Bike Jump Para Hileli MOD APK [v1.3.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bike Jump Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 1 Bike Jump Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 2 Bike Jump Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 3 Bike Jump Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 4 Bike Jump Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 5 Bike Jump Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 6

Bike Jump Para Hileli MOD APK [1.3.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyundaki amaç olabildiğince uzağa ulaşmaktır.


Bike Jump 1.3.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi (Para harcandığında artar)
  2. Sınırsız para hilesi (Para harcandığında artar)
Bike Jump - asıl görevi atlamalar, dublörler ve culbits yaparken hem insan yapımı hem de doğal karmaşık rotaların üstesinden gelmek olan oldukça popüler bir spor. Bike Jump bir atari kros simülatörüdür, ancak yaratıcıları oyunu biraz daha kolaylaştırdı ve sonunda muhteşem sıçramalar yapmanız gerekiyor. Çok çeşitli iki tekerlekli ekipman, etkileyici bir numara cephaneliği ve çok sayıda konum ve kayak atlayışı ile tam potansiyelinize ulaşabileceksiniz. 


Bike Jump v1.3.2 MOD APK


Bike Jump - oyuncunun motosikletlerde aşırı zıplamalar yapması gereken bir arcade yarış oyunu. İyi hızlanma ve iki tekerlekli demir atın yetkin yönetimi ile, kullanıcının mümkün olduğunca uzağa atlamalar yapması gerekecektir. Her hareketten sonra bisikletin sürücüsü üzerinden uçuşa devam edebilecek. Dalış faaliyetlerinde elde edilen iyi sonuçlar, bisiklet ve yeni araçlar için üç tür yükseltme satın almaya yardımcı olacaktır.


Bike Jump Altın Hilesi


En çılgın bisiklet dublör sürücüsü olmaya hazır mısınız? Muhteşem yüksek rampadan aşağı in ve olabildiğince hızlı uç! Hepsi bu kadar da değil - atladıktan sonra bisikletten inin ve jetpack'inizle uçmaya devam edin. 


Bike Jump Para Hilesi


BoomBit Games stüdyosu, bizi bir motosikletin gazını yükseltmeye ve mümkün olduğunca uzağa uçmak için hız kazanırken korkutucu rampalardan aşağı kaymaya davet ediyor . Yere düşmeden ne kadar ilerleyeceğiz? Bike Jump, havada uçmak için bisiklete binebileceğimiz muhteşem bir arcade oyunudur. 


Bike Jump Hile


Oyunların mekaniği oldukça basit. Başlamak için ekrana dokunmanız ve parmağınızı gaz kelebeği gibi basılı tutmanız yeterlidir. Bisikletimiz neredeyse dikey bir rampadan aşağı inerken hızlanacaktır. Amaç olabildiğince uzağa ulaşmaktır (etabın sonunda hedefe). Bunu yapmak için, uygun gördüğümüzde havada bisikletten inip jetpack'imiz ile uçmaya devam edebiliriz.


Bike Jump Apk hile


Elde ettiğimiz para ile, bisikletin motoru, jetpack ve oynamıyorken kazandığımız paralar için yükseltmeler satın alabiliriz . Daha iyi ekipmanla daha ileri gidebiliriz ve hedefe vardığımızda bir sonraki aşamaya geçebiliriz. Bu oldukça güzel bir teklif içeren bir oyundur, ancak çok eğlencelidir. Ek olarak, 3D grafikleri, gerçekçi fiziği ve ses efektleri (film müziği yok) harika ve çok güzel bir deneyim sağlıyor.


Bike Jump Apk indir


Bike Jump, bir motosiklete oturup cüretkar bir tarzda kullanacağınız bir oyundur. Yarışı birinci bitirmek önemli değildir, ancak yeni oyunla ilk 1 milyon kullanıcıya hızla ulaştı. Motoru çalıştırıp, olabildiğince hızlı bir şekilde gaz verin ve ileriye doğru acele edin. Karakter bir kaza yapıp düşecek, ancak ne kadar uzağa yuvarlanırsanız, puanınız o kadar yüksek olacaktır. Aslında, Bike Jump basit bir oyun tarzıdır, her seviye hızlıdır, meşgul oyuncular için uygundur. Çılgın sürüş oyunlarında sadece birkaç dakikalık boş zamanınız olsa bile eğlenebilirsiniz. Hiç kimse bu kadar yüksek bir uçuştan sağ çıkamaz.


Bike Jump indirin (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Grand Prix Story 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar