War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi Para Hileli MOD APK [v0.40.08]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi Para Hileli MOD APK [v0.40.08] 1 War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi Para Hileli MOD APK [v0.40.08] 2 War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi Para Hileli MOD APK [v0.40.08] 3 War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi Para Hileli MOD APK [v0.40.08] 4 War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi Para Hileli MOD APK [v0.40.08] 5 War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi Para Hileli MOD APK [v0.40.08] 6

War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi Para Hileli MOD APK [0.40.08] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kurtulanları kurtarmak ve başkalarına karşı savaşmak için War of Rafts'ı indirin! Eğlenmek için bugün olabildiğince çok insan toplayın!


War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi 0.40.08 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi. Not: Aşama eğitimini tamamlamanız gerekiyor, ardından yüksek parayı ödüllendiren bir reklam videosu göreceksiniz. yüksek nakit ödül almak için lütfen buna tıklayın ve tamamını izleyin
IO oyunlarını hiç duydunuz mu? Bunlar, kendi türleri olan çok oyunculu oyunlardır ve oynaması hafif ama eğlenceli bir oyundur. Bunların altındaki en popüler oyunlar Slither.io, Agar.io, Hole.io ve çok daha fazlası! Bugün, battle royale oyunları kadar aksiyon dolu olmayan ancak yine de eğlenceli olan çok sayıda eğlenceli çok oyunculu oyunu oynayabilirsiniz. War of Rafts'da denizde eşsiz bir savaş deneyimi yaşarsınız!


War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi v0.40.08 MOD APK


War of Rafts Bu eğlenceli battle royale oyununda, sırayla sizin askeriniz olacak tüm denizlerde hayatta kalanları toplayacaksınız. Açıkçası, ne kadar çok kurtulan kurtarırsanız, ordunuzun sayısı kadar salınız da o kadar büyük olacaktır. Dahası, şanslıysanız savunma kuleleri de alabilirsiniz. Diğer sallara karşı savaşmak, ödüllerin yanı sıra puanlar da kazanmanızı sağlayacaktır. Salınızı özelleştirmek için bugün ne kadar hayatta kalabileceğinizi görün! Çok oyunculu oyunlar günümüzde bir gereklilik olarak ortaya çıkmıştır. Pandemiyi atlattıkça, insanlar bağlantılara daha fazla özlem duyuyor gibi görünüyor. Bu nedenle, çok oyunculu oyunlar aylar boyunca indirmelerin yanı sıra sayı olarak da fırladı. Ancak bugün, kelimenin tam anlamıyla dalga yaratan bir IO oyununa bir göz atacağız! Bu oyuna War of Rafts denir ve sulara dayalı bir battle royale oyunu.


War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi Para Hilesi


Burada, zaman geçtikçe daha fazla insanla daha büyük bir sal inşa etmeye çalışacaksınız. Slither.io'ya benzer, ancak tek fark, burada sallar inşa edecek olmanızdır. İlk başta, gemide sadece bir kişinin bulunduğu küçük bir kare sal ile başlayacaksınız. Bölgede dolaşırken, ordunuza ekleyebileceğiniz hayatta kalanlar bulacaksınız. Ardından, sizden daha az personeli olan başkalarıyla savaşabilirsiniz, böylece salınızın boyutunu artırabilirsiniz!


War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi Altın Hilesi


Burada, başkalarıyla savaşmanıza yardımcı olmak için hayatta kalanları ve hatta savunma kulelerini toplamaktan keyif alacaksınız. Bu, suları geçmenin keyfini çıkaracağınız günümüzde tadını çıkarabileceğiniz nihai çok oyunculu oyundur. Bu, saldırı ve savunma güçlerinizi artırmanıza izin veren oldukça benzersiz bir oyundur.Hayatta kalmak istiyorsanız sallar çok önemlidir. War of Rafts'da, bugün sularda gezinmenin birincil yolları bunlar. Çok oyunculu oyunların sayısının ve oyuncu sayısının her yıl artması sürpriz değil. Bugün, sunucularda milyonlarca oyuncuyla bir tanesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak War of Rafts'ta, strateji ve refleks savaşının keyfine varacaksınız. Bu battle royale oyununda, denizdeki çeşitli insanları kurtararak salınızı ve sayınızı artırmaya çalışacaksınız. Ardından, bugün ödül kazanmak için diğer sallarla savaşacaksınız!


War of Rafts Hile Apk indir


Bunun yanı sıra, diğer düşmanları ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak alev silahları ve hatta savunma kuleleri bile alabilirsiniz. Bu, sizi gerçek zamanlı olarak diğer gerçek oyuncularla buluşturan eğlenceli bir oyundur. Bu nedenle, salınızı olabildiğince büyük yapmaktan zevk alacaksınız, böylece birçok başka oyuncuyla savaşabilirsiniz. Bugün yeni rekorlar kırın ve daha eğlenceli deneyimler için sallarınızın rengini özelleştirin. IO oyunlarını seviyorsanız, bu çok basit!


War of Rafts Sal Hilesi


Bu oyunda, yardımınızı isteyen denizde hayatta kalanları bulmanız gerekecek. Onlara yardım edersen, onları ordunun bir parçası olarak sallarda döndürebilirsin. Burada ilgilenmeniz gereken pek çok kurtulan var. Ne kadar çok hayatta kalan kişiye yardım ederseniz, sallarınıza o kadar çok insan girebilirsiniz. Diğer Sallarla Savaş - Burada, sizinkinden daha küçük boyut ve sayıdaki diğer sallarla savaşacaksınız. Bu şekilde, bölgenizi genişletebilir ve etrafınızdaki tüm düşmanları yenebilirsiniz. Bugün bol miktarda salı ortadan kaldırarak puanlarınızı ve ödüllerinizi artırın! Bu sallar dünya çapında gerçek oyuncular tarafından yönetiliyor ve bu da oyunu oynamak için daha da tatmin edici hale getiriyor.


War of Rafts APK Son Sürüm


Ayrıca sallarınızı burada kenarların boyasını değiştirecek şekilde özelleştirmekte özgürsünüz. Mavi, kırmızı, sarı, turuncu ve daha pek çok renk arasından seçim yapabilirsiniz. Bu, bugün sallarınızı diğerlerinden kolayca ayırt etmenize yardımcı olacaktır. Burada, sallarınızı kontrol ederek sularda kolayca gezinebilirsiniz. Adamlarınız botunuzla temas edenlerle otomatik olarak savaşacağından, onu iki elinizle kontrol etmenize gerek yok.


War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Scooter FE3D 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar