Farm City Farming and City Building Para Hileli MOD APK [v2.9.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Farm City Farming and City Building Para Hileli MOD APK [v2.9.13] 1 Farm City Farming and City Building Para Hileli MOD APK [v2.9.13] 2 Farm City Farming and City Building Para Hileli MOD APK [v2.9.13] 3 Farm City Farming and City Building Para Hileli MOD APK [v2.9.13] 4 Farm City Farming and City Building Para Hileli MOD APK [v2.9.13] 5 Farm City Farming and City Building Para Hileli MOD APK [v2.9.13] 6

Farm City Farming and City Building Para Hileli MOD APK [2.9.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehir kurma ve çiftlik oyunları dünyasına yeni bir soluk getiriyor!


Farm City 2.9.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Oyun, hem çiftliğin huzurunu hem de yakındaki kasabanın gürültüsünü yaşamanıza izin veriyor. Çeşitli ama çarpıcı tasarım stilleri herkesi büyüler ve hayal gücünüzü kullanarak kendi çiftliğinizi ve köyünüzü yaratırsınız. Oynanış hafif ve kolaydır, ancak zamanı, ekipmanı ve makineleri yönetmek öyle değildir. Farm City'e bir kez katıldığınızda, oyunun çekiciliği ayrılmanızı engellediği için ayrılmanız imkansız. Sonuç olarak becerileriniz de artar.


Farm City v2.9.13 MOD APK


Farm City'e gelen oyuncuların daha fazla ürün yaratmak için verimli çiftçilik ve inşaat faaliyetlerine katılmaları gerekiyor. Verimli toprak ve mükemmel iklim koşulları, ekiminizin sorunsuz bir şekilde büyümesine yardımcı olur. Ancak, oynamaya ilk başladığınızda sadece belirli mahsulleri yetiştirebilirsiniz, ancak şehir geliştikçe daha fazla bitki ve hayvan çeşidi vardır. Ayrıca tarım alanınız da buna bağlı olarak artar.


Farm City Para Hilesi


Oyuncular, çiftçilik ve hayvancılıktan bu faaliyetler tarafından yaratılan birçok ürünü toplayacak ve bunlardan para kazanacak. Bu ürünler fabrikalara getirilecek ve buradaki insanlar için gerekli mal ve ihtiyaçlar üretilecek. Ayrıca bu ürünlerin bir kısmı hammadde oluşturacak ve birbirleriyle satacak veya değiş tokuş yapacaktır. Yaratılan tüm bu mallar, burada yaşayan insanların ihtiyaçlarına hizmet etmek için takas edilebilir veya takas edilebilir.


Farm City APK Dayı


Sayısız güzel ve özgün tasarım ile oyuncular kendilerine en uygun ve tatmin edici çizimi seçme hakkına sahiptir. Bir illüstrasyon seçtikten sonra, benzersiz binalar inşa etmeye başlamanız ve güzel bir çiftlik inşa etmeniz gerekiyor. 


Farm City android oyun Club


Yapılar basit ve normal, ancak daha kısa sürede tamamlanabilmeleri için zamanınızı iyi yönetmelisiniz. Bu sayede ayrıca bazı faydalı deneyimler öğrenir ve becerilerinizi geliştirirsiniz.Farm City'deki her iş zamanlıdır ve göreviniz verilen süre içinde bunları tamamlamaktır. 


Farm City Apk Oyun İndir Club


Zamanın geçmesine izin verirseniz, ödülü alamayacaksınız ve hatta baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Her binanın tamamlanması belirli bir süre alacaktır, ancak oyuncu oyun içinde not alarak inşaatı hızlandırabilir. 


Farm city apk uptodown


Binaları zamanında veya verilen süreden daha hızlı tamamlamak, size görevi tamamlama sürecinde büyük motivasyon sağlayacak küçük hediyelerle birlikte deneyim puanları kazandıracaktır. Farm City, karakterlerine daha iyi hizmet verebilmek için sizin için gereksinimlerinin istatistiksel bir haritasını oluşturdu. 


Farm City apk hile


Buradaki sakinlerin istatistiklerini ve eşya gereksinimlerini bulmak için haritayı takip edeceksiniz. Oyuncular, kolaydan zora kadar sayısız seviyeyi deneyimler ve heyecan verici ve eğlenceli anlar getirir. Ayrıca benzersiz hayvan koleksiyonları ve doğal fenomenler de oluşturabilirsiniz.


Farm City apk indir


Oyuncular, basit oyun, çekici ve ilgi çekici görevlerle Farm City'ye katılmanın keyfini çıkaracaklar. Güzel grafikler ve son derece yüksek kaliteli ses ile harika, pürüzsüz bir oyun yaşayacaksınız. Keskin, derinlemesine görüntülerle şehri keşfetme ve şehir hakkında daha fazla bilgi edinme deneyimini geliştirin. Bu oyun sayesinde problem çözme, ince motor becerileri gibi bazı becerileri de geliştiriyorsunuz.


Farm City indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Burning Sky Aircraft Combat APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar