Ninja Arashi 2 Para Hileli MOD APK [v1.3]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Ninja Arashi 2 Para Hileli MOD APK [v1.3] 1 Ninja Arashi 2 Para Hileli MOD APK [v1.3] 2 Ninja Arashi 2 Para Hileli MOD APK [v1.3] 3 Ninja Arashi 2 Para Hileli MOD APK [v1.3] 4 Ninja Arashi 2 Para Hileli MOD APK [v1.3] 5 Ninja Arashi 2 Para Hileli MOD APK [v1.3] 6

Ninja Arashi 2 Para Hileli MOD APK [1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. RPG öğeleri, ninja becerilerinizi geliştirmenize ve oyun mekaniğinin derinliklerinde kalmanıza izin verir.


Ninja Arashi 2 1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız elmas hilesi
  3. Tüm öğeler satın alındı ve reklamlar kapatıldı.

Ninja Arashi 2'de, bir kez daha Dosu adlı zalim bir iblisin yarattığı buz hapishanesinden kaçmayı başaran Arashi adlı cesur bir kahramanın rolünü oynayacaksınız. Ancak Arashi'nin suçluyla ödeşme arzusu onu, 80 muhteşem sahneden oluşan 4 hikaye bölümü, düşmanlarla ve ölümcül patronlarla epik yüzleşmeler, tuzakları, engelleri ve beklenmedik olayları aşan tehlikeli bir maceraya katılmaya teşvik ediyor.


Ninja Arashi 2 v1.3 MOD APK


Oyunun bu bölümünde, ayrıntılı ve geliştirilmiş mekanikler, yakın dövüş silahlarını kullanma yeteneği, yetenek ağacını geliştirmek için yeni bir sistem, bir eserler sistemi ve rahat kontroller bulacaksınız. Ninja Arashi 2'de çarpıcı grafikler ve atmosferik mekanlar sizi bekliyor, kahramana maceralarında yardım etmeye hazır mısınız? Ninja Arashi 2, ilginç bir hikaye ve destansı bir dövüşle renklendirilmiş RPG, platform ve arcade aksiyon mekaniklerini akıllıca bir araya getiriyor.


Ninja Arashi 2 1.3 Para Hile Apk


Ninja Arashi 2, klasik ilk oyun geleneğini sürdürüyor. Bu ikinci bölümde, acımasız Dosu tarafından bir kez daha hapse atılan Arashi rolünü bir kez daha oynuyorsunuz. Ancak ilk oyunda olduğu gibi, büyük bir fark var Snake bir kez daha geçmişindeki şeytanlarla uğraşmakla meşgul. Buna ek olarak, Ninja'yı avlayan ve öldüren kadim kötü bir gücün yeniden dirilişiyle de uğraşması gerekiyor. Arashi, günü kurtarmanın tek yolunun gizemli Usta Kintaro'yu ve yeni yaptığı Ninja silahlarını kullanmak olduğunu keşfeder. Hikaye hızlı hareket eder ve yan görevler veya alt konularla karıştırılmak yerine zihninizi elinizin altında tutar. Kısacası, daha aksiyon dolu.


Ninja Arashi 2 1.3 Elmas Hile Apk


İlk oyunda olduğu gibi, ana hikaye Ninja'nın kaçtığı bir hapishane kaçışının etrafında dönüyor. Ancak, Snake Ninja ile ilgili bir şeylerin büyük ölçüde farklı olduğunu fark ettiğinde farklılıklar ortaya çıkmaya başlar. Birincisi, artık ticari markası olan siyah cüppesinde değil. Bunun yerine, her yerinde koyu kırmızı lekeler olan mavi giyinmiş. Diğer değişiklik ise daha agresif hale gelmesi. Önceleri çok pasif ve metodik biriydi; gereksiz şiddetten kaçındı ve yalnızca gerektiğinde savaştı. Ancak Ninja Arashi II'de bunun her zaman böyle olmadığını göreceksiniz. Bu Ninja çok daha agresif ve kibirli. Bu değişiklik ona bir avantaj sağlar ve düşmanlarını kolayca alt etmesine izin verir. Ressamlar olarak bilinen şinobilerden oluşan kendi ordusu bile var.


Ninja Arashi 2 Hile Apk


İlk oyunun aksine, Ninja Arashi II'de artık üç farklı karakter türü var. Usta, Dahi ve Ninja var. Tabii ki Ninja her zaman gölgeyi temsil eden siyah renkte tasvir edilmiştir. Her karakter bu üç sınıftan birine ait olduğu için isimler kendi kendini açıklamaktadır. Her karakterin sınıfının yanı sıra, her karakter benzersiz bir Ninja Arashi II silah seti ile donatılmıştır. Bu oyundaki Ninja silahları gerçek dünya savaş araçlarına dönüştü. Örneğin, saldırmak için ellerini kullanmak yerine çeşitli fırlatma silahları ve hatta patlayıcılar kullanabilirler. Bu Ninja silahlarının birçok kullanımı vardır. En yararlı kullanımlardan biri, rakiplerinizi onlara doğru bir şekilde vurmanız için yeterince uzun süre dikkatini dağıtmaktır.


Ninja Arashi 2 hile indir


Ninja Arashi 2'nin en büyük unsurlarından biri eşya sistemidir. İlk oyunun aksine, artık oyunda seçim yapabileceğiniz yüzden fazla öğe var. Bu eşyalar, toplar ve ağlar gibi tipik eşyalardan, kullanıcının özel saldırılar yapmasına izin veren ve aynı zamanda bir eşya olarak kullanılan 'Fury' gibi nadir eşyalara kadar her türden gelir. Ancak bu sistemin bazı dezavantajları vardır. Her karakterin harekete geçmeden önce on öğe donatması gerektiğinden, oyunlar yeterli zamana veya öğe enerjisine sahip olmadan oynamak için daha hantal hale gelir.


Ninja Arashi 2 2021 APK


Bu olumsuzluklara rağmen, Ninja Arashi II, birçok kişi tarafından hala serinin en iyi versiyonu olarak görülüyor. Grafikler büyük ölçüde iyileştirildi ve oyun mekaniği çok daha parlak bir deneyim sunmak için elden geçirildi. Ek olarak, bu oyun öncekilerden çok daha ucuzdur. Kötü bir satın alma değil; aslında, şiddetle tavsiye ettiğim biri. Kesinlikle tavsiye ederim, özellikle iyi bir nostalji dozu ve gizli nesne oyunu arıyorsanız. Gizemi çözmenin amaç olduğu çoğu gizli nesne oyununun aksine, Ninja Arashi II'de gizemi çözdüğünüzde ve sahibinin kim olduğunu anladığınızda gerçek bir başarı duygusu var. Oyundaki her aşama, önceden belirlenmiş birkaç görevden oluşur ve hikayede ilerlemek için bunları tamamlamanız gerekir. Ancak serinin ilk oyununda olduğu gibi düşünmeden herhangi bir görevi yerine getirmek zorunda değilsiniz. Aslında, gerçekten ilgilendikleriniz üzerinde daha fazla zaman geçirmek için bir dizi seviyeyi atlayabilirsiniz. Oyun, siz ilerledikçe yeni aşamalar ekleyerek ilerler, bu nedenle etrafa dağılmış bir avuç kilidi açılabilir olsa bile, oyun asla sıkıcı veya sıkıcı olmaz. Aynı anda hem heyecan verici hem de bağımlılık yapıyor.


Ninja Arashi 2 APK Son Sürüm indir


Oyunun bir diğer harika özelliği de müzik kullanması. VCR'nizle eski tarz Japon anime müziklerinden hoşlanıyorsanız, bunu oynamayı seveceksiniz. O rahatlatıcı, yavaş ve hipnotik sese sahiptir ki, yardım edemeyeceğiniz ama içine düşersiniz. Samurai Champloo'nun bir bölümünü izlememiş olsanız bile, muhtemelen bu dizinin en azından birkaç bölümünü yakaladınız. Hep aynı gizem ve entrika duygusuna sahipler. Oyunun konseptine ve hikayesine mükemmel bir şekilde uyuyor. Ninja Arashi 2 serisindeki ilk oyunu sevdiyseniz, buna da bayılacaksınız. Beklediğiniz aynı klasik, iyi yapılmış oynanışı sağlarken formüle biraz da özel bir şey ekler. Görseller birinci sınıf ve hikaye bugün hala oyun çıktığında olduğu kadar sürükleyici. Bu oyunu çıktığında oynama imkanınız olduysa sağladığı keyif için kesinlikle indirmelisiniz.


Ninja Arashi 2 indir (MOD, Elmas Hilesi / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hunting Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar