokunması gerekir. Bir oyuncunun yapması gereken tek şey ekrana dokunarak yengeçleri düşmana saldırmaya çağırmaktır. Ne kadar hızlı dokunduğunuzda, o kadar çok yengeç saldırıyor ve düşmanı hızla alt ediyormuş gibi görünür. Oyuncunun düşmanı sürekli görünecek ve oyuncunun düşmana saldırmak için sürekli dokunması gerekecek ve oyun ancak oyuncu oyundan çıktığında sona erecektir.


Crab war hile apk


Daha fazla aşama geçtikçe, sürüngenler daha fazla güce sahip olacak ve oyuncunun seslendiği yengeç savaşçılarını yemek için daha kolay olacaktır. Bu yüzden oyuncuların düşmanı yok edebilmeleri için yengecin gücünü yükseltmeleri gerekiyor. Ayrıca, oyuncu belirli bir seviyeye ulaştığında yeni yengeçlerin kilidi açılacak ve çok daha yüksek bir güce sahip olacaklar.


Crab War İndir (MOD, Sonsuz İnci Hilesi)


Bir önceki android oyun Walking Zombie 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar