Idle Army Base Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v2.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Army Base Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v2.1.0] 1 Idle Army Base Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v2.1.0] 2 Idle Army Base Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v2.1.0] 3 Idle Army Base Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v2.1.0] 4 Idle Army Base Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v2.1.0] 5

Idle Army Base Tycoon Game Para Hileli MOD APK [2.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir ordu generali olun ve ordu temel oyununuzu bir kodaman gibi yöneterek birliklerinizden kâr edin.


Idle Army Base Tycoon Game 2.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Yükseltme hilesi
  2. Ücretsiz Satın Alma hilesi
Orduyu yönetmek, bölgeyi genişletmek, askerleri eğitmek, motorlu silahları geliştirmek,… yoğun bir ordu üssünde yapılacak çok şey. Bunları deneyimlemek ister misiniz? Öyleyse "Idle Army Base" oyununa katılın ve kendi askeri üssünüzü inşa etmeye başlayın. Bu oyunla ilgili heyecan verici olan şey, Idle türüne ait olmasıdır, bu da siz yokken sizin için otomatik olarak yöneteceği anlamına gelir. Idle mekanizması nedeniyle, oyuncuların bunda yapması gereken tek şey, her şeyi yükseltmek, kilidini açmak ve genişletmektir. 


Idle Army Base Tycoon Game v2.1.0 MOD APK


Bir işgücü olarak ve her tabanda en önemli şey, ne kadar çok üye olursa, taban o kadar güçlüdür. Sadece bu değil, eğitim zamanına göre, iyi bir tavır ve başarıya sahip herhangi bir çaylak derhal terfi ettirilecek ve üst düzey eğitim süreçlerine ilerletilecektir. Bu oyunda, çaylak otomatik olarak Otobüs Durağı'na kaydolacak, oyunun başlaması çok yavaş, ancak kısa bir süre sonra meşgul ve meşgul olacak.


Idle Army Base Tycoon Game 2.1.0 Para Hile Apk


Asker alma yeri olarak askeri üssün de önemli bir yeri. Her dönem, oyunculara askere alınacak miktarı verecektir. Oyuncu kayıt hızını ve çaylak sayısını artırmak istiyorsa, otobüs istasyonunu yükseltmelidir. Küçük bir başlangıç ​​finansmanı ile oyuncular, Otobüs Frekansı (yeni başlayanların kaydolma süresi), Otobüs Koltuğu (otobüs her geldiğinde yeni üye sayısı) gibi Otobüs Durağı için gerekli olan şeyleri güncellemek zorunda kalacaklar. Yükseltmelerin limiti yoktur ve oyuncuların parası olduğu sürece istedikleri kadar yükseltme yapabilirler.


Idle Army Base Apk Oyun İndir Club


Idle Army Base oyununa çaylak geldikten sonra, üniforma ve kişisel eşyalarını almak için kapıda bir süre beklemeleri gerekir. Başka bir deyişle, çaylak üsse girmek için bu yerden geçmek zorundadır. Üniforma ve ekipman sağlama sürecini tamamlama zamanı 12'lerde başlar. İyileştirmelerle tedarik süresi kısaltılabilir. Yalnızca bir bağlantı noktasından başlayarak, ancak daha sonra, oyuncu çaylakları daha yüksek bir hızda dolaştırabilmek için 8 adede kadar bağlantı noktası açabilir.


Idle Army Base Yıldız Hilesi


Bu, üssün gelir elde edebileceği en önemli yerlerden biridir. Çalışma şekli çok basit; çaylak pratik yapmak için buraya gelir ve içeri girmek için para ödemek zorundadır. Yeni işe alınanların eğitime katılma sınırı, her yükseltmeden sonra sürekli olarak artırılacaktır. Başka bir deyişle, oyuncu antrenman alanını yükseltmeye odaklanırsa, gelir oranı daha yüksek olacaktır.


Idle Army Base Hile Apk


Yukarıdakiler, oyuncuların askeri bölge yönetimi çalışmalarına başladıktan sonra aldıkları temel şeylerden biridir. Daha sonra oyuncular, acemileri eğitmek ve eğitmek için bir dizi yeni alanın kilidi açılacak. Bir ordu yalnızca bir alanla sınırlı değildir ve bu, ordunun genel gücünü artırmak için oyuncuların kilidini açması gereken birçok farklı bölüm olacağı anlamına gelir. Ayrıca motorlu silahları saklamak ve depolamak için tesisler de içerecekler, bu nedenle üssü inşa etmek ve genişletmek bir zorunluluktur.


Idle Army Base Upgrade Hilesi


Sadece ordudaki birçok şeye maruz kalmayacaksınız, aynı zamanda oyuncular da gerçek bir ordunun nasıl çalıştığını anlayacaklar. Oyuncu daha sonra gerçek hayatta askerlikle ilgili herhangi bir faaliyete katılırsa, bu oyun uygulamak için mükemmel bir örnek olacaktır.


Idle Army Base İndirin (MOD, Ücretsiz Yükseltme Hilesi)


Bir önceki android oyun Rysen Dawn APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar