Zombie Critical Strike Para Hileli MOD APK [v2.5.16]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Zombie Critical Strike Para Hileli MOD APK [v2.5.16] 1 Zombie Critical Strike Para Hileli MOD APK [v2.5.16] 2 Zombie Critical Strike Para Hileli MOD APK [v2.5.16] 3 Zombie Critical Strike Para Hileli MOD APK [v2.5.16] 4 Zombie Critical Strike Para Hileli MOD APK [v2.5.16] 5 Zombie Critical Strike Para Hileli MOD APK [v2.5.16] 6

Zombie Critical Strike Para Hileli MOD APK [2.5.16] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tehlike yaklaşıyor; Ünlü bir silahlı adam olarak, oyuncu profesyonel bir zombi avcısına dönüştürülecek.


Zombie Critical Strike 2.5.16 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. God Mode
Zombie Critical Strike, zombiler hayata dönüp şehri sular altında bıraktığında lanetli toprakların korku hikayesine dayanılarak yayınlandı. Tehlike yaklaşıyor; Ünlü bir silahlı adam olarak, oyuncu profesyonel bir zombi avcısına dönüştürülecek. Birçok diyara yapacağınız yolculuk sizi kaosa ve harabelere maruz bırakacaktır. Görevinizi yerine getirmek için gerçekleştirmeniz, hızlı bir şekilde tamamlamanız ve sonraki yerlere gitmeniz gerekiyor.


Zombie Critical Strike v2.5.16 MOD APK


Oyuncuların Zombie Critical Strike'a olan ilgisini dikkate alan sistem, savaş alanında yeni kampanyalar başlatmaya başladı. Barut dünyasının cephaneliğini ziyaret ederken, değerleri önemli ölçüde azaldı. Ancak, heyecan verici silahın temel işlevleri aynı kalıyor ve onları güçlü kılan birkaç yeni özellik eklendi. Oyuncular tarafından keşfedilen hatalar, güncellenen sürümde kısa sürede düzeltildi.


Zombie Critical Strike Para Hilesi


Zombie Critical Strike tarafından inşa edilen cephanelik, büyük hasara sahip silahlar ve bombalar, mayınlar ve el bombaları içerir. Onları bir sonraki yolculuk için donatabilmek için oyuncunun bir miktar para ödemesi gerekir. Hazır olduğunuzda lobiye götürülecek ve oyun içi göreve başlayacaksınız. Zombiler birbiri ardına ortaya çıktı, sayıları arttı ve kana susamışlık da fazlasıyla korkunçtu. Patronla buluşmak daha korkutucu olacak; önemli saldırıların üstesinden gelmek için takım arkadaşlarına ihtiyacınız var.


Zombie Critical Strike Hile Apk


Oyuncular Zombie Critical Strike'da muazzam teknik sistemi deneyimleyecekler. Oyunda gösterilen yüzlerce sahne ve yer, ünlü destinasyonlardan esinlenmiştir. Sağladığımız kamera ile güzel anları yakalayabilirsiniz. Ayrıca canlı ses efektleri de hikayeyi daha çekici kılıyor. Çeşitli cihazlarda oynayın ve yeni konumlara götüren daha fazla kilidin kilidini açmaya başlayın!


Zombie Critical Strike Apk indir


Zombie Critical Strike, görev sistemini her gün yenileyecek. Giriş yaptıktan sonra, bunları posta kutunuzda kontrol etmelisiniz. Oyuncular onları yapar ve dükkanda yeni toprakların ve unutulmaz silahların kilidini açmanın yollarını bulur. Kampanya sona erdikten sonra birçok değerli ödül verilecek; madeni para, elmas ve yüzlerce arzu edilen ekipmanı alma fırsatına sahip olacaksınız. Yolculuğunuz başladı, birlikte birinci sınıf bir zombi avı ekibi oluşturun!


Zombie Critical Strike indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun This Is the Police 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar