Car Safety Check Para Hileli MOD APK [v1.5.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Safety Check Para Hileli MOD APK [v1.5.11] 1 Car Safety Check Para Hileli MOD APK [v1.5.11] 2 Car Safety Check Para Hileli MOD APK [v1.5.11] 3 Car Safety Check Para Hileli MOD APK [v1.5.11] 4 Car Safety Check Para Hileli MOD APK [v1.5.11] 5 Car Safety Check Para Hileli MOD APK [v1.5.11] 6

Car Safety Check Para Hileli MOD APK [1.5.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun arabaların gücünü kontrol edeceği, minimalist grafiklere sahip bir araba arcade oyunudur


Car Safety Check 1.5.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi (Harcadıkça artar)
  2. Reklamsız
Android cihazlar için size saatlerce eğlence verecek ve gereksiz stresten kurtulmanıza yardımcı olacak renkli ve çok eğlenceli bir oyun. Bu arcade simülatöründe, bir arabanın direksiyonuna geçme ve ardından devasa boyutlarda bir sapan üzerinde bir engele fırlatma fırsatına sahip olacaksınız, araba ne kadar uzağa uçarsa ve hasar ne kadar önemliyse, o kadar fazla bonus puan alırsınız. teslim almak. 


Car Safety Check v1.5.11 MOD APK


Oyunda ilerledikçe, yeni arabalara ve parçalara erişimin kilidini açabilir ve sapanın gücünü artırabilirsiniz. Ayrıca Car Safety Check size arabalarla çok sayıda farklı mini oyun, özelliklerinde özelliklere sahip benzersiz ve taklit edilemez bir araç yaratmanıza izin veren farklı modifikasyonlar ve sizi oyunun içine çekecek tamamen çılgın bir oyun sunacak.


Car Safety Check Para Hilesi


Ayrıntılı grafikler, gerçekçi kontrol ve araba hasarı, kullanıcı dostu arayüz ve birçok ilginç içerik - bunların hepsini Araba Güvenliği Kontrolü'nde bulacaksınız. Car Safety Check, herhangi bir arabayı ne kadar sert parçalayabilirsiniz? Araba ile sapanı çekip belirli bir anda serbest bırakarak bölümleri farklı haritalar ve engellerle tamamlayın. Ne kadar çok parça kırılırsa o kadar iyi. Özellikle ulaşım, vurduğunuz sayılardaki parayı ikiye katlayan bonus hatlarına uçacaksa iyi. Para için araba parçaları satın alın ve sonra onlardan alışılmadık bir şey yaratın. Ayrıca sapan esnemesini iyileştirebilir ve bonus miktarını artırabilirsiniz. Sadece binek otomobilleri değil aynı zamanda tankları, uçakları vb. de satın alabilirsiniz.


Car Safety Check APK hile


Car Safety Check, oyuncunun arabaların gücünü kontrol edeceği, minimalist grafiklere sahip bir araba arcade oyunudur. Devasa bir sapan ve özel hızlanma araçları yardımıyla, kullanıcı arabaları engellerin ve diğer arabaların içine gönderecek. Başarılı bir fırlatma, katedilen belirli bir mesafe, alınan hasar ve çılgın numaralar puan kazanmanızı sağlayacaktır. Kazanılan puanlar, sapan için yükseltmelerin yanı sıra, onlar için parçalar içeren yeni arabalar ve kamyonlar satın almaya gidecek.


Car Safety Check apk indir


Sigortalı yepyeni bir araç satın almadan önce araç güvenliği en önemli şeydir. Şirket ayrıca, ilgili sahiplerine teslim etmeden önce aracın güvenli bir şekilde test edildiğinden emin olun. Bu nedenle güvenlik, üreticilerin üretim hatlarında yolcunun korunması açısından herhangi bir hata olmamasını sağlar. 


Car Safety Check hile nasıl yapılır


Aptalca bir imalat hatası nedeniyle bir kaza sonucu meydana gelen hasardan kimse sorumlu olmak istemez. İşte arabaları yok etmenize ve şirketin kontrol etmek için düzenlediği yıkımın tadını çıkarmanıza yardımcı olabilecek harika bir oyun. Maksimum ödülü almak ve yeni seviyelerin kilidini açmak için arabayı parçalayın. Arabanız için yeni parçaların kilidini açabilirsiniz: ön ve arka yarı, tekerlekler… Tüm parçaları karıştır, çılgın bir şey yap! Sapanla nişan al ve fırlat. Daha fazla ödül için sapan ve gövde fiyatını yükseltin.


Car Safety Check indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dune APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar